Светло активен ноќен елек - рефлексивен безбедносен елек за велосипедизам за џогирање - LED елек - Осветлете го елек за безбедност

Светло активен ноќен елек - рефлексивен безбедносен елек за велосипедизам за џогирање - LED елек - Осветлете го елек за безбедност

DEN 0.33

Достапност

100% полиестер Мулти-обоено осветлување : Лесен активен безбедносен елек вклучува 18 различни бои за да ве направи повеќе видливи ноќе. Нашите светлосни елеци се црвена, сина, зелена, светло виолетова, светло сина, виолетова и розова. Режимите вклучуваат цврсти бои, светкави, мулти-обоени трепкачки, мулти-обоени бледнее, режим на прв одговор (црвен и сина) и SOS режим што сигнализира SOS во кодот Морс. Големина : (m/l градите 36-42) (xl/xxl градите 42-48). Материјал за дишење на мрежа : Лесна активна ноќна облека е направена со материјал за дишење на мрежа што е лесен и удобен за активности на отворено. Вклучува прилагодливи ленти за создавање на најдобра FIR, заедно со удобна магнетна температура за стабилност при трчање, џогирање, велосипедизам или која било друга активност што би сакале да ја направите во мракот. Батерија за полнење : Лесен активен елек доаѓа со батерија што се полни што трае до 10 часа со целосно полнење. Батеријата може да се надополнува со микро-USB акорд кој е вклучен со секој елек. Можете исто така да ги донесете вашите лични предмети со вас со удобен заден пуч за да зачувате мобилен телефон, клучеви, паричник или какви било други важни предмети што сакате да ги донесете со себе.


За производот

Избор на клиент

Цицач За Чад од оџак, Вентилатор За Екстракција На Оџак Од Вентилатор За Оџак, Вентилатор За Активирање На Оџак, Оџак И Производител На Нацрт
 • Новак

Цицач За Чад од оџак, Вентилатор За Екстракција На Оџак Од Вентилатор За Оџак, Вентилатор За Активирање На Оџак, Оџак И Производител На Нацрт

DEN 2373.28

* Забелешка!!!Работниот напон на производот е 190230 V (напон 110 V1220 V, ние сме опремени со конвертор на напон) и

Период Торба, Хигиена Салфетка Торба Патент Тампон Торба За Жени Девојки Женски Менструација Патент Торбичка Мини Козметичка Торба
 • Новак

Период Торба, Хигиена Салфетка Торба Патент Тампон Торба За Жени Девојки Женски Менструација Патент Торбичка Мини Козметичка Торба

DEN 1408.00

Висококвалитетен МатеријалИзработен од ткаенина За собирање, крпеница од оксфорд, обложена со сунѓер И

Цртани филмови Детска соба со таванот светло светло за монтирање на таванот со светлина, 19,68 тавански вентилатор со светлина, 3 брзини 3 лесни
 • Новак

Цртани филмови Детска соба со таванот светло светло за монтирање на таванот со светлина, 19,68 тавански вентилатор со светлина, 3 брзини 3 лесни

DEN 3.00

★ Современ тавански вентилатор 2во1 Дизајн : Моден дизајн на цртани филмови, мал вентилатор со тавани со

Среќен 18 Ти Роденден Банер Позадина Црвена И Црна 18 Години Позадина Бдд Украси За Девојки Момчиња Фотографија Партија Материјали Сјајот
 • Новак

Среќен 18 Ти Роденден Банер Позадина Црвена И Црна 18 Години Позадина Бдд Украси За Девојки Момчиња Фотографија Партија Материјали Сјајот

DEN 196.64

?ГОЛЕМИНА НА БАНЕР ВО ЗАДНИНА : овој голем банер во позадина е околу 6 x 4ft / 1,8 x 1,2 m ( L*W), опремен со врвка од 1

Јардве 3 парчиња Вештерка Тегла Декор Црна Тегла Вештерка Котел Ноќта На Вештерките Снек Кеси Ноќта На Вештерките Третираат Кеси Бонбони
 • Новак

Јардве 3 парчиња Вештерка Тегла Декор Црна Тегла Вештерка Котел Ноќта На Вештерките Снек Кеси Ноќта На Вештерките Третираат Кеси Бонбони

DEN 2.00

Пластика Детска Кофа За Ноќта на Вештерките : Ноќта на Вештерките, Карневалот, фестивалот на духови, бан�

Торба За Складирање На Санитарни Салфетки, Торба За Период, Торбичка За Санитарна Подлога, Мала Торба За Шминка, Планета За Кучиња
 • Новак

Торба За Складирање На Санитарни Салфетки, Торба За Период, Торбичка За Санитарна Подлога, Мала Торба За Шминка, Планета За Кучиња

DEN 1.00

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Хомојојо 2 парчиња Решетка За Бања Држачи За Полици За Полици Бања Лебдечка Полица Држачи За Складирање Монтирани На Ѕид Аголна Ѕидна
 • Новак

Хомојојо 2 парчиња Решетка За Бања Држачи За Полици За Полици Бања Лебдечка Полица Држачи За Складирање Монтирани На Ѕид Аголна Ѕидна

DEN 254.72

Бања Лебдечки Полици : тие се добро декорација на просторот додека решавање на проблеми со складирање П�

НОВ ЛОН0167 10 парчиња Долна Порта 14пин 0,5 мм ТЕРЕНОТ FFC Fpc Приклучоци За Ленти(10 парчиња Долна Порта 14пин 0,5 мм Растерма Ффц Фпц Приклучоци
 • Новак

НОВ ЛОН0167 10 парчиња Долна Порта 14пин 0,5 мм ТЕРЕНОТ FFC Fpc Приклучоци За Ленти(10 парчиња Долна Порта 14пин 0,5 мм Растерма Ффц Фпц Приклучоци

DEN 3.00

Име на производот : Флексибилен Конектор За Рамен Кабел;Теренот : 0,5 мм Пински Број : 14;Вкупна Големина : 13

Про Бамбус Кујна 4 Комплети Мебел Од Цврсто Дрво Монтажа Прицврстувачки Конектор Комплет 4 во 1 М8х100мм Метален Мебел Поврзување Фитинг Навој
 • Новак

Про Бамбус Кујна 4 Комплети Мебел Од Цврсто Дрво Монтажа Прицврстувачки Конектор Комплет 4 во 1 М8х100мм Метален Мебел Поврзување Фитинг Навој

DEN 159.84

Пакетот вклучува : 4 х Конектори За Мебел Изработен е од висококвалитетна легура на цинк, со фина изработ

43х43 Бебе Игра Мат Тропски Лист Преклопен Под Плејмат За Дете Дете Плејпен Мат Реверзибилна Активност Што Може Да Се Пере Водоотпорна
 • Новак

43х43 Бебе Игра Мат Тропски Лист Преклопен Под Плејмат За Дете Дете Плејпен Мат Реверзибилна Активност Што Може Да Се Пере Водоотпорна

DEN 2.67

Дизајн На Тропски Растенија : овие душеци за играње на бебето на подот се дизајнирани со модели на тропс�

Шишиња За Парфеми Што Се Полнат со 4 парчиња,Преносливо Мини Посебно Шише За Парфеми,Кутии За Прскање За Патување и Излети 5мл/0,2 мл
 • Новак

Шишиња За Парфеми Што Се Полнат со 4 парчиња,Преносливо Мини Посебно Шише За Парфеми,Кутии За Прскање За Патување и Излети 5мл/0,2 мл

DEN 159.84

Пренослив и не протекува, лесен за ставање во торбата Дизајн на полнење на дното, лесен за употреба и лес