PCGV 22mm 2 Без заклучување Одржано три-позиција на ротационен селектор Изберете прекинувач 440V 10A

PCGV 22mm 2 Без заклучување Одржано три-позиција на ротационен селектор Изберете прекинувач 440V 10A

DEN 1.33

Достапност

Оваа гаранција за прекинувач на селекторот 3 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од 3 години, можете да ни испратите е -пошта. Ние ќе ви испратиме нови. Име на производот : Ротари прекинувач /прекинувач за селектор; нето тежина : 51g; материјал : , метал. Тип на акција : заклучување; позиции : 3 позиции; тип на контакт : 2 бр; ui : 440 V ITS : 10 A; Терминална количина : 4. Panel mounting diameter : 22mm/0.87";rotary knob diameter : 29mm/1.14";total size(approx.) : 38 x 30 x 80mm/1. Package content : 1 x Ротари прекинувач; Модел : LA38 A-20 X31; Главна боја : Погледнете ја сликата. Оваа гаранција за прекинувач за селектор 3 години. Ако има проблеми со квалитетот во рок од 3 години, можете да ни испратите е-пошта. Ние ќе ви испратиме нови. Име на производот : Ротари прекинувач /прекинувач за селектор; нето тежина : 51g; материјал : , метал. Вид на акција : заклучување; позиции : 3 позиции; тип на контакт : 2 бр; ui : 440 V негова : 10a; Терминална количина : 4. Дијаметар за монтирање на панелот : 22мм /0,87 "; дијаметар на ротационото копче : 29мм/1,14"; вкупна големина (приближно) : 38 x 30 x 80mm/1.


За производот

Избор на клиент

Торба за Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Менструација, Торбичка За Санитарна Подлога, Мала Торба За Шминка, Црвен Цветен
 • Новак

Торба за Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Менструација, Торбичка За Санитарна Подлога, Мала Торба За Шминка, Црвен Цветен

DEN 2.67

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Оријукан санитарна торба за складирање на салфетка, преносна менструална менструална подлога патенти, торбичка за складирање на тампон за жени
 • Новак

Оријукан санитарна торба за складирање на салфетка, преносна менструална менструална подлога патенти, торбичка за складирање на тампон за жени

DEN 0.67

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

FLASHFORGE 3d Печатач Авантурист 3 Pro со 2 Отстранлива Млазница, Стаклен Кревет И Израмнување-Бесплатно, Целосно Склопено, Високопрецизно
 • Новак

FLASHFORGE 3d Печатач Авантурист 3 Pro со 2 Отстранлива Млазница, Стаклен Кревет И Израмнување-Бесплатно, Целосно Склопено, Високопрецизно

DEN 1.00

€240é & 265® пакет на млазницата ● печатач опремен со млазница од 0,4 mm 240 и млазница од 0,4 mm 265 Загрејте до 200°C

Пренослив Берач На Плевел, Пренослив Берач, Оригиналната Алатка За Плевел За Влечење Лесно Отстранувајте Ги Плевелите Без Свиткување, Влечење
 • Новак

Пренослив Берач На Плевел, Пренослив Берач, Оригиналната Алатка За Плевел За Влечење Лесно Отстранувајте Ги Плевелите Без Свиткување, Влечење

DEN 0.33

ДИЗАЈН БЕЗ ЛИЗГАЊЕ : дизајнот со 4 канџи го олеснува продирањето во тврда почва, а дизајнот на шипката сп�

Смешна ајкула дивеч за далечински управувач на организатор кутија со 5 оддели ТВ далечинско складирање кутија за дневна соба спална соба бања
 • Новак

Смешна ајкула дивеч за далечински управувач на организатор кутија со 5 оддели ТВ далечинско складирање кутија за дневна соба спална соба бања

DEN 2.33

СТП кожа 【Материјал】 Далечинскиот управувач штанд е изработен од висококвалитетна PU кожа, која има ел�

Библиски стих знак декор, молете се повеќе загрижени помалку дрвени знаци плакета wallид што виси постери уметнички дела 10 ”x8” Совршена
 • Новак

Библиски стих знак декор, молете се повеќе загрижени помалку дрвени знаци плакета wallид што виси постери уметнички дела 10 ”x8” Совршена

DEN 158.56

Интересни теми : Тука има многу интересни предмети за внатрешна декорација Изберете од различни теми, о�

Персоналните Ѕид Огледало На Дрво Рамка, Инспириран Од Музика Платина Лп Рекорди, Уникатен Сопствен Подарок За Него неа &засилувач; Двојка, Акрилик
 • Новак

Персоналните Ѕид Огледало На Дрво Рамка, Инспириран Од Музика Платина Лп Рекорди, Уникатен Сопствен Подарок За Него неа &засилувач; Двојка, Акрилик

DEN 1.67

СОВРШЕН ПОДАРОК Можете да го дадете како годишнина, семејство, роденден, свадба, празник, подарок за заг�

2023 Подароци За Дипломирање За Него Нејзините Жени Мажи Класа од 2023 Година Синџир За Клучеви За Високо Образование За Факултет Средно
 • Новак

2023 Подароци За Дипломирање За Него Нејзините Жени Мажи Класа од 2023 Година Синџир За Клучеви За Високо Образование За Факултет Средно

DEN 0.33

Повлечете го затворањето 2023 Подароци За Дипломирање За Неа привезок за дипломирање врежан со инспират�

Преносна торба за прва помош на Кингл, празна торба за медицински материјали со мини торбичка за торбички за торбичка за козметички
 • Новак

Преносна торба за прва помош на Кингл, празна торба за медицински материјали со мини торбичка за торбички за торбичка за козметички

DEN 3.00

【Премиум мала големина на торбата : 11*14*2cm, тежина : 42g; Овој капацитет е доволен за секојдневниот живот 【�

Надворешен Декор За Патеки Камчиња Сјај Камења Градина Прозрачни Камчиња Камења Алатки За Подобрување На Домот Длета За Воздушен
 • Новак

Надворешен Декор За Патеки Камчиња Сјај Камења Градина Прозрачни Камчиња Камења Алатки За Подобрување На Домот Длета За Воздушен

DEN 1.33

100% Прозрачен камен Големина : 1х2, 5см Градинарски Двор : Обложете Пешачка Патека, Рабете Цветна Постела И�

ДЕЈЈА Спортски Пешкир За Пот 2 Пакувајте Апсорбирачки Компактни Крпи За Вежбање За Кујнски Партал Бања Фитнес Стадион Базен Денот На Вљубените
 • Новак

ДЕЈЈА Спортски Пешкир За Пот 2 Пакувајте Апсорбирачки Компактни Крпи За Вежбање За Кујнски Партал Бања Фитнес Стадион Базен Денот На Вљубените

DEN 2.33

Големина : големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 инчи Тежината е многу мала, само 130гр...