Skimt Trash Can Mini отпад за отпадоци за отпадоци за отпадоци со кутија за складирање на десктоп за домашна канцеларија соба за чување кутија за отпадоци кутија за складир?

Skimt Trash Can Mini отпад за отпадоци за отпадоци за отпадоци со кутија за складирање на десктоп за домашна канцеларија соба за чување кутија

DEN 3.33

Достапност

Добро се вклопува во бањи или каде и да е ограничен просторот ● Компактно складирање : Овој здрав компактен, современ отпад за вртење на врвот е совршен за мали простори и употреба на под-кабинет; Користете ја оваа рунда во внатрешноста на орманите, под бројачи, под мијалници и други мали простори; Чувајте го вашиот ѓубре содржан и дискретно скриен со оваа лична конзерва. ● Конзерва за отпадоци со капакот : капакот за замав пондерирана од центарот го задржува хаосот надвор од очите; Лесно се отвора и застанува на средна точка; Отстранлив дизајн на капакот на капакот, го олеснува празниот и лесен за чистење. ● Функционални големината и стилот го прават ова може да работи на толку многу места во текот на вашиот дом; Совршен за бања, соба во прав, гостинска бања, кујна, канцеларија, просторија за перење, занаетчиска соба и многу повеќе; Одлично за простории за студентски дом, кампери, РВ, кондоми и станови. ● Квалитетна конструкција : Изработено од трајна БПА и пластика отпорна на распрскувачки хлор; одржлив еколошки; Лесна грижа - исчистете со бришење со влажна крпа или со употреба на благ сапун и вода; Бидете сигурни да го исушите целосно по миењето; Не го потопувајте капакот во вода.


За производот

Избор на клиент

Пентакл Играчки Денови Во Неделата Играчки Со Тркала, Календар За Денови На Дрвени Кругови, Календар За Домашно Училиште Во Монтесори За
 • Новак

Пентакл Играчки Денови Во Неделата Играчки Со Тркала, Календар За Денови На Дрвени Кругови, Календар За Домашно Училиште Во Монтесори За

DEN 383.84

Календарскиот Часовник Работи како Наставна Помош Што Им Помага На Децата Да Ги Научат Деновите Ротира�

Воркул Практично 3 парчиња Креативна Кука Слон Нос Беспрекорен Декоративен Ѕид Виси Дневна Соба Спална Соба Стап Кука Кујна Ѕид Закачалка Кука
 • Новак

Воркул Практично 3 парчиња Креативна Кука Слон Нос Беспрекорен Декоративен Ѕид Виси Дневна Соба Спална Соба Стап Кука Кујна Ѕид Закачалка Кука

DEN 2.33

Лесна инсталација и отстранување, силна леплива кука и без никаква трага на ѕидот по отстранувачот Топо

LXXSH Европски стил Дизајн
 • Новак

LXXSH Европски стил Дизајн

DEN 3.33

Топлината на светлината и етеричниот дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот, изнесувајќи малк�

520 ПАРЧИЊА Жичани Конектори За Смалување На Топлина, КОНЕКТОРИ За Задник За Собирање На Топлина ОД Морско Одделение, ПРИКЛУЧОЦИ за електрична
 • Новак

520 ПАРЧИЊА Жичани Конектори За Смалување На Топлина, КОНЕКТОРИ За Задник За Собирање На Топлина ОД Морско Одделение, ПРИКЛУЧОЦИ за електрична

DEN 3.33

КОМПЛЕТ ЗА КОНЕКТОРИ ЗА ТОПЛИНСКО СОБИРАЊЕ СО ГОЛЕМА РАЗНОВИДНОСТкомплет За конектори за добар квалит�

Поврзете го приклучокот за приклучок 500pcs полиолефин 2: 1 цевка за смалување на топлина Електрична кабел за кабел за кабел за кабел
 • Новак

Поврзете го приклучокот за приклучок 500pcs полиолефин 2: 1 цевка за смалување на топлина Електрична кабел за кабел за кабел за кабел

DEN 460.96

Материјал : затемнета бакарна жица, пластични глави на двата краја Голема колекција на цевки за намалув�

Анти -сјај/анти -сина светлина/анти -гребење/анти -прстински отпечаток ТВ -екран Филтер за филтрирање - Лесна и инсталација без меурчиња -
 • Новак

Анти -сјај/анти -сина светлина/анти -гребење/анти -прстински отпечаток ТВ -екран Филтер за филтрирање - Лесна и инсталација без меурчиња -

DEN 2.00

[Ослободете го заморот на очите и помогнете го вашиот сон подобро] Нашите очите за заштита на очите прот�

[Stedecals] 6 налепници налепници компатибилни со [Monster] за автомобили моторни камиони чамци скејтборд Сурфард Сноуборд шлемови лаптопи мотокрос
 • Новак

[Stedecals] 6 налепници налепници компатибилни со [Monster] за автомобили моторни камиони чамци скејтборд Сурфард Сноуборд шлемови лаптопи мотокрос

DEN 3.33

Водоотпорна винил налепница 3 стандардни големини Пријавете се на врвот прво (вклучени упатства)...

Fansубители на спортски шорцеви во просторијата во просторијата, бргу суви ретро мрежи извезени навивачи за вежбање, атлетски обични шорцеви
 • Новак

Fansубители на спортски шорцеви во просторијата во просторијата, бргу суви ретро мрежи извезени навивачи за вежбање, атлетски обични шорцеви

DEN 415.84

100% полиестер Затворање на влечење Затворање на влечење 100% полиестер, еластично затворање, зашиени букв�

Bienka 50mm 4 Пакет L-Облик Плоча Вртливата Тркалца, Tpe Гумени Мебел Тркалца, Индустриски Транспорт Тркалца, 75kg Носивост, За Бебе Црвено,
 • Новак

Bienka 50mm 4 Пакет L-Облик Плоча Вртливата Тркалца, Tpe Гумени Мебел Тркалца, Индустриски Транспорт Тркалца, 75kg Носивост, За Бебе Црвено,

DEN 3.00

Тивко универзално тркало : вртливата тркала е изработена од висококвалитетен гумен материјал TPE, кој им�

Iplusmile 2 парчиња стаклени тегли со чаша со плута празни шише свадбени фаворити за кутии за бонбони контејнери за подарок за овошје закуска
 • Новак

Iplusmile 2 парчиња стаклени тегли со чаша со плута празни шише свадбени фаворити за кутии за бонбони контејнери за подарок за овошје закуска

DEN 2.33

стаклено дрво Премиум материјал : Овие шишиња што посакуваат се изработени од стакло и дрвени материјал

Слатки чајни декорации Луизијана - 8 3/4 x 3 1/4 - налепница за намалување на винил за умирање/браник за прозорци, камиони, автомобили, лаптопи,
 • Новак

Слатки чајни декорации Луизијана - 8 3/4 x 3 1/4 - налепница за намалување на винил за умирање/браник за прозорци, камиони, автомобили, лаптопи,

DEN 3.33

Гордо направена во САД Направено да трае 7 години од надворешната страна на вашето возило, но може да се �

Персонализиран подарок за накит - Foreverубов ѓердан, мама мама подарок, ѓердан од мамом, мама мама накит, подарок за мамом од внука, персонализирана
 • Новак

Персонализиран подарок за накит - Foreverубов ѓердан, мама мама подарок, ѓердан од мамом, мама мама накит, подарок за мамом од внука, персонализирана

DEN 543.84

✅ Лесно за прилагодување на картичката за пораки : Само кликнете на копчето 'Прилагодете' за да ја додад�