WVN четири-инчен CBN тркало за мелење на замаец

WVN четири-инчен CBN тркало за мелење на замаец

DEN 2.00

Достапност

Тркалата CBN траат 10 пати подолго од камени тркала Дали сечење на аголот. Нема префрлување на алатки. Тркалата CBN траат 10 пати подолго од камени тркала. Дали сечење на аголот. Нема префрлување на алатки. Winona van Norman Cbn Flywhoel Mregeling тркала изведуваат многу агресивно сечење и земаат 1/4 од времето на камени тркала. Дали сечење на аголот, не бара префрлување на алатки и заштедува време. Тркалата CBN траат десет пати подолго од камени тркала. Општа намена за леано железо и челик. Погодно за сите видови на површина. ЦБН тркало за мелење на летање, дијаметар од 4,00 ", разгорени страни, (CBN - кубна борна нитрид - суперабизивно).


За производот

Избор на клиент

XUXUWA 3d Додатоци За Печатење, Компјутерски Додатоци, 3d Печатач дел 220 220mm Пролет Челичен Лим Загреан Кревет Платформа За Репрап i3 Ender-3/Wanhao/Anet
 • Новак

XUXUWA 3d Додатоци За Печатење, Компјутерски Додатоци, 3d Печатач дел 220 220mm Пролет Челичен Лим Загреан Кревет Платформа За Репрап i3 Ender-3/Wanhao/Anet

DEN 2.00

Овозможена е термичка заштита од бегствоКоло за оптимизација на колото, ефикасно решавање на проблемот

Тјухау Тркалезна Фиока Влече Рачка Љубов Сирена Еднорог Печатење со Завртки За Домашна Комода Кабинети Врата Кујна Канцеларија
 • Новак

Тјухау Тркалезна Фиока Влече Рачка Љубов Сирена Еднорог Печатење со Завртки За Домашна Комода Кабинети Врата Кујна Канцеларија

DEN 3.00

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

6 ПАРЧИЊА Стоматолог Подароци Смешен Стоматолог Приврзок За Клучеви Стоматолошки Хигиеничар Подарок Стоматолошки Привезок Стоматолошки Подароци
 • Новак

6 ПАРЧИЊА Стоматолог Подароци Смешен Стоматолог Приврзок За Клучеви Стоматолошки Хигиеничар Подарок Стоматолошки Привезок Стоматолошки Подароци

DEN 156.64

Повлечете го затворањето Подароци За Благодарност на стоматолог : Смешни зборови привезок за клучеви п�

Ракл свеќи за домашни мириси - ванила килибарна миризлива свеќа 7,4 мл - Премиум соја восок мешавина од свеќа со капак за дома, медитација,
 • Новак

Ракл свеќи за домашни мириси - ванила килибарна миризлива свеќа 7,4 мл - Премиум соја восок мешавина од свеќа со капак за дома, медитација,

DEN 175.84

Мора за loversубителите на свеќи : Без разлика дали сте обожавател на медитација и ароматерапија, или еднос

Мјвдп Дрвени Компјутерски Звучници Природно Дрво Куќиште Десктоп Звучник УСБ Напојуван Лаптоп Звучник Дрво Мултимедијални Звучници
 • Новак

Мјвдп Дрвени Компјутерски Звучници Природно Дрво Куќиште Десктоп Звучник УСБ Напојуван Лаптоп Звучник Дрво Мултимедијални Звучници

DEN 11883.04

Применливост : овој производ е погоден за стерео звучници за лаптопи и десктоп компјутери Со чист и прир

Муслиманска облека за жени за жени со долг ракав Буркас долг фустан хиџаб хаубат муслиманска облека за мажи дуксери абаја кафтан облека
 • Новак

Муслиманска облека за жени за жени со долг ракав Буркас долг фустан хиџаб хаубат муслиманска облека за мажи дуксери абаја кафтан облека

DEN 406.40

100% полиестер ? Немате ризик да пробате! ✦ Изработено во САД и увезени ✦ Муслиманска молитва килим за дец

Фигурини на керамички ангелски ангели на вевогарден, статуа на LED светла Ангели, подароци за колекционерски фигури за да се покаже loveубов,
 • Новак

Фигурини на керамички ангелски ангели на вевогарден, статуа на LED светла Ангели, подароци за колекционерски фигури за да се покаже loveубов,

DEN 463.84

Спомен фигурини : Бел и чист ангел има птица во рацете Можете да видите заздравување, повторното раѓање �

Денот на в Valentубените кошули жени летни врвови на празници за празници y2k облека графички маички персонализиран принт краток ракав
 • Новак

Денот на в Valentубените кошули жени летни врвови на празници за празници y2k облека графички маички персонализиран принт краток ракав

DEN 1.00

✦ 【Тип на ткаенина】Висок квалитет ќе биде во согласност со вашата желба Удобниот материјал обезбедув�

Чизеанду Божиќни Кеси За Подароци За Вино, 4 парчиња Торби За Носење Шампањ Црвени Крафт-Хартиени Торби За Божиќни Торби Со Рачки За Зимски
 • Новак

Чизеанду Божиќни Кеси За Подароци За Вино, 4 парчиња Торби За Носење Шампањ Црвени Крафт-Хартиени Торби За Божиќни Торби Со Рачки За Зимски

DEN 553.60

?МАТЕРИЈАЛ : торбата за подароци со едно шише вино е изработена од густа крафт хартија Овие кеси се исто �

Психоделични магични печурки за ролетни маски за спиење ноќно сенка на капакот за прилагодување на окото со смешна графика за жени мажи со
 • Новак

Психоделични магични печурки за ролетни маски за спиење ноќно сенка на капакот за прилагодување на окото со смешна графика за жени мажи со

DEN 207.84

✉ Уживајте во звук сон облечете ја лесната маска за спиење на полиестер и уживајте во „слатката дремка

Nirdesh Исцелување кристално дрво жад зелена чакра дрво на живот бонсаи пари дрво златна жица дрвена база реики кристални подароци украси Позитивно
 • Новак

Nirdesh Исцелување кристално дрво жад зелена чакра дрво на живот бонсаи пари дрво златна жица дрвена база реики кристални подароци украси Позитивно

DEN 399.84

Дрво на живот или оргон приврзок бесплатен подарок Изработено е од природен скапоцен камен рачно израб�