Wingvo дрво звучник безжичен звучник со Bluetooth Активен субвуфер мултифункционална меморија за пробивање на меморија игра на отворено диск игра

Wingvo дрво звучник безжичен звучник со Bluetooth Активен субвуфер мултифункционална меморија за пробивање на меморија игра на отворено диск

DEN 1268.80

Достапност

Мултифункционално : Звучникот на дрво Караоке поддржува репродукција на disc, девет видови на префрлување на звучни ефекти, репродукција на меморија за поддршка на меморијата 25 основни магнетни ладни течни рефлектори : 2 инчи 25 јадро на магнетна ладна течност, чиста и транспарентна височина, со чувство на хиерархија и суптилност. Функција интерфејс : Домашен сабвуфер звучник поддржува излез на звук, влез Aux, U диск, коаксијален; Висока моќност, погодна за отворено и дома. Композитна единица Turbo PP : Bluetooth звучник со 3 -инчен турбо PP композитна единица, моќна ниска фреквенција, целосна и магнетна средна боја. Даб материјал : Безжичниот звучник Bluetooth е изработен од дабови материјал со висок степен, уникатна текстура, тврда, густа, не е лесна за кршење. Мултифункционално : Звучникот на дрво Караоке поддржува репродукција на disc, девет видови на префрлување на звучни ефекти, репродукција на меморија за поддршка на меморијата. 25 основни магнетни ладни течни рефлектори : 2 инчи 25 јадро на магнетна ладна течност, чиста и транспарентна височина, со чувство на хиерархија и суптилност. Функција интерфејс : Домашен сабвуфер звучник поддржува излез на звук, влез Aux, U диск, коаксијален; Висока моќност, погодна за отворено и дома. Композитна единица Turbo PP : Bluetooth звучник со 3 -инчен турбо PP композитна единица, моќна ниска фреквенција, целосна и магнетна средна боја. Даб материјал : Безжичниот звучник Bluetooth е изработен од дабови материјал со висок степен, уникатна текстура, тврда, густа, не е лесна за кршење. Композитна единица Turbo PP : Bluetooth звучник со 3 -инчен турбо PP композитна единица, моќна ниска фреквенција, целосна и магнетна средна. 25 основни магнетни ладни течни течни : 2 инчи 25 основни магнетни ладни течни течни, чиста и транспарентна височина, со чувство на хиерархија и суптилност.


За производот

Item Type:
Wireless Bluetooth Speaker
Material:
Oak
Output Power:
60W
Acoustic Structure:
4 Cavity Inverted Phase Bass Compensation
Sound Effect Mode:
Standard, Movie, Classical, Outdoor, Shouting, Powerful and Popular, Fetal Education
Bluetooth:
4.2
Function Interface:
audio Output, AUX Input, U Disk, Coaxial
Voltage:
100-240V
Remote Control Battery Specifications:
2 x AAA Batteries (not Included)
How to Use:
Turn on the switch to use:
Package List:
1 x Wireless Bluetooth Speaker:
1 x Sound Cable:
1 x Instruction Manual :
1 x Remote Control:
1 x Power Cord:

Избор на клиент

ВОДООТПОРНА Корпа За Перење Со Преклопување со капак Со Рачка Голема Валкана Облека Од Бамбус/Играчки/Остатоци Мултифункционална Корпа За Складирање
 • Новак

ВОДООТПОРНА Корпа За Перење Со Преклопување со капак Со Рачка Голема Валкана Облека Од Бамбус/Играчки/Остатоци Мултифункционална Корпа За Складирање

DEN 399.84

Голем капацитет, силна практичност Сцена за складирање : бања, кујна, дневна соба, спална соба, на отворе�

Sdgh Прилагодлив Организатор На Полица Телескопска Плоча За Садови Решетка За Сушење Сад Сад Тенџере Кујна Складирање Држач За Решетка За Сушење
 • Новак

Sdgh Прилагодлив Организатор На Полица Телескопска Плоча За Садови Решетка За Сушење Сад Сад Тенџере Кујна Складирање Држач За Решетка За Сушење

DEN 2.67

Решетка за одвод : одводната дупка на дното на корпата е рамномерно распоредена, лесно е да се одржува во

Женските Хеланки Вкрстуваат Јога Панталони Со Истегнување Со Висок Струк Со Џеб, Разгорени Јога Панталони Со Целосна Должина Тренингот
 • Новак

Женските Хеланки Вкрстуваат Јога Панталони Со Истегнување Со Висок Струк Со Џеб, Разгорени Јога Панталони Со Целосна Должина Тренингот

DEN 287.84

75% Полиестер, 25% Спандекс Се лизга на затворање Машинско Перење ●Премиум Материјал● разгорените јога п�

Јога Мат Торба Голема Големина Џеб Водоотпорен, Ergономски, Јога Мат Превозникот Торба За Жена Мулти-Функционални И Одговара На Повеќето Големина
 • Новак

Јога Мат Торба Голема Големина Џеб Водоотпорен, Ergономски, Јога Мат Превозникот Торба За Жена Мулти-Функционални И Одговара На Повеќето Големина

DEN 2.00

Лесно И Удобно : Чантата За Јога Мат Е Форма На Торбичка Со Ремен За Рамо, Нема Повеќе Проблеми Со Пакувањ

Нехомер Простор Галакси Соѕвездие 300д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа За Перење За Ќебиња Играчки За Облека Во Спалната
 • Новак

Нехомер Простор Галакси Соѕвездие 300д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа За Перење За Ќебиња Играчки За Облека Во Спалната

DEN 687.68

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Случај DMLuna За Tcl Таб 10 5G 10.1 Таблет 2022 Ослободување,, Фолио Премиум Стп Кожен Штанд Покријте Со Рака Ремен/Картичка Слот, Сјајот Се Зголеми
 • Новак

Случај DMLuna За Tcl Таб 10 5G 10.1 Таблет 2022 Ослободување,, Фолио Премиум Стп Кожен Штанд Покријте Со Рака Ремен/Картичка Слот, Сјајот Се Зголеми

DEN 255.84

ВКЛОПЕТЕ ПРЕЦИЗНО : оваа кутија за таблети TCL е дизајнирана и произведена токму за да одговара на ВАШИОТ

Стил На ученичка Трепери Трепери ТИ СИ ЅВЕЗДА! 36-Парче Азбука Огласна Табла Исечоци, Азбука Букви Училница Исечоци, АБЦ Исечоци ЗА
 • Новак

Стил На ученичка Трепери Трепери ТИ СИ ЅВЕЗДА! 36-Парче Азбука Огласна Табла Исечоци, Азбука Букви Училница Исечоци, АБЦ Исечоци ЗА

DEN 3.00

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Отпечатени на издржливи залихи на картички, овие разноврсни, готови за употреба ис�

Сад За Складирање Клучеви неродис, Сад За Клучеви Од Синтетичка Смола Декоративен Сад За Клучеви Во Стилот На Двоен Слон За Домашна Хотелска Канцеларија
 • Новак

Сад За Складирање Клучеви неродис, Сад За Клучеви Од Синтетичка Смола Декоративен Сад За Клучеви Во Стилот На Двоен Слон За Домашна Хотелска Канцеларија

DEN 1.67

Совршен Подарок : овој клучен сад за складирање со дизајн во стил на двоен слон е совршен подарок за ваши

12 ПАРЧИЊА 15 мл Исчистете Ги Празните Ампули Со Масло За Складирање На Мало Стакло Тестирајте Шишиња Со Алуминиумско Капаче За Завртки Контејнери
 • Новак

12 ПАРЧИЊА 15 мл Исчистете Ги Празните Ампули Со Масло За Складирање На Мало Стакло Тестирајте Шишиња Со Алуминиумско Капаче За Завртки Контејнери

DEN 1.67

Овие мали шишиња шише се одговараат за : примероци шише, шише порака, крв ампули, свадба украси, или само �

Хаосен ЛАКИ Струг Индексирачка Алатка За Вметнување Карбид Поставете 11 парчиња 8мм Алатка За Надворешно Вртење Со Врв Поставете Алатка
 • Новак

Хаосен ЛАКИ Струг Индексирачка Алатка За Вметнување Карбид Поставете 11 парчиња 8мм Алатка За Надворешно Вртење Со Врв Поставете Алатка

DEN 0.67

Деловите имаат добра ригидност, долг работен век и ја намалуваат цената на алатите 11 парчиња 8мм Алатка �

Организатор на баги, За Празник Со Двоен Патент Божиќ Расклопени Дрвја Силни Рачки и патенти Божиќно Складирање Квалитетно Платно
 • Новак

Организатор на баги, За Празник Со Двоен Патент Божиќ Расклопени Дрвја Силни Рачки и патенти Божиќно Складирање Квалитетно Платно

DEN 2.67

Безбедно чувајте го и заштитете го вашето дрвоПовеќето вештачки Новогодишни елки се користат со години

Држач за значка со Патент, Држач За Паричник За Паричник За ЛИЧНА Карта Од Стп Кожа Со 7 Слотови За Картички, 1 Страничен Џеб и Ремен
 • Новак

Држач за значка со Патент, Држач За Паричник За Паричник За ЛИЧНА Карта Од Стп Кожа Со 7 Слотови За Картички, 1 Страничен Џеб и Ремен

DEN 126.08

●Голем Капацитет ● нашиот држач За значки за ЛИЧНА КАРТА со 7 слотови за card карти и страничен џеб за пат�

Руко А1162081010Р128095 128095
 • Новак

Руко А1162081010Р128095 128095

DEN 0.33

Може да се користи во рачни и исправени вежби Висока концентрична точност цврста конструкција со триаг�

Мокифе Жица Палто Куки Тешки, 5 Пакет Гроздобер Ѕид Куки Двојно Метални Закачалки Со Завртки За Виси Облека Јакни Облеки Крпи Капи Клучеви Кеси,
 • Новак

Мокифе Жица Палто Куки Тешки, 5 Пакет Гроздобер Ѕид Куки Двојно Метални Закачалки Со Завртки За Виси Облека Јакни Облеки Крпи Капи Клучеви Кеси,

DEN 1409.60

Се препорачува да ја инсталирате куката за наметка на цврсто дрво или дрвена површина, како што се задни

Нирелиф 3 парчиња Мрежести Кеси За Перење Мрежести Кеси За Перење Кеси За Перење За Машина За Перење Издржливи Вреќи За Перење Со Саќе за Деликатни
 • Новак

Нирелиф 3 парчиња Мрежести Кеси За Перење Мрежести Кеси За Перење Кеси За Перење За Машина За Перење Издржливи Вреќи За Перење Со Саќе за Деликатни

DEN 123.36

Нашиот премиум патент против ' рѓа со автоматско заклучување и паметна заштита од патент ќе спречи отво�

Инофикс Леплива Врата Стоп, Магнетна Врата, Стоп За Врата Од Нерѓосувачки Челик, Затворачи На Вратите За Дното на Вратата, Запирања На Вратите
 • Новак

Инофикс Леплива Врата Стоп, Магнетна Врата, Стоп За Врата Од Нерѓосувачки Челик, Затворачи На Вратите За Дното на Вратата, Запирања На Вратите

DEN 3.00

СИСТЕМ ЗА ЗАДРЖУВАЊЕ : инофикс стоп за употреба на вратата вграден двоен магнет со плоча од нерѓосувачк�

Зизмх Пренослив Шпорет На Бутан 2100kw Анти-Лизгачки Дебел Панел Шпорет Отпорност На Висока Температура Автоматски Исклучете Ги Додатоците
 • Новак

Зизмх Пренослив Шпорет На Бутан 2100kw Анти-Лизгачки Дебел Панел Шпорет Отпорност На Висока Температура Автоматски Исклучете Ги Додатоците

DEN 2.00

Висок Индекс На Безбедност : Висок индекс На безбедност, сензор за притисок, кога притисокот и температу

Фабричка Цена Модерен Дом Невидлив Таван Вентилатор СВЕТИЛКА ЛЕД Далечински Управувач Вентилатор Лустер Дневна Соба Вентилатор
 • Новак

Фабричка Цена Модерен Дом Невидлив Таван Вентилатор СВЕТИЛКА ЛЕД Далечински Управувач Вентилатор Лустер Дневна Соба Вентилатор

DEN 4038.24

● Ова светло на вентилаторот на таванот е изработено од пмма абажур со висока преносливост+мотор од сил

Колево4евер 48 парчиња ХБ Велигденски Моливи Проѕирен Молив Повеќебоен Молив Повеќебојни Моливи Што Не Се Острат Се Појавуваат Пластични Моливи
 • Новак

Колево4евер 48 парчиња ХБ Велигденски Моливи Проѕирен Молив Повеќебоен Молив Повеќебојни Моливи Што Не Се Острат Се Појавуваат Пластични Моливи

DEN 207.84

Што добивате : пакетот содржи 48 парчиња Велигденски моливи со 4 различен дизајн, доволно за секојдневна �

Ајде Да Одиме Брендон Налепница Налепница, Фјб Издание Автомобил Амблем, Метал Бајден Фјб Автомобил Писмо Браник Налепница Налепница
 • Новак

Ајде Да Одиме Брендон Налепница Налепница, Фјб Издание Автомобил Амблем, Метал Бајден Фјб Автомобил Писмо Браник Налепница Налепница

DEN 3.00

Јасен фонт, долг корисен век Спречување на пукање Атмосферски бледнее отпорен финиш Големина : Ширина 4,9

Конектор за Адаптер за Радио Стерео Жици Компатибилен СО ГМ Шеви Силверадо Гмц Сиера 2000-2012 w/Адаптер ЗА Интерфејс Со Висок До Низок Конвертор
 • Новак

Конектор за Адаптер за Радио Стерео Жици Компатибилен СО ГМ Шеви Силверадо Гмц Сиера 2000-2012 w/Адаптер ЗА Интерфејс Со Висок До Низок Конвертор

DEN 367.84

Погоден ЗА ГМЦ : Гмц Сиера 20032007, Гмц Кањон 20042012, Гмц Пратеник 20072009, Гмц Пратеник 20022006, Гмц Савана 20032007, ГМЦ