Veavon P8plus безжичен вакуум чистач, лесен вакуум без торбички, моќно вшмукување 16KPa, 40 минути долго време на траење, 4 во 1 стап вакуум, 3 алатка за пукнатини за тврди подов

Veavon P8plus безжичен вакуум чистач, лесен вакуум без торбички, моќно вшмукување 16KPa, 40 минути долго време на траење, 4 во 1 стап

DEN 2.67

Достапност

Вакуум за правосмукал Veavon*1; Моторизирана подна четка*1 (карактеристики LED светло за барање нечистотија) ;. Лесна алуминиумска легура цевка*1;. Адаптер за напојување на AC*1; Алатка за чистење*2;. Упатство за корисник*1; Wallидна заграда*1;. 【DC мотор】 мотор со високи перформанси 150 W DC обезбедува два прилагодливи режими на вшмукување, супер вшмукување до 16kpa за длабоко чистење на земјата и миленичиња коса. 【40 минути траење на траење】 Технологијата на литиум јонска батерија што може да се полни 25,2 V, обезбедува одлична моќност, литиумската батерија од 2000m Ah работи до 40 минути за чистење на целиот дом. 【0,6 L капацитет на прашина од 0,6 L предна прашина, можете да ја ставите правосмукалката целосно рамна и лесно да стигнете до креветот и мебелот. 【LED електричната четка за подот флексибилно ротира】 Електричната четка за подот е опремена со LED светла, така што лесно можете да видите прашина и остатоци. Четката за подот може флексибилно да се ротира и може лесно да го исчисти секој агол на куќата. 【Надградена четка за ролери】 V ролери во форма на V на тепих и подот може ефикасно да избегне затегнувања на косата и да ја подобри ефикасноста на чистење. Цврсти најлонски влакна се возат длабоко во тепихот за да ја отстранат нечистотијата од земјата. 【DC мотор】 мотор со високи перформанси 150 W DC обезбедува два прилагодливи режими на вшмукување, супер вшмукување до 16kpa за длабоко чистење на земјата и миленичиња коса. 【40 минути траење на траење】 Технологијата на литиум јонска батерија што може да се полни 25,2 V, обезбедува одлична моќност, литиумската батерија од 2000m Ah работи до 40 минути за чистење на целиот дом. 【0,6 L капацитет на прашина од 0,6 L предна прашина, можете да ја ставите правосмукалката целосно рамна и лесно да стигнете до креветот и мебелот.


За производот

Избор на клиент

Зопеал 32 Еез Дијамантски Сликарски Подлоги Комплет САМОСТОЈНИ Подлоги ЗА Мандала СО Држач За Деца Возрасни Почетници Уметнички Занаетчиски Материјали,
  • Новак

Зопеал 32 Еез Дијамантски Сликарски Подлоги Комплет САМОСТОЈНИ Подлоги ЗА Мандала СО Држач За Деца Возрасни Почетници Уметнички Занаетчиски Материјали,

DEN 0.67

Соодветно За Задоволување На Вашите Потреби : ќе добиете вкупно 32 парчиња готови подлоги за сликање диј�

Kibri 39156 - H0 Sign Ponton со багер
  • Новак

Kibri 39156 - H0 Sign Ponton со багер

DEN 1167.84

Ова не е играчка модел на скала За употреба на модели железници и слични диорами Ова е минијатурен моде�

SLNFXC Кујна полица пластична кујна за складирање количка за тркалање за алатка за алатка за складирање на решетки за складирање на решетки
  • Новак

SLNFXC Кујна полица пластична кујна за складирање количка за тркалање за алатка за алатка за складирање на решетки за складирање на решетки

DEN 10683.68

Мултислојни лавици за складирање, класифицирано складирање со голем капацитет, мултислојно редење / им�

3 листови Ноќта на вештерките 5Д налепници за нокти за уметност за нокти, симпатична шуплива исклучителна само-лекава привлечност на
  • Новак

3 листови Ноќта на вештерките 5Д налепници за нокти за уметност за нокти, симпатична шуплива исклучителна само-лекава привлечност на

DEN 3.00

Симпатични налепници за 5 D ноктиќе добиете 3 листови пеперутки цвеќиња роза остави свадба пролетни нокт

Креативност За Деца Кријат И Бараат Точка Карпа: Боја И Кријат 10 Карпи Од Мандала-Комплети За Сликање Карпи За Возраст Од 6-8 Години, Комплет
  • Новак

Креативност За Деца Кријат И Бараат Точка Карпа: Боја И Кријат 10 Карпи Од Мандала-Комплети За Сликање Карпи За Возраст Од 6-8 Години, Комплет

DEN 0.67

ТОЧКА УМЕТНОСТ овој тренд КАРПИ! Ширете пеѕѕубезност низ вашата заедница, по една карпа Едноставно нас�

Да Бонус Ќерка Подароци Шминка Торба Ќерка Роденденски Подароци Од Мајка Снаа Подароци Козметичка Торба Дипломирање Божиќ Свадба
  • Новак

Да Бонус Ќерка Подароци Шминка Торба Ќерка Роденденски Подароци Од Мајка Снаа Подароци Козметичка Торба Дипломирање Божиќ Свадба

DEN 0.33

Бонус Ќерка Подароци : дали сте во потрага за совршен подарок за вашиот бонус ќерка? Ако барате подарок з

Lanlaoer Масажа за масажа на шишиња Прилагодлива масажа масло од половината за масло за закачување на половината Трага трајна Оксфордска крпа
  • Новак

Lanlaoer Масажа за масажа на шишиња Прилагодлива масажа масло од половината за масло за закачување на половината Трага трајна Оксфордска крпа

DEN 2.67

Mase Масажа на маслото Тешката должност, водоотпорна и пријателска за животната средина Оксфорд крпа е из

ТОАКС Титаниум Спорк
  • Новак

ТОАКС Титаниум Спорк

DEN 1.00

Материјал : Титаниум (без обложување) Тежина : 0,6 Мл Должина : 6 5 / 8 "(168мм) Полиран сад дава мазен допир доде�