Хаишоп Урна За Кучиња Пепел Погреб Урна Кремирање Миленичиња Урна За Пепел Погребна Урна За Возрасна Пепел Куче Мачка Запечатена Тегла Меморијални Урни Рачно Изра

Хаишоп Урна За Кучиња Пепел Погреб Урна Кремирање Миленичиња Урна За Пепел Погребна Урна За Возрасна Пепел Куче Мачка Запечатена Тегла Меморијални

DEN 1.67

Достапност

Материјал : керамика, печат, , долгорочно зачувување на пепел ИЗДРЖЛИВ : ригорозен процес, без избледување, без ' рѓа, униформа дебелина и издржливост. Таа е идеална за декорација и погреб. ПРОЦЕС : бојата е полна, линиите се и мазни, внатрешниот ѕид е во ред, а текстурата е густа. _ Ставете ги во камини, полици за книги, па дури и градини за да ги одбележите на внимателен начин. ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ : не се потребни комплицирани процедури за чистење и одржување, само користете сува крпа за да ја отстраните прашината. Материјал : керамика, печат, , долгорочно зачувување на пепел. ИЗДРЖЛИВ : ригорозен процес, без избледување, без ' рѓа, униформа дебелина и издржливост. Таа е идеална за декорација и погреб. ПРОЦЕС : бојата е полна, линиите се и мазни, внатрешниот ѕид е во ред, а текстурата е густа. _ Ставете ги во камини, полици за книги, па дури и градини за да ги одбележите на внимателен начин. ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ : не се потребни комплицирани процедури за чистење и одржување, само користете сува крпа за да ја отстраните прашината. Име на производот : Погреб Урна Материјал : Керамички Занает : Рачно Изработен Занает Процес : висока температура калцинација без разлика дали е рачно изработена : Да Големина : 18,5 см*17 см б 15 см*30 см забелешка : - теглата со пепел може да собере мала количина возрасна пепел; при купување, внимателно прочитајте ја големината и мерките на претпазливост пред да нарачате - Опис На Големината : Рачно мерење, ќе има грешка од 1-2 см, во зависност од Вистинска Големина -опис на фотографијата : Овој Производ Е Земен Во Натура.


За производот

Избор на клиент

Мелиса &засилувач; Даг Дрвени Преземање Заедно Сортирање Штала Играчка Со Флип-До Покрив И Рачка, 10 Дрвени Фарма Игра Парчиња - Фарма Играчки,
  • Новак

Мелиса &засилувач; Даг Дрвени Преземање Заедно Сортирање Штала Играчка Со Флип-До Покрив И Рачка, 10 Дрвени Фарма Игра Парчиња - Фарма Играчки,

DEN 431.84

Вклопете 10 дрвени парчиња за играње на фарма во дупки во дрвената штала за сортирање со рачка за преносл

Држач за далечински управувач со риба од туна, ПУ, кожен ТВ далечински организатор кутија за складирање со 5 оддели за дома, канцеларија, декор
  • Новак

Држач за далечински управувач со риба од туна, ПУ, кожен ТВ далечински организатор кутија за складирање со 5 оддели за дома, канцеларија, декор

DEN 335.84

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Направено од PU кожа за да се спречат гребнатини и издрж

Зеродоко печурки за отпадоци, со педал за нозе, контејнер за отпадоци од отпадоци од отпадоци, симпатична мала отпад може пластична отпадоци за
  • Новак

Зеродоко печурки за отпадоци, со педал за нозе, контејнер за отпадоци од отпадоци од отпадоци, симпатична мала отпад може пластична отпадоци за

DEN 451.04

【Ѓубре може спална собаизработена од високи материјали, отпорни на влијанија и издржливи 【Мал ѓубре м�

Букаса куче мама подароци - рамка за слика на кучиња 4x6 инчи со 3D жица срце - lубители на кучиња подароци за жени мажи - шепа за отпечатоци
  • Новак

Букаса куче мама подароци - рамка за слика на кучиња 4x6 инчи со 3D жица срце - lубители на кучиња подароци за жени мажи - шепа за отпечатоци

DEN 2.33

Буекаса е компанија која е специјализирана за развој и производство на подароци за дома Нашите тимови с

Планинските мажи го видоа вакуумот со вакуум со сечило на сечилото со дискови, сечие, сечие тркало за уривање на дискови за спасување тврдо
  • Новак

Планинските мажи го видоа вакуумот со вакуум со сечило на сечилото со дискови, сечие, сечие тркало за уривање на дискови за спасување тврдо

DEN 1.67

Исклучителна изработка, лесна инсталација и употреба, широк опсег на апликации, може да ви помогне мног�

Pushzone гел седиште за перница канцеларија за столче за целодневно седење - грб, ишијас, перница за олеснување на болката во опашката
  • Новак

Pushzone гел седиште за перница канцеларија за столче за целодневно седење - грб, ишијас, перница за олеснување на болката во опашката

DEN 431.84

【Јадро на гел за ладење】 Дизајнот на гел веднаш се олади седиштето и спречува акумулација на топлина п�

Ракови И Ракчиња Торба За Ручек Отстранлива Кожна Кутија Рачка Држач За Подготовка За Оброци Еднократно Изолирана За Училиште За Пикник
  • Новак

Ракови И Ракчиња Торба За Ручек Отстранлива Кожна Кутија Рачка Држач За Подготовка За Оброци Еднократно Изолирана За Училиште За Пикник

DEN 463.84

Големина : големината на кутијата за организатор за подготвување оброци за возрасни / работа / на отворе�

Божиќен Знак Среќен И Светол Ѕид Виси Знак За Божиќ, Декоративен Божиќен Ѕид Декор Знак, Божиќни Орнаменти Подарок за Семејството 15.75 х 11.85
  • Новак

Божиќен Знак Среќен И Светол Ѕид Виси Знак За Божиќ, Декоративен Божиќен Ѕид Декор Знак, Божиќни Орнаменти Подарок за Семејството 15.75 х 11.85

DEN 136.80

Карактеристики чувство што гласи "Весели и светли"; Потресена бела завршница и црвени празнични акценти

Ruimou 100pcs злато во облик на месинг терминален конектор за конектор за прстен за приклучок за жица, автомобил, канцеларија, мотоцикл,
  • Новак

Ruimou 100pcs злато во облик на месинг терминален конектор за конектор за прстен за приклучок за жица, автомобил, канцеларија, мотоцикл,

DEN 1.33

1 ФЕАТУРИ : Терминалите во форма на У се изработени од месинг; не е лесен за 'рѓа, долг живот.Адванс : Месин�