Хематит нараквица - Силен ѓердан од магнетна терапија природно ја намалува болката во артритис

Хематит нараквица - Силен ѓердан од магнетна терапија природно ја намалува болката во артритис

DEN 207.20

Достапност

Магнетниот хематит обезбедува природно магнетно поле за да го заштити телото од штетни зраци на честички, да помогне во олеснување на болките и болките Премиум материјал и направен квалитет, 100% хипоалергичен за да се осигурате дека не завршувате со осип или алергиски реакции. За разлика од другите вештачки магнетни нараквици, ние користиме природни хематитни камења како материјал, кои ја штитат земјата од сонцето и космичките зраци, со што ќе се роди живот. Убава црна боја и сјајна нараквица додаваат шарм за вас и ве одржуваат здрави. Одлично одговара и за мажи и за жени. Префект подарок за вашите loversубовници, деца, родители или пријатели, 100% гаранција за задоволство. Магнетниот хематит обезбедува природно магнетно поле за да го заштити телото од штетни зраци на честички, да помогне во олеснување на болките и болките. Премиум материјал и направен квалитет, 100% хипоалергичен за да се осигурате дека не завршувате со осип или алергиски реакции. За разлика од другите вештачки магнетни нараквици, ние користиме природни хематитни камења како материјал, кои ја штитат земјата од сонцето и космичките зраци, со што ќе се роди живот.


За производот

Избор на клиент

5 Парчиња Држач За Прст Поддршка Професионален Држач За Одмор Алатка За Цртање Сликарство Алатка За Сликање Нокти Алатки За Сликање Алатки За Маникир
  • Новак

5 Парчиња Држач За Прст Поддршка Професионален Држач За Одмор Алатка За Цртање Сликарство Алатка За Сликање Нокти Алатки За Сликање Алатки За Маникир

DEN 89.44

Материјал : Изработен од издржлива тврда пластика, потпорни и стабилни прсти за детална работа на нокти�

Децата што мијат штит за коса, водоотпорен Шилд за туширање на гребенот, силиконски еластичен штит за туширање прилагодлив за бебиња
  • Новак

Децата што мијат штит за коса, водоотпорен Шилд за туширање на гребенот, силиконски еластичен штит за туширање прилагодлив за бебиња

DEN 92.80

[Водоотпорно] Ова бебе кое покажува капа е професионално дизајнирано, а гребенот е проширен Заштитата н�

Стрип Стил Симпатична Тркалезна Керамички Автомобилски Подлоги Со Чаша Со Прст Држачи За Пијалоци Модерни Авто Додатоци 6 ПАРЧИЊА
  • Новак

Стрип Стил Симпатична Тркалезна Керамички Автомобилски Подлоги Со Чаша Со Прст Држачи За Пијалоци Модерни Авто Додатоци 6 ПАРЧИЊА

DEN 1.33

Керамика + Дрво Изработен од еколошки керамички материјал, безбеден и без мирис Овој керамички подлога �

Ветеран на американската армија 8 -та пешадиска дивизија , мажи жени измиени потресено памук бејзбол гроздобер прилагодливо капаче
  • Новак

Ветеран на американската армија 8 -та пешадиска дивизија , мажи жени измиени потресено памук бејзбол гроздобер прилагодливо капаче

DEN 1235.20

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете Класичниот стил на гроздобер миење никогаш не излег

Каритна Вежба ЗА Нокти На Полнење СО 24 ЧАСА Работно Време И 35000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Професионална Машина За Вежба За Акрилни Нокти, Пренослива
  • Новак

Каритна Вежба ЗА Нокти На Полнење СО 24 ЧАСА Работно Време И 35000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Професионална Машина За Вежба За Акрилни Нокти, Пренослива

DEN 0.67

2022 НАДГРАДЕН МОТОР БЕЗ ЈАДРО ОД 35000 ВРТЕЖИ во МИНУТА вашето создавање уметност за нокти ќе биде уште поп

Сефакс Креативна Керамика Корпа За Јајца, Корпи За Јајца Од Метална Жица За Собирање Корпи За Свежи Јајца Држач За Маса, Рустикална
  • Новак

Сефакс Креативна Керамика Корпа За Јајца, Корпи За Јајца Од Метална Жица За Собирање Корпи За Свежи Јајца Држач За Маса, Рустикална

DEN 352.00

[Соберете Јајца во Корпа Во Форма На Пилешко] : Корпата за Собирање Јајца е уникатен начин за собирање ја�

WATINC 60 парчиња Обележувачи За Гребење На Фиеста За Деца, Мексикански Картички За Гребење Виножито, Комплет За Уметнички Занаети,
  • Новак

WATINC 60 парчиња Обележувачи За Гребење На Фиеста За Деца, Мексикански Картички За Гребење Виножито, Комплет За Уметнички Занаети,

DEN 175.84

Комплет За Обележувачи за гребење фиеста : пакетот содржи 60 парчиња обележувачи за Гребење На Фиеста До�

INTOBO USB Сплитер Y Кабел, USB 2.0 1 Машки до 2 Женски Сплитер Центар Кабел За Продолжување На Кабелот За Напојување За Компјутер/Автомобил/Лаптоп/U
  • Новак

INTOBO USB Сплитер Y Кабел, USB 2.0 1 Машки до 2 Женски Сплитер Центар Кабел За Продолжување На Кабелот За Напојување За Компјутер/Автомобил/Лаптоп/U

DEN 111.84

Забелешка : USB сплитер за кабли не поддржува аудио за автомобил, Andriod Auto или Apple Car Play Овој usb сплитер за нап