DHTDVD DUSTYPROOF SHOES RACK MULTI LAYEN не-ткаени ткаенини за складирање чевли Организатор за складирање на чевли собраниски кабинети за чевли собрани

DHTDVD DUSTYPROOF SHOES RACK MULTI LAYEN не-ткаени ткаенини за складирање чевли Организатор за складирање на чевли собраниски кабинети

DEN 4686.40

Достапност

Материјал - избран и анти -'рѓа нерѓосувачки челик кој е мазен и со силна отпорност на корозија; Исто така, има трајни пластични делови за да се обезбеди стабилно и лесно склопување Одлична не-ткаена ткаенина-не ткаени покритие е-проодна, флексибилна, лесна, дишење и не-иритирачка. Обезбедува чиста и безбедна околина за облеката. Лесно за чистење, само избришете го со влажна крпа. Добро ја исполнува својата цел, лесна, но стабилна. Тоа прави целосна употреба на просторот и исто така може да биде декорација. Може да складира чевли со високи потпетици, балетски чевли, обични чевли, детски чевли, а исто така можете да отстраните еден оддел за да добиете повеќе простор за складирање. Лесно за склопување - Едноставно склопување и собрание. Исто така е лесно да се исчисти. Разновидно - ставете го во каде и да сакате заради малото стапало, без разлика дали е во подрумот, спалната соба, детската соба, таванот или кампувањето. Добро ќе ги заштити чевлите. Name : Creative multi-layer non-woven fabric simple shoe rack Size : Four layers Material : non-woven fabric + stainless steel Sale : Single sale Color : as shown in the list, optional Features : The use of steel pipe bracket + non-woven table top makes the Целиот багажник за чевли е многу стабилна, а мулти-слојниот дизајн на чевлите за чевли држат повеќе парови чевли, лесни за земање, така што домот повеќе не е со содржина на Messypackage : 1*чевли ракнонтно горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени .


За производот

Избор на клиент

Kikth 6 пакувања куки за тавани за висечки растенија, бели растителни куки за таванот во затворен простор, метална фабрика закачалка на отворено
  • Новак

Kikth 6 пакувања куки за тавани за висечки растенија, бели растителни куки за таванот во затворен простор, метална фабрика закачалка на отворено

DEN 0.33

【Разновидни куки】 куки за тавани можат да се користат за да висат различни предмети, вклучувајќи расте

Cujux 5L риба резервоар аквариуми USB LED LED половина месечина мини аквариум акрилик голем капацитет домашна канцеларија десктоп водна риба миленичиња
  • Новак

Cujux 5L риба резервоар аквариуми USB LED LED половина месечина мини аквариум акрилик голем капацитет домашна канцеларија десктоп водна риба миленичиња

DEN 0.67

Висококвалитетен кристален акрилик, издржлив и чист Филтрацијата и оксигенацијата во исто време, обезб

Теписи прилагодлива столица со тркала , столче за трепки со сиво синтетичко кожено седиште , прилагодлива висина 45-55 см , Поддржана тежина
  • Новак

Теписи прилагодлива столица со тркала , столче за трепки со сиво синтетичко кожено седиште , прилагодлива висина 45-55 см , Поддржана тежина

DEN 1417.60

360 степени на вртење на килими : 360 степени вртење и хидраулична висина на навалување прилагодливи за да �

Лето Ананас Сина Бизнис Картичка Носителот За Жени Мажи Бизнис Картичка Држач Случај Со Кожа Лична Карта Кредитна Картичка Лична Карта
  • Новак

Лето Ананас Сина Бизнис Картичка Носителот За Жени Мажи Бизнис Картичка Држач Случај Со Кожа Лична Карта Кредитна Картичка Лична Карта

DEN 0.33

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на куќиштето за визиткартичка лесна за нос�