Lovejoy 84527105192 Алуминиумска легура за куќиште, NEMA-56 24-80AB V2 L = 5,00, вертикално монтирање на моторот, должина на лице в лице 5,00 , 6,81 OD, 4.2 ОД дозвола, 4,31 ОАЛ Клиренс

Lovejoy 84527105192 Алуминиумска легура за куќиште, NEMA-56 24-80AB V2 L = 5,00, вертикално монтирање на моторот, должина на лице в лице 5,00

DEN 2.33

Достапност

Користете со големини на моторната рамка 56 C, 143 TC, 145 TC Вклучен е вертикална инсталација # 2. Комплет за монтирање на моторот и комплет за монтирање на пумпа. Секој комплет ги вклучува сите потребни завртки и мијалници за да ги монтира пумпата и моторот на монтирањето на пумпата/моторот. Пумпа за монтирање тип 80ab (метричка), 2 и 4 завртки. Пумпата/моторната монтажа, најчесто наречена „Bellвоно куќиште“, овозможува директно монтирање на пумпите за монтирање на прирабници до електрични мотори на NEMA C-Face. Ова ја елиминира потребата за чувари на спојување, држачи за нозе, треперки, кревачи и плочи за монтирање на моторот и гарантира точна усогласување на вратилото. Леснотијата на склопување ги намалува трошоците за изработка на единицата за напојување.


За производот

Избор на клиент

50 ЕЕЗ 8 Мл Кеси За Кафе Со Вентил, Кеси За Повторно Затворање Со Двоен Патент, Бариера Од Алуминиумска Фолија Со Висока Бариера За
 • Новак

50 ЕЕЗ 8 Мл Кеси За Кафе Со Вентил, Кеси За Повторно Затворање Со Двоен Патент, Бариера Од Алуминиумска Фолија Со Висока Бариера За

DEN 860.80

Чувајте Ги Свежите Зрна Кафе : еднонасочниот вентил за дегасирање ги одржува свежи зрната кафе и печено�

Исцелени Миопични Очи Моксибустија Миопични Очи Моксибустија Око Орев Школка Мокса Стап Масажер Моксибустија Рамки За Спектакл
 • Новак

Исцелени Миопични Очи Моксибустија Миопични Очи Моксибустија Око Орев Школка Мокса Стап Масажер Моксибустија Рамки За Спектакл

DEN 219.04

здравјемиск Лесен и пренослив, лесен за носење и складирање Изработен од безбеден материјал, кој е издр�

Неродеко 1пц Палто Кука Гроздобер Декор Надворешна Решетка За Крпи Надворешен Декор Ѕидна Закачалка За Облека Влезна Закачалка За Палто
 • Новак

Неродеко 1пц Палто Кука Гроздобер Декор Надворешна Решетка За Крпи Надворешен Декор Ѕидна Закачалка За Облека Влезна Закачалка За Палто

DEN 614.40

НАДВОРЕШНИ КУКИ за ЗАКАЧУВАЊЕ Силен И ќе ја издржи тежината што можеби ќе треба да ја облечете ТЕШКА РЕШ

Lcepcyенски женски боемски спојки без ракави V вратот Спагети лента со долги панталони ромпер -случајни лабави вклопни комбинезони
 • Новак

Lcepcyенски женски боемски спојки без ракави V вратот Спагети лента со долги панталони ромпер -случајни лабави вклопни комбинезони

DEN 2.00

32%полиестер+68%памук Повлечете го затворањето Тренингот Romper за жени едно парче ребрести тренингот ромпе�

Нека Снег Со Снегулки Матрица Од Студиор12-Изберете Големина-Сад Направени-Занает САМ Божиќ Дома Декор | Боја Празник Збор Уметност Знак | Еднократно
 • Новак

Нека Снег Со Снегулки Матрица Од Студиор12-Изберете Големина-Сад Направени-Занает САМ Божиќ Дома Декор | Боја Празник Збор Уметност Знак | Еднократно

DEN 1.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО СЕЗОНАТА : Изразете Го Вашиот Божиќен духИзградете возбуда и чудете се за годините што

Исцелени 3 Комплети Го Ублажуваат Држачот За Болка домаќинство Со Моксибусија Алатка За Појас На Коленото Прочистувач На Вратот
 • Новак

Исцелени 3 Комплети Го Ублажуваат Држачот За Болка домаќинство Со Моксибусија Алатка За Појас На Коленото Прочистувач На Вратот

DEN 225.44

хартија и метал Капак За Моксибустија Од Памук : Погоден За папок, стомак, половината, стомакот и други д�

Нибв Летни Блузи Без Ракави За Жени Деловни Еднобојни Вратоврски Со Копчиња Со Копчиња Со Јазли Врвови Од Камизола Женски Секојдневни Кошули
 • Новак

Нибв Летни Блузи Без Ракави За Жени Деловни Еднобојни Вратоврски Со Копчиња Со Копчиња Со Јазли Врвови Од Камизола Женски Секојдневни Кошули

DEN 0.67

2 24Часовен одговор : ако има какви било проблеми во врска со производот, ВЕ молиме испратете ни епошта ди�

Универзална Автомобилска Радио Антена 7 инчи Црна Водоотпорна Пвц Гума ФМ/АМ Приемен Покрив Монтирање На Спортски Возила Замена
 • Новак

Универзална Автомобилска Радио Антена 7 инчи Црна Водоотпорна Пвц Гума ФМ/АМ Приемен Покрив Монтирање На Спортски Возила Замена

DEN 3.33

ШИРОКО ПРИМЕНАодговара на повеќето возила и добар избор за замена на стари или скршени антени поставен�

UOIENRT скалила Тепих за дрвени чекори, тркачи што не се лизгаат по скали, безбеден килим во затворен скалила за деца, старешини и миленичиња,
 • Новак

UOIENRT скалила Тепих за дрвени чекори, тркачи што не се лизгаат по скали, безбеден килим во затворен скалила за деца, старешини и миленичиња,

DEN 0.33

Совршено решение за антилизгање : Овие чекори на скалила во затворен простор доаѓаат со нелизгачка мате

Мека метална бакарна ткаенина спречува РФИД и намалување на блокаторот за кражба на идентитет на ЕМФ за вашиот телефон за паричник или лаптоп-блок
 • Новак

Мека метална бакарна ткаенина спречува РФИД и намалување на блокаторот за кражба на идентитет на ЕМФ за вашиот телефон за паричник или лаптоп-блок

DEN 3.33

Отпорност на површината : Под 0,03 ом, просечно слабеење од 65 d B од 30 MHz18 GHz Материјал : Бакар+никел+полиестер

ДОИТУЛ 2 ПАРЧИЊА Проѕирни Чаши За Коктел Во Облик На Срце, Комплет Чаши За Коктел Вино од 2 Уникатни Чаши За Шампањ Во Форма На Срце Мартини
 • Новак

ДОИТУЛ 2 ПАРЧИЊА Проѕирни Чаши За Коктел Во Облик На Срце, Комплет Чаши За Коктел Вино од 2 Уникатни Чаши За Шампањ Во Форма На Срце Мартини

DEN 1.33

Материјал Овој Јасен Коктел Стакло За Вино Е направен од стакло, пријателски и нетоксичен И со висока ц