HHIP 3903-1252 PRO-серија 1040 челик Т-слот-орев, црн оксид, нишка од м22, должина од 40 мм

HHIP 3903-1252 PRO-серија 1040 челик Т-слот-орев, црн оксид, нишка од м22, должина од 40 мм

DEN 163.84

Достапност

Челик третиран со топлина Заврши од црн оксид. Случајот е зацврстен. Целокупната должина е 40мм. Челик третиран со топлина. Заврши од црн оксид. Случајот е зацврстен. Целокупната должина е 40мм. HHIP T- Слот ореви се зацврстени ореви со голема јачина, машински да се вклопат во специфичен слот за машината T и дајте максимална површина на лежиштето во слот за табелата. Достапно во големини за инчи или метрички машини за табели, секој со избор на големини на навој. Оревот на Т-слот е споен со обетка, стегач и орев до позиција и безбедни работни делови. Т-слот-орев се лизга по патеката Т-слот во табелата со машински алатки или работната маса. Завртката на Т-слот овозможува побрзи поставувања и се генерално посилни од орев и обетка на Т-слот.


За производот

Избор на клиент

АНГЕЛЏУАН Прилагодени Ранци За Врвки Персонализирани Со Фото Текст Торби За Врвки За Кампување Во Теретана Спортови На Отворено, Сина
 • Новак

АНГЕЛЏУАН Прилагодени Ранци За Врвки Персонализирани Со Фото Текст Торби За Врвки За Кампување Во Теретана Спортови На Отворено, Сина

DEN 111.84

€ ® Персонализирано Прилагодување ● Ако Не Сте Задоволни Со Производот На Пазарот, Можете Сами Да Го Ди

Роза Пиовоса 5, 20х16ин.
 • Новак

Роза Пиовоса 5, 20х16ин.

DEN 3.00

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Искривени Черепи Покриваат Заштитно Куќиште Компатибилно За Држач За Анти-Изгубен Локатор На AirTag За Паричник Багаж Јака Мачка Куче
 • Новак

Искривени Черепи Покриваат Заштитно Куќиште Компатибилно За Држач За Анти-Изгубен Локатор На AirTag За Паричник Багаж Јака Мачка Куче

DEN 3.33

силикон Материјали : ова е силиконски дизајниран заштитен случај компатибилен за apple airtag, кој може да го

Јумуо Импрегнација Решетка За Сушење Метални Нелизгачки Закачалки За Палто Беспрекорна Решетка За Сушење Од Нерѓосувачки Челик Висечки Панталони
 • Новак

Јумуо Импрегнација Решетка За Сушење Метални Нелизгачки Закачалки За Палто Беспрекорна Решетка За Сушење Од Нерѓосувачки Челик Висечки Панталони

DEN 703.84

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

Ширахаги АМ-Тм248 Рок Куп
 • Новак

Ширахаги АМ-Тм248 Рок Куп

DEN 2.33

Главен Материјал : Порцелан Големина / Капацитет на ткаенина : 3,3 х 3,5 инчи (8,5 х 9 см), 8,5 фл оз (240 кубика Пре

Бен 10 Omniverse 2-Nintendo 3DS
 • Новак

Бен 10 Omniverse 2-Nintendo 3DS

DEN 655.04

Играјте како омилени ликови од шоуто, вклучувајќи ги вонземјаните бен, Рук и Омнитрикс во режимот мулти�

Грифарни Газда Дама Подароци За Жени-Роденден Божиќ Денот На Шефот Подароци За Шеф Дама, Шеф Бебе, Женски Шеф, Девојка Шеф-Шеф Дама Кригла Тамблер
 • Новак

Грифарни Газда Дама Подароци За Жени-Роденден Божиќ Денот На Шефот Подароци За Шеф Дама, Шеф Бебе, Женски Шеф, Девојка Шеф-Шеф Дама Кригла Тамблер

DEN 415.84

Подароци За Денот на Шефот За Жени : нашите персонализирани чаши се испечатени со смешната изрека "шефиц

Мобилни Телефони полупроводнички Вентилатор За Прилагодување На Топлина USB-Уред Радијатор Ладење Мијалник Мобилен USB Тип - ТЕЛЕФОН Кулер
 • Новак

Мобилни Телефони полупроводнички Вентилатор За Прилагодување На Топлина USB-Уред Радијатор Ладење Мијалник Мобилен USB Тип - ТЕЛЕФОН Кулер

DEN 282.72

ТЕЛЕФОНСКИОТ ЛАДИЛНИК користи Беспрекорно монтирање, цврсто вградено, рамномерно и брзо дисипација на

Алаза Шарени Дрво Текстура Гимнастик Со Капаци и Сламки,Еднократно Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Тамблер Чаша,Ладен Кафе Патување Кригла
 • Новак

Алаза Шарени Дрво Текстура Гимнастик Со Капаци и Сламки,Еднократно Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Тамблер Чаша,Ладен Кафе Патување Кригла

DEN 303.84

Нерѓосувачки Челик Изолирани со вакуум : нашите класични водени тамблери се двојни ѕидови и вакуумски и

Кабилок Ќебе Решетката За Перење Закачалка Спирала Закачалка: Спирала Кревет Решетката Ротирачки Облека Шамија Ќебе Нерѓосувачки Челик Сушење
 • Новак

Кабилок Ќебе Решетката За Перење Закачалка Спирала Закачалка: Спирала Кревет Решетката Ротирачки Облека Шамија Ќебе Нерѓосувачки Челик Сушење

DEN 3.00

● РЕШЕТКА за СУШЕЊЕ ЗАКАЧАЛКА за ЈОРГАН Закачалка За Спирални Листови Закачалки Од Нерѓосувачки Челик

Нишка За Опашка На стеблото Јаглероден Челик Здодевна Алатка Поставена 1 до 1/2 ДО 18унф Висока Цврстина Ф1 Здодевна Глава За Здодевна За Машини
 • Новак

Нишка За Опашка На стеблото Јаглероден Челик Здодевна Алатка Поставена 1 до 1/2 ДО 18унф Висока Цврстина Ф1 Здодевна Глава За Здодевна За Машини

DEN 1078.24

Материјалот од јаглероден челик има силна стабилност, не е лесен за ' рѓа и има долг работен век Се корис�

Оем Феникс Контакт 3045224,
 • Новак

Оем Феникс Контакт 3045224,

DEN 3.33

3045224, Хранапреку терминал блокном напон : 1000 V номинална струја : 32 аметод на поврзување : завртка врскабр

AMD 199-999575 Wraith Max Cooler СО RGB LED
 • Новак

AMD 199-999575 Wraith Max Cooler СО RGB LED

DEN 1166.40

Најмоќниот Речиси Тивок Кулер На Врајт На АМД, Досега Осветлен LED прстен, Боја Што Може Да се Конфигурира