Модерно LED лустер за осветлување на Zhllmq 6 прстени црни лустери современ тавански приврзок светло за светло за скалила со високи тавани за дневна соба, 6000k ладно бело

Модерно LED лустер за осветлување на Zhllmq 6 прстени црни лустери современ тавански приврзок светло за светло за скалила со

DEN 9391.84

Достапност

【6 прстен модерен лустер】 затегнат LED лустери, прилагодливо осветлување на таванот за светло на таванот Уникатен елегантен модерен дизајн за да одговара на домашниот дизајн на класичен, луксузен, преоден, низок/висок таван, наклонет наклон таван итн. Додавајќи шармантен, секојдневен допир на кој било декор во вашиот сладок дом. 【Спецификација на лустер】 6 дијаметар на прстенот 31,49 "+23. Дополнителен долг прилагодлив кабел до 82,67 ". Засводен или наклон наклонет таван компатибилен. 【Трајни затегнати прицврстувачки лустери на Mordern】 6 прстени LED лустери за висок плафон направени од висококвалитетен метал + акрилик, висока светлина пренесување, а не лесна за 'рѓа. извор на светлина, заштеда на енергија, мека светлина без сјај. Да ви обезбеди топла и романтична ;. unique shape at any time, Dress up your dining room for the holidays with our elegant led chandelier; This modern chandelier is atmospheric and chic, very suitable for living room, entryway,2 story loft, villa, wedding hall, foyer, banquet hallway, скалила, кујнска трпезарија, ресторан, хотелско лоби. 【Лесно за инсталирање и после поддршка】 Ние нудиме целосна гаранција за враќање на парите од 30 дена. Ако има какви било прашања во врска со нашите лустери, ве молиме испратете ни е-пошта и ние ќе ви помогнеме во рок од 24 Часови. Willе обезбедиме детални упатства и додатоци за хардвер за брза и лесна инсталација. Овие стилски современи тела за осветлување на таванот на LED дефинитивно ќе станат одлично парче од вашата куќа. Променлива форма : Овој модерен LED лустер има 6 прстени може да се наредат во различни позиции за да создадат свој изглед, да ги прилагодат слободно за да дадат изјава во која било декорација.


За производот

Избор на клиент

ДОМИКИНГ Патување Шминка Огледало За Жени-Шамрок Компактен Огледало Двојни Страни 2X &засилувач; 1x Зголемување Виткање Мини Огледало За
  • Новак

ДОМИКИНГ Патување Шминка Огледало За Жени-Шамрок Компактен Огледало Двојни Страни 2X &засилувач; 1x Зголемување Виткање Мини Огледало За

DEN 1.67

Двострано Огледало : ова огледало за шминка има 1 x странични емисии кристално јасна рефлексија, другата

Персонализирани Корпи За Перење Со Врвки За Влечење Склопувачки 42л Сидро За Желки Морски Перења Со Капак Акварел Оксфорд Попречува Складирање
  • Новак

Персонализирани Корпи За Перење Со Врвки За Влечење Склопувачки 42л Сидро За Желки Морски Перења Со Капак Акварел Оксфорд Попречува Складирање

DEN 3.00

Висок квалитет : по можност материјал Од ткаенина Од Оксфорд, вграден водоотпорен слој, водоотпорен и от

Корпа За отпадоци Замав Капак Дома Едноставна Бања Голема Хартиена Корпа Во Креативен Нордиски Стил Погодна За Спална Соба Кујна Дневна Соба Канцеларија
  • Новак

Корпа За отпадоци Замав Капак Дома Едноставна Бања Голема Хартиена Корпа Во Креативен Нордиски Стил Погодна За Спална Соба Кујна Дневна Соба Канцеларија

DEN 1231.84

Големина : дијаметар На Отворање : 22,8 см, висина : 29 см, дијаметар на дното : 16,5 см, големина погодна за пост

Трансформирајте Го Вашиот Домашен Декор Со Професионална Оценка, Налепници За Винил Ѕид Отпорни на Временски Услови – Инспиративни Зборови
  • Новак

Трансформирајте Го Вашиот Домашен Декор Со Професионална Оценка, Налепници За Винил Ѕид Отпорни на Временски Услови – Инспиративни Зборови

DEN 239.68

Користете на вашиот автомобил, камион, брод, АТВ, прозорец на куќата или која било мазна тврда површина Т

Никогена 2 Пакувајте Торба За Перење Со Ремен За Рамо, Цврсти Врвки За Влечење И Најлонска Ткаенина Отпорна На Солзи, Склопувачко Големо
  • Новак

Никогена 2 Пакувајте Торба За Перење Со Ремен За Рамо, Цврсти Врвки За Влечење И Најлонска Ткаенина Отпорна На Солзи, Склопувачко Големо

DEN 1.00

РипСтоп И Спречување На РазоткривањеЕкстрацврста конструкција со двојно зашиени шевови и густ најлонс

Ванкл Метал бенд Компатибилен Со Fitbit Полнење 2 Бендови За Жени Мажи, Нерѓосувачки Челик Мрежа Дише Нараквица Со Прилагодливи Магнет
  • Новак

Ванкл Метал бенд Компатибилен Со Fitbit Полнење 2 Бендови За Жени Мажи, Нерѓосувачки Челик Мрежа Дише Нараквица Со Прилагодливи Магнет

DEN 2.33

●Компатибилни Модели€Луксузни и издржливи Fitbit Полнење 2 бендови замена кои специјално дизајнирани за

Богатствата НА каролина BB8066SH4 Embden Гуска Сина Проверете Поводник или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач За
  • Новак

Богатствата НА каролина BB8066SH4 Embden Гуска Сина Проверете Поводник или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач За

DEN 1000.00

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�

Пепелници За пури Надворешен Затворен Пепелник Без Чад со Послужавник За Пепел За Капаци За Цигари Двор Канцеларија Маса Домашна Употреба
  • Новак

Пепелници За пури Надворешен Затворен Пепелник Без Чад со Послужавник За Пепел За Капаци За Цигари Двор Канцеларија Маса Домашна Употреба

DEN 1356.80

●Покриен Дизајн ● уникатната форма И капак помагаат во заштитата од ветер и дожд, не е лесно да се дува /

Микро Вежба Битови, 10 парчиња Директно Стебло Пресврт Вежба Микро Стебло Вежба Малку Сет Коло Цементирани Карбид Вежба битови 0.1-0.55 мм,
  • Новак

Микро Вежба Битови, 10 парчиња Директно Стебло Пресврт Вежба Микро Стебло Вежба Малку Сет Коло Цементирани Карбид Вежба битови 0.1-0.55 мм,

DEN 953.60

Микро фиксни дупчалки за стебло, главно користени во плочки, лесни за инсталирање и употреба Избрани ви�

Покривка за Складирање дрвја Или Торба За Отстранување - За Новогодишни Елки Високи до 7,5 Стапки-Чувајте Вештачки Дрвја Исправени
  • Новак

Покривка за Складирање дрвја Или Торба За Отстранување - За Новогодишни Елки Високи до 7,5 Стапки-Чувајте Вештачки Дрвја Исправени

DEN 3.00

Димензии : 9 'х 4' кога ќе се постави рамно Држи до дрво од 7,5 метри Одлично за дрвја, мебел, душеци и многу п�