BZLSFHZ мал преносен тивок електричен дом, ЦД и кредитна картичка домашна канцеларија за крос-пресечен хартија и кредитна картичка со безбедносно заклучување со безб?

BZLSFHZ мал преносен тивок електричен дом, ЦД и кредитна картичка домашна канцеларија за крос-пресечен хартија и кредитна картичка

DEN 987.20

Достапност

За разлика од уништувачите што се сече на долги или кратки ленти, овој уништувач се сече на ситни парчиња со мерење само 4 × 52мм Парчиња до 3 страници на хартија А4 на вкрстена мода, осигурувајќи дека уништените документи се безбедно уништени. Исто така, може да ги уништи кредитните/дебитните картички на мали парчиња. Интегрирано во телото на машината е голема канта од 5 литри што ќе собере рендан хартија долго време пред да се испразни. Има вградена безбедносна карактеристика наречена топлинска заштита од преоптоварување; Функција што гарантира дека уништувачот никогаш нема да се прегрее за време на употребата. Штити од кражба на податоци. Погодно за дом и канцеларија : Каде и да имате документација, ви е загарантирано да ви треба уништувач за да уништите какви било несакани документи што содржат лични детали. Сите ги имаме; Банкарски извештаи, сметки за кредитни картички, сметки за комунални услуги и коверти со нашето име и адреса на. Повеќе нема да мора да ги раскинете овие документи со рака; Со OJKK, можете едноставно да ги разгалите со безбедно знаење дека вашите лични детали ќе останат приватни и никогаш не ги добиле некој друг. За разлика од уништувачите што се сече на долги или кратки ленти, овој уништувач се сече на ситни парчиња со мерење само 4 × 52мм. Парчиња до 3 страници на хартија А4 на вкрстена мода, осигурувајќи дека уништените документи се безбедно уништени. Исто така, може да ги уништи кредитните/дебитните картички на мали парчиња. Интегрирано во телото на машината е голема канта од 5 литри што ќе собере рендан хартија долго време пред да се испразни. Има вградена безбедносна карактеристика наречена топлинска заштита од преоптоварување; Функција што гарантира дека уништувачот никогаш нема да се прегрее за време на употребата. Штити од кражба на податоци. Погодно за дом и канцеларија : Каде и да имате документација, ви е загарантирано да ви треба уништувач за да уништите какви било несакани документи што содржат лични детали. Сите ги имаме; Банкарски извештаи, сметки за кредитни картички, сметки за комунални услуги и коверти со нашето име и адреса на. Повеќе нема да мора да ги раскинете овие документи со рака; Со OJKK, можете едноставно да ги разгалите со безбедно знаење дека вашите лични детали ќе останат приватни и никогаш не ги добиле некој друг.


За производот

Избор на клиент

Syzhiwujia завртка пластична експанзија прицврстувачи на сув wallид сидра пластични приклучоци за прицврстувачи за завртка рамна завртка
 • Новак

Syzhiwujia завртка пластична експанзија прицврстувачи на сув wallид сидра пластични приклучоци за прицврстувачи за завртка рамна завртка

DEN 1.33

Завртките можат да ги задоволат вашите повеќекратни потреби Направено од избрани фини материјали, екол

Outyua 3d Rhinstone Притиснете На Ноктите Со Дизајн Сјај Треперлив Ковчег Екстра Долги Лажни Нокти Балерина Розова Супер Долги Лажни Нокти
 • Новак

Outyua 3d Rhinstone Притиснете На Ноктите Со Дизајн Сјај Треперлив Ковчег Екстра Долги Лажни Нокти Балерина Розова Супер Долги Лажни Нокти

DEN 1252.80

Чувајте ги вашите нокти привлечни со Аутјуа притиснете на ноктите во различни прилики Висококвалитете�

Шпански ЈАЗИК Сер Наспроти Estар Граматика Шема Домашно училиште Шпански Училница Постер Едукативен Постер Платно Сликарство Постери И Отпечатоци
 • Новак

Шпански ЈАЗИК Сер Наспроти Estар Граматика Шема Домашно училиште Шпански Училница Постер Едукативен Постер Платно Сликарство Постери И Отпечатоци

DEN 0.67

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

Лагери Рачно Изработени Копчиња Слатки Копчиња За Кабинети За Глувци Од Животинско Потекло Разнобојни Декоративни Копчиња За Домашен Декор Хардверски
 • Новак

Лагери Рачно Изработени Копчиња Слатки Копчиња За Кабинети За Глувци Од Животинско Потекло Разнобојни Декоративни Копчиња За Домашен Декор Хардверски

DEN 3.00

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИМАТ : има 4 копчиња, од кои сите се рачно изработени и изработката е многу деликатна Тие �

Коплин Винч Авто-Стоп
 • Новак

Коплин Винч Авто-Стоп

DEN 1890.24

Вградената технологија За Автоматско Запирање работи за автоматско запирање на вашиот винч на крајот о

ПАТИКИЛ Агилност Конуси, 25 Пакет Спортски Конуси Маркер За Обука Со Дупки За Вежбање За Фудбалско Лизгање На Ролери Активност На Отворено, Зелена
 • Новак

ПАТИКИЛ Агилност Конуси, 25 Пакет Спортски Конуси Маркер За Обука Со Дупки За Вежбање За Фудбалско Лизгање На Ролери Активност На Отворено, Зелена

DEN 1.67

Рамно дно за употреба на повеќето рамни површини како трева, пат, подови, бетон итн Лесен материјал и мал

Апстракти 46, 20х20ин.
 • Новак

Апстракти 46, 20х20ин.

DEN 0.67

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Идеалиј Симпатична Цртан Филм Виножито Морски Коњ Еднорог Со Морска Ѕвезда Врата Фиока Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујна Кабинет
 • Новак

Идеалиј Симпатична Цртан Филм Виножито Морски Коњ Еднорог Со Морска Ѕвезда Врата Фиока Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујна Кабинет

DEN 1.00

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртка]0,4 € 2,5 �

Кал Крест Лапел Пин
 • Новак

Кал Крест Лапел Пин

DEN 956.80

Загарантирано автентично од линијата за дизајнерски логорт Метал : 14 кт бело злато (со родиум позлата)...

ЕДИЈ Персонализиран Отворен Компјутер случај итх Компјутерска Шасија Целосно Алуминиумска Модифицирана Платформа МИНИ ЛАДЕЊЕ ИТХ Тест Клупа
 • Новак

ЕДИЈ Персонализиран Отворен Компјутер случај итх Компјутерска Шасија Целосно Алуминиумска Модифицирана Платформа МИНИ ЛАДЕЊЕ ИТХ Тест Клупа

DEN 2.33

Големина : 205мм*150мм*295мм(8,07 х 5,9 х 11,61 инчи), боја : ЦЕЛОСНО Црна Прилагодете СЕ НА МАТИЧНАТА плоча ИТХ (170 Х 17

Сет на Cehsg од 12 најлонски дрвени рачки за акварел четки за учење ДИЈ масло за сликање на маслото за сликање на четки за четки (боја: Д,
 • Новак

Сет на Cehsg од 12 најлонски дрвени рачки за акварел четки за учење ДИЈ масло за сликање на маслото за сликање на четки за четки (боја: Д,

DEN 2154.72

Рачно изработен држач за пенкало за боја Високо апсорбирачки и полесен за контрола со удари со четки...

Случај За Поттикне Хартија Бела 6.8 Ултра Тенок Паметен Кожен Капак Со Автоматско Будење/Магнетна Заштитна Обвивка За Поттикнување Хартија
 • Новак

Случај За Поттикне Хартија Бела 6.8 Ултра Тенок Паметен Кожен Капак Со Автоматско Будење/Магнетна Заштитна Обвивка За Поттикнување Хартија

DEN 364.80

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој стилски и симпатичен дизајн автоматски случај за будење или спиење е

Женски Модни Чизми Средно Теле Обични Основни Каубојски Чизми Ниска Буци Потпетици Рамни Западни Чизми До Глуждот Каузални Дами Снежни Чевли
 • Новак

Женски Модни Чизми Средно Теле Обични Основни Каубојски Чизми Ниска Буци Потпетици Рамни Западни Чизми До Глуждот Каузални Дами Снежни Чевли

DEN 0.67

100% стп женски гумени чизми за снег зимски топли водоотпорни изолирани чизми за дожд од штала за дами жен