DVTEL Прилагодено Закуски ПРОДАВНИЦА ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак, USB Затемнување Ресторан Неонски Светла За Ѕид Декорација Ноќни Светла, Црвена, 40x30cm Хотел Ресторан Бар К

DVTEL Прилагодено Закуски ПРОДАВНИЦА ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак, USB Затемнување Ресторан Неонски Светла За Ѕид Декорација Ноќни Светла, Црвена,

DEN 1.67

Достапност

● Прилагодени 3д резбани неонски светла за знаци, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да се користи и како ноќно светло, за напојување на влијанието и емоционалната атмосфера за вашата соба, осветлување на вашиот живот во секое време, насекаде. ● Едноставна работа и удобна инсталација. Новата 3д технологија за резба неонските светла се изработени од проѕирна акрилна табла. Пакетот содржи синџири и завртки, две претходно дупчат дупки на висококвалитетната јасна задна плоча за лесно виси. ● 5 V USB напојуван и затемнет. Лер неонскиот знак се напојува преку USB влез ОД 5 V И е погоден за украсување на кое било место. Доаѓа со прекинувач за затемнување и можете да ја прилагодите осветленоста на неонските знаци. ● Еколошки и заштеда на енергија. Овој осветлен неонски знак врежан од 3д, технологии ЗА гравирање на површината и линијата, привлечен во сите правци. Опремени СО НАЈКВАЛИТЕТНИ ЛЕД светла за заштеда на енергија, светлата можат да траат 10. Извонредните неонски светла емитуваат силна светлина, додавајќи романтична и магична атмосфера во боја во вашата соба. Неонските знаци се многу погодни за украсување домови, дневни соби, спални соби, игротеки, ресторани, барови, продавници, канцеларии, роденденски забави итн. ● Прилагодени 3д резбани неонски светла за знаци, долг работен век, побезбедни и потрајни. Може да се користи и како ноќно светло, за напојување на влијанието и емоционалната атмосфера за вашата соба, осветлување на вашиот живот во секое време, насекаде. ● Едноставна работа и удобна инсталација. Новата 3д технологија за резба неонските светла се изработени од проѕирна акрилна табла. Пакетот содржи синџири и завртки, две претходно дупчат дупки на висококвалитетната јасна задна плоча за лесно виси.


За производот

Избор на клиент

Алуф Пластика Кеси За Ѓубре Од 12-16 Литри - - Вредност На Серијата За Намалување На Изворот Мерач Со Висока Густина Од 8 Микрони-Наменет
 • Новак

Алуф Пластика Кеси За Ѓубре Од 12-16 Литри - - Вредност На Серијата За Намалување На Изворот Мерач Со Висока Густина Од 8 Микрони-Наменет

DEN 320.00

Слободна фрустрацијаНашите вреќи За Ѓубре Со Висока Густина Од 1216 Литри се исто толку тешки за ѓубрето 8

Амбесон Цреша Цреша Перење Торба, Розова Цвеќе На Бела Позадина Девојки Едноставен Дизајн, Попречуваат Кошница Со Рачки Затворање Врвка
 • Новак

Амбесон Цреша Цреша Перење Торба, Розова Цвеќе На Бела Позадина Девојки Едноставен Дизајн, Попречуваат Кошница Со Рачки Затворање Врвка

DEN 619.20

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

ИНТЕРТУЛ Хибридно Црево За Воздух 1/4-Инчен x 100 Стапки, Ултра Издржлива Армирана Постава, Лесна Флексибилност, Отпорност На Свиткување На
 • Новак

ИНТЕРТУЛ Хибридно Црево За Воздух 1/4-Инчен x 100 Стапки, Ултра Издржлива Армирана Постава, Лесна Флексибилност, Отпорност На Свиткување На

DEN 1119.84

[Лесно Армирано Црево За Воздух ?] : 3 слојно црево засилено со полиестерски влакна со висока издржливост

Хемотон 4 парчиња Божиќна Торба За Подароци Со Филц Претставува Корпа Пренослива Торба За Торби За Свадбени Бонбони Вреќа За Божиќна
 • Новак

Хемотон 4 парчиња Божиќна Торба За Подароци Со Филц Претставува Корпа Пренослива Торба За Торби За Свадбени Бонбони Вреќа За Божиќна

DEN 268.64

Празнична и печатена цртана шема, едноставна, но уникатна и исклучителна Божиќен цртан дизајн, со многу

Четки за шминка за професионални 10 парчиња Ganfanren, поставени за козметичка основа во прав, руменило за очила за очила Кабуки, мешање четка
 • Новак

Четки за шминка за професионални 10 парчиња Ganfanren, поставени за козметичка основа во прав, руменило за очила за очила Кабуки, мешање четка

DEN 4875.20

Лесен за лепење во прав со природна боја, па дури и рендерирање Четки без бои, без ливчиња, го воздигнува�

Erксон 51011 Џебен Сидро
 • Новак

Erксон 51011 Џебен Сидро

DEN 1279.84

Безбеден и лесен за употреба Обезбедете со доверба Долготраен материјал Хром Горниот w / Вклучите Рефус

WXFF килибарна тркалезна стакло од стакло од пепел од пепел за домашно внатрешен двор, канцеларија за таблети, мултифункционална десктоп
 • Новак

WXFF килибарна тркалезна стакло од стакло од пепел од пепел за домашно внатрешен двор, канцеларија за таблети, мултифункционална десктоп

DEN 627.36

Висок квалитет : Изработена е од стаклен материјал, површината е шарена, кристално чиста, рефракцијата е

Алатки Во насока На стрелките На часовникот Дигитален Микрометар, 1pc 0-12mm Дебелина Мерач Дебеломер Метар Ширина Мерка Алатки Дигитален
 • Новак

Алатки Во насока На стрелките На часовникот Дигитален Микрометар, 1pc 0-12mm Дебелина Мерач Дебеломер Метар Ширина Мерка Алатки Дигитален

DEN 383.68

Мерачот на дебелина е дизајниран со голем дигитален ЛЦДдисплеј за практично читање на податоците Телот

6 Решетки 3Д Шарм ЗА Цветни Нокти За Акрилни Нокти, Летни Цвеќиња За Нокти Кристали Шарени Срца Шарм За Уметност За Нокти Материјали Совети ЗА
 • Новак

6 Решетки 3Д Шарм ЗА Цветни Нокти За Акрилни Нокти, Летни Цвеќиња За Нокти Кристали Шарени Срца Шарм За Уметност За Нокти Материјали Совети ЗА

DEN 95.84

3д Летен Шарм За Нокти : 6 Решетки од шарм на цветни и срцеви нокти со различни големини и бои, погодни за с

Читање Со Разбирање Коцки 3 Обоени Јазик Читање Манипулативи Учење Коцка Прашање Коцки Алатки За Основно Училиште Училница Деца Наставник
 • Новак

Читање Со Разбирање Коцки 3 Обоени Јазик Читање Манипулативи Учење Коцка Прашање Коцки Алатки За Основно Училиште Училница Деца Наставник

DEN 175.84

Чекори За Поделба на бојата : нашите манипулативи за читање за разбирање можат да ги поделат чекорите за

Стобок 1 парчиња Украси За Складирање Домашен Декор Штандови За Автомобили Куќни Подароци Украс За Контролна Табла За Автомобили
 • Новак

Стобок 1 парчиња Украси За Складирање Домашен Декор Штандови За Автомобили Куќни Подароци Украс За Контролна Табла За Автомобили

DEN 2.00

Декорации На биро : тоа ќе биде совршен подарок за мајки, сопруги, пријатели, наставници На Божиќ, роденд�