Црвена глава SFS-3826 DynaBolt 303 Не'рѓосувачки челик Филипс рамна глава 3/8-инчи од 2-7/8-инчен сидро

Црвена глава SFS-3826 DynaBolt 303 Не'рѓосувачки челик Филипс рамна глава 3/8-инчи од 2-7/8-инчен сидро

DEN 911.84

Достапност

Дијаметарот на сидро е еднаков на дијаметарот на дупката Направено од не'рѓосувачки челик. Капацитет со тешки оптоварувања. Преиспитани за побрзи, полесни инсталации. Дизајнот на ракавот ја подобрува моќта на одржување. Од производителот Црвена глава Dyna Bolt 303 Не'рѓосувачки челик Филипс рамна глава 3/8 x 2-7/8 инчи сидро се карактеризира со ракав за експанзија на разделување на телото на завртката со навој и интегрален експандер, орев и мијалник. Дијаметарот на сидрото е еднаков на дијаметарот на дупката, со сидра со дијаметар од 1/4 - 3/4 инчи, достапни, до должина до 6-1/4 инчи. Дизајнот на ракавот ја подобрува моќта на одржување. Овие прицврстувачи на ракав обезбедуваат целосен контакт со дупки од 360 степени во голема површина и го намалува бетонскиот стрес, со капацитет со голем товар. Тие се преиспитани за побрзи, полесни инсталации и можат да се инсталираат преку објектот што треба да се прицврсти. Не е потребно пред-забележување на дупките. Прицврстувачите се не'рѓосувачки челик и треба да се инсталираат со парчиња за вежбање на карбид. Достапно во хексадецимална глава и шест други стилови на главата.


За производот

Избор на клиент

Поделување на полиците на Ipetboom 5 парчиња Поделби на полиците, плакарот полици Организатор плакари Поделби чанта Организатор полица сепаратори
  • Новак

Поделување на полиците на Ipetboom 5 парчиња Поделби на полиците, плакарот полици Организатор плакари Поделби чанта Организатор полица сепаратори

DEN 248.00

Премиум квалитет Мултифункционални сепаратори на чисти плакари се изработени од квалитетен ПВЦ матери

Автоматски фидер за фидер за риби за риба, риба храна дистрибутер Дигитален тајминг Автоматски фидер за риби, паметна риба храна, фидер
  • Новак

Автоматски фидер за фидер за риби за риба, риба храна дистрибутер Дигитален тајминг Автоматски фидер за риби, паметна риба храна, фидер

DEN 1.67

Фидерот за риба од аквариум, должината е 12 см, а висината е 14 см Дијаметарот на контролниот панел на дисп�

ЛЕВЛО Тексас Држава Козметички Шминка Торба Долги Односи На Далечина Подарок Мир Љубов Тексас Шминка Патент Торбичка Се Движат Далеку
  • Новак

ЛЕВЛО Тексас Држава Козметички Шминка Торба Долги Односи На Далечина Подарок Мир Љубов Тексас Шминка Патент Торбичка Се Движат Далеку

DEN 254.24

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно Одличен е во отпорност на а�

Смешна лама сладолед возење жирафа ПУ кожа далечински управувач на држачот за држачи за складирање на кутија за складирање со 5 оддели
  • Новак

Смешна лама сладолед возење жирафа ПУ кожа далечински управувач на држачот за држачи за складирање на кутија за складирање со 5 оддели

DEN 2.33

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјали : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е и

ВИКАСКИ Жица Конектори Жица Конектори ЖИЦА Конектори НАМАЛ Конектори 240 Парчиња Топлина Смалуваат Конектори Терминали Електрични
  • Новак

ВИКАСКИ Жица Конектори Жица Конектори ЖИЦА Конектори НАМАЛ Конектори 240 Парчиња Топлина Смалуваат Конектори Терминали Електрични

DEN 0.33

Добро за морските и автомобилските апликации, без разлика дали работите на вашиот брод, дом или научен п

Ранец на ранец на фотоапаратот Navitech и комплет комбо-комплет 8-во-1 со интегрирана лента за градите-компатибилен со акционата камера
  • Новак

Ранец на ранец на фотоапаратот Navitech и комплет комбо-комплет 8-во-1 со интегрирана лента за градите-компатибилен со акционата камера

DEN 1.00

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија Prontеб на предните

Женски Прстени Со Скапоцени Камења За Невестинска Свадба Моден Ангажман Прстени Во Боја Во Бела Златна Боја Идеи За Подароци За Накит За Жени
  • Новак

Женски Прстени Со Скапоцени Камења За Невестинска Свадба Моден Ангажман Прстени Во Боја Во Бела Златна Боја Идеи За Подароци За Накит За Жени

DEN 2.33

?Добредојдовте На Сончева Среќа вашата секојдневна модна дестинација! Слободно пребарувајте "Прстени �