BMS 4S 12V LIFEPO4 Модул за заштита на паметната батерија Паметен PCB заштита на таблата за заштита на таблата за заштита на PCB Видливи БТ модул Апликација со баланс води жиц?

BMS 4S 12V LIFEPO4 Модул за заштита на паметната батерија Паметен PCB заштита на таблата за заштита на таблата за заштита на PCB Видливи

DEN 1.67

Достапност

【BMS Заштита на функцијата】 табли за заштита на батеријата стабилни различни заштитни функции за над -полнење заштита BT модул × 1 (додајте го копчето за активирање); RS485 Кабел × 1; Појавување на рамнотежа жица × 1; B-P- кабел × 1; NTC кабел (сензор за температура) × 1; Прирачник за жици на англиски јазик × 1 Ве молиме Забелешка : 1. [Големина] Поради рачно мерење, дозволете 1 CM / 0.39 IN разлика во мерење. [Боја] Поради различни компјутерски монитори, бојата на производот може да биде малку поразлична од сликата, ве молиме разберете. Ако имате какви било прашања, ве молиме оставете ни порака. Среќни сме да ви помогнеме и подготвени сме да понудиме 100% задоволително искуство за купување.


За производот

Избор на клиент

Богатства на Каролина CJ2005-SPTHD LETCHING S FLOWS и пеперутки розови пар држачи за тенџере, држачи за отпорни на кујна за топлина поставуваат
  • Новак

Богатства на Каролина CJ2005-SPTHD LETCHING S FLOWS и пеперутки розови пар држачи за тенџере, држачи за отпорни на кујна за топлина поставуваат

DEN 660.80

Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор Сек�

Алатка за алатка за тигар и адаптер за грмушка 15005 што ќе се користи со комплетот за стартување на пин и бут за камиони и опрема за тешки
  • Новак

Алатка за алатка за тигар и адаптер за грмушка 15005 што ќе се користи со комплетот за стартување на пин и бут за камиони и опрема за тешки

DEN 1599.84

Додека ја користите вашата постојна алатка Tiger 15000 Pin & Bushing Starter комплет, лесно отстранете ги и инсталирај

Зачудувачки куќиште со молив со магента, шема на триаголен стил, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, топла розова виолетова
  • Новак

Зачудувачки куќиште со молив со магента, шема на триаголен стил, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, топла розова виолетова

DEN 271.84

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

Соларни светла соларна капа на отворено супер светло 20 лумено бронзено палуба светла 2 пакет 4 адаптери 4x4 5x5 6x6 ограда светло Пост ламба
  • Новак

Соларни светла соларна капа на отворено супер светло 20 лумено бронзено палуба светла 2 пакет 4 адаптери 4x4 5x5 6x6 ограда светло Пост ламба

DEN 543.84

Супер светла : 20 LUMEN LED за домашна безбедност и погодност на отворено Отворете ја сончевата светлина и вк�

Дијамантски заболувања на делови за шишиња Дијамантски бродови за вежбање за постојни дупки кои го зголемуваат обликувањето на обликувањето
  • Новак

Дијамантски заболувања на делови за шишиња Дијамантски бродови за вежбање за постојни дупки кои го зголемуваат обликувањето на обликувањето

DEN 1.67

Големина : Дија : 38мм; Теми : 5 / 8 "11; Grit : #80; степен : 60 дизајниран за 5 / 8" 11 мелница за агол на навој Дојдете со

Цветни калајски кутии Ambesonne, минималистички бранови изгрејсонце отворено море печатење, преносен правоаголник метал организатор кутија за складирање
  • Новак

Цветни калајски кутии Ambesonne, минималистички бранови изгрејсонце отворено море печатење, преносен правоаголник метал организатор кутија за складирање

DEN 399.84

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

1 парчиња/лот 55мм 2,3g лебдечки бавен мијалник миноу мамка риболов мамеј вештачки чудачки замав пакас тресете риболов, нуркање 0,2-0,6м
  • Новак

1 парчиња/лот 55мм 2,3g лебдечки бавен мијалник миноу мамка риболов мамеј вештачки чудачки замав пакас тресете риболов, нуркање 0,2-0,6м

DEN 2.33

Боја : 3, големина : 55мм Позиција : Река, езерцето на резервоарот, риболов со океански брод, риболов на океа