1/24 -ти 48мм RC шокови на автомобили Алуминиум алуминиум амортизери за сите аксијални SCX24 Axi90081 Deadbolt Axi00005 Gladiator Axi00006 Bronco, Grey

1/24 -ти 48мм RC шокови на автомобили Алуминиум алуминиум амортизери за сите аксијални SCX24 Axi90081 Deadbolt Axi00005 Gladiator Axi00006 Bronco,

DEN 2.00

Достапност

Оваа надградба на шокови на автомобили од 48мм RC за сите аксијални SCX24 AXI90081/AXI00001/AXI00002/AXI00005/AXI00006 Најдобар дел за модифицирање и надградба на вашиот автомобил за далечински управувач. Лесен за инсталирање и издржлив.smooth и одличен ефект на амортизација. Направено од висококвалитетен алуминиумски легура, силен и издржлив. Центар за дупки до дупка : 48мм/1.88inch; Компресија на Афте : 27мм/1. Пакетот вклучува : 4 PCS X 48mm RC Crawler Car Shokps (со 2 комплети резервна пролет). Оваа надградба на шокови на автомобили од 48мм RC за сите аксијални SCX24 AXI90081/AXI00001/AXI00002/AXI00005/AXI00006. Најдобар дел за модифицирање и надградба на вашиот автомобил за далечински управувач. Лесен за инсталирање и издржлив.smooth и одличен ефект на амортизација. Направено од висококвалитетен алуминиумски легура, силен и издржлив. Центар за дупки до дупка : 48мм/1.88inch; Компресија на Афте : 27мм/1. Пакетот вклучува : 4 PCS X 48mm RC Crawler Car Shokps (со 2 комплети резервна пролет). Спецификација : Погодни модели : За сите 1/24 -ти RC Crawler Truck Car, аксијален SCX24.


За производот

Suitable models:
For All 1/24th RC Crawler Truck Car,Axial SCX24.Material

Избор на клиент

ТОРБА-ТОА! 5 Подвижни Кеси Тешки Екстра Големи Посилни Рачки Завиткајте Кеси За Складирање Торби За Пакување За Складирање Подвижни Материјали
  • Новак

ТОРБА-ТОА! 5 Подвижни Кеси Тешки Екстра Големи Посилни Рачки Завиткајте Кеси За Складирање Торби За Пакување За Складирање Подвижни Материјали

DEN 3.00

ГОЛЕМИНАТОА! 5 ПАКУВАЊА ГОЛЕМИ ВРЕЌИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ СО ГОЛЕМИНА 30 л х 15 В х 13 Ч Торбата за Складирање може

КЕО 34381 Цврст Карбид НЦ Дупчалка За Дамки, Обложена Со Калај, Тркалезно Стебло, Десна Флејта, Агол На Точка Од 120 Степени, Дијаметар
  • Новак

КЕО 34381 Цврст Карбид НЦ Дупчалка За Дамки, Обложена Со Калај, Тркалезно Стебло, Десна Флејта, Агол На Точка Од 120 Степени, Дијаметар

DEN 736.00

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

Кабилок 2 парчиња Домашна Славина Уред За Заштеда На Вода Млазница За Продолжување Од Нерѓосувачки Челик Универзален Ротирачки Меур Против
  • Новак

Кабилок 2 парчиња Домашна Славина Уред За Заштеда На Вода Млазница За Продолжување Од Нерѓосувачки Челик Универзален Ротирачки Меур Против

DEN 188.64

Погоден за повеќето славини на пазарот Висококвалитетен материјал за издржлива и практична употреба...

Нов Лон0167 Пар К Тип Портокалова Пластична Школка Машки На Женски Термоспој Приклучок(Paar K Тип Портокал Kunststoffschale Stecker/Buchse Thermoelementstecker
  • Новак

Нов Лон0167 Пар К Тип Портокалова Пластична Школка Машки На Женски Термоспој Приклучок(Paar K Тип Портокал Kunststoffschale Stecker/Buchse Thermoelementstecker

DEN 0.33

Име На Производот : Приклучок За Термоспој;Тип : Тип К Тип на конектор : SMPW Конектор; Материјал : Пластика,

ЛИПИНГЏИНГ 0201 Корпа за Отпадоци Без Корпа За Отпадоци За Рециклирање Мала Корпа За Отпадоци За Бања, Спална Соба, Канцеларија, Кујна
  • Новак

ЛИПИНГЏИНГ 0201 Корпа за Отпадоци Без Корпа За Отпадоци За Рециклирање Мала Корпа За Отпадоци За Бања, Спална Соба, Канцеларија, Кујна

DEN 2.33

Дизајн на прстен под притисок, вреќата за ѓубре не е изложена Фина изработка со мазни рабови Лесен за ЧИ�

Јасно Полиран Акрилик Плоштад &засилувач; Круг Дисплеј База Блок За Накит Прстен Држач За Изложба Рамен Лежеше Фотографија Реквизити,2
  • Новак

Јасно Полиран Акрилик Плоштад &засилувач; Круг Дисплеј База Блок За Накит Прстен Држач За Изложба Рамен Лежеше Фотографија Реквизити,2

DEN 3.00

Материјал : Изработен од висококвалитетен јасен акриликГолемина : 3х3х0, 6 инчи / 8х8х1, 5см Мултифункционал

добродушен Практичен Рециклирач, 6 Литри / 25 Литри – Канта За Рециклирање Што Може Да Се Реди За Кујна Или Канцеларија - Базирана На Растенија,
  • Новак

добродушен Практичен Рециклирач, 6 Литри / 25 Литри – Канта За Рециклирање Што Може Да Се Реди За Кујна Или Канцеларија - Базирана На Растенија,

DEN 0.33

РАЗНОВИДНА ОРГАНИЗАЦИЈА : рециклирајте попаметно! Лесно одделете го рециклирањето за да можете да згра�

Апв Вајот Елемент, 750В, 208В
  • Новак

Апв Вајот Елемент, 750В, 208В

DEN 3.33

Ова е вистински оем (Производител На Оригинална Опрема) дел Apw Wyott Елемент, 750 W, 208 V Ова е вистински оем (Пр�