4 ом 5% 50 вати жица од алуминиумски отпорник на златен тон на отпорник

4 ом 5% 50 вати жица од алуминиумски отпорник на златен тон на отпорник

DEN 2.33

Достапност

50 вати оценета моќност, вредност од отпорност од 4 ом, 5% толеранција, алуминиумски случај во боја на златен тон, монтирање на шасијата, итн Дизајнирано со јазичиња за завртки од обете страни за да го затегнат отпорникот од шасија или топлински мијалник за поголема дисипација на топлина. Широко користена во снабдувањето со електрична енергија, трансдуцер, лифт, аудио арена и индустрија за опрема за високи барања. Име на производот : Оценка на моќност на отпорник на алуминиум : 50 W. Алуминиумска кутија Боја : Златен тон Нето Тежина : 26g Содржина на пакет : 1 x Алуминиумски обложен отпор. 50 вати оценета моќност, вредност од отпорност од 4 ом, 5% толеранција, алуминиумски случај во боја на златен тон, монтирање на шасијата, итн. Дизајнирано со јазичиња за завртки од обете страни за да го затегнат отпорникот од шасија или топлински мијалник за поголема дисипација на топлина. Широко користена во снабдувањето со електрична енергија, трансдуцер, лифт, аудио арена и индустрија за опрема за високи барања. Име на производот : Оценка на моќност на отпорник на алуминиум : 50 W. Алуминиумска кутија Боја : Златен тон Нето Тежина : 26g Содржина на пакет : 1 x Алуминиумски обложен отпор.


За производот

Избор на клиент

Камчиња За Затворен Растенија, Природни Декоративни Камења За Сукуленти Бонсаи, Мали Пејзажни Камчиња Градинарство Облекување Во Мешани Бои,
 • Новак

Камчиња За Затворен Растенија, Природни Декоративни Камења За Сукуленти Бонсаи, Мали Пејзажни Камчиња Градинарство Облекување Во Мешани Бои,

DEN 1.00

5 боја мешани Аквариумски Чакал Достапно за различни проекти за занаети, дом и градина Бајковити градин�

Лунарна Гроздобер Ткаенина Торба За Подароци, Барокен Дизајн На Традиционални Цвеќиња Од Дамаск Букет Старомоден Стил Уметност, Сегашна
 • Новак

Лунарна Гроздобер Ткаенина Торба За Подароци, Барокен Дизајн На Традиционални Цвеќиња Од Дамаск Букет Старомоден Стил Уметност, Сегашна

DEN 2.33

ГОЛЕМИНА27" широк х 32 " долг 1 голема торба за подароци + 3 комплет лента за пакување подароци Еднократно и �

Квадратни Вртливи Совети За Уметност За Нокти Дизајнирани Голи Средни Притиснете на Ноктите 24 парчиња Дневно Носете Лажни Совети
 • Новак

Квадратни Вртливи Совети За Уметност За Нокти Дизајнирани Голи Средни Притиснете на Ноктите 24 парчиња Дневно Носете Лажни Совети

DEN 3.33

1 Овој печат на комплетот за нокти е претходно дизајниран со акерози за уметност на ноктите Можете да ги

Послужавник за Торта со торта хапијами 20 парчиња Контејнер За Храна Во Облик На Срце Со Капаци Извадете Контејнери За Десерти Тави За
 • Новак

Послужавник за Торта со торта хапијами 20 парчиња Контејнер За Храна Во Облик На Срце Со Капаци Извадете Контејнери За Десерти Тави За

DEN 3.00

90% памук Може да се користат за печење јајца, месо, сирење и ориз Многу практични и мултифункционални...

Хемотон 12 парчиња тркалаат есенцијални масла есенцијално масло ролери килибарно масло за есенцијално масло од шише Организатор
 • Новак

Хемотон 12 парчиња тркалаат есенцијални масла есенцијално масло ролери килибарно масло за есенцијално масло од шише Организатор

DEN 3.00

стакло Шишиња за ролери за есенцијално масло празен сад направен од материјал, за употреба Шише со роле�

Фолч на боксерски бран за виткарска завртка 5,5 s - ActiveStretch Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за виткање на завртки
 • Новак

Фолч на боксерски бран за виткарска завртка 5,5 s - ActiveStretch Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за виткање на завртки

DEN 399.20

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

FPVERA црно -бели играчки за бебиња - играчка за шетање со висина на спирала, играчки за бебиња со висок контраст за новороденчиња, играчки
 • Новак

FPVERA црно -бели играчки за бебиња - играчка за шетање со висина на спирала, играчки за бебиња со висок контраст за новороденчиња, играчки

DEN 255.84

FPVERA се фокусира на развојот и дизајнот на висококвалитетни производи за сеопфатен и здрав развој на дец

Тојвијан 6 парчиња Матрици За Деца Цвет Сликарство Матрици Пластични Сликарство Дефиниција Цртање Дефиниција Матрица Сликарство Шаблони За Почетник
 • Новак

Тојвијан 6 парчиња Матрици За Деца Цвет Сликарство Матрици Пластични Сликарство Дефиниција Цртање Дефиниција Матрица Сликарство Шаблони За Почетник

DEN 0.67

Матрица За шаблон за бележници : Овие матрици се безбедни и издржливи за трајна употреба Цветни Калапи :

-Леле модерни подни ламби, нордиска црна ткаенина осветлување заоблена железо риболов подна маса, креативна дневна соба спална соба
 • Новак

-Леле модерни подни ламби, нордиска црна ткаенина осветлување заоблена железо риболов подна маса, креативна дневна соба спална соба

DEN 2.00

☞5 Во нормални околности, времето на испорака е 1525 дена Ако имате какви било прашања, ве молиме контакти�

Декорации за 29-ти Роденден За Жени Розово Злато-Минатата Година Во Мојот Транспарент од 20-тите Години, На Здравје до 29-Годишен Роденденски
 • Новак

Декорации за 29-ти Роденден За Жени Розово Злато-Минатата Година Во Мојот Транспарент од 20-тите Години, На Здравје до 29-Годишен Роденденски

DEN 351.84

Декорации за 29ти Роденден : Пакетот вклучува 15*12 инчи балони од латекс, 1*16 инчи Минатата Година Во моите 2

Обични хокејски машки дуксери подароци за мажи, жени млади градски обожаватели на качулка со дуксери, прилагодете го името и бројот на
 • Новак

Обични хокејски машки дуксери подароци за мажи, жени млади градски обожаватели на качулка со дуксери, прилагодете го името и бројот на

DEN 2.00

100% полиестер Повлечете го затворањето 【Материјал】 Сите хокеј дуксери изработени од 100% полиестер...

Розофинч Камен ретро смешен метален знак знак за знак, знак на Арканзас Држава Отворено домашно декорација на wallидот, големина: 8 x 12
 • Новак

Розофинч Камен ретро смешен метален знак знак за знак, знак на Арканзас Држава Отворено домашно декорација на wallидот, големина: 8 x 12

DEN 159.84

? Материјал со висок квалитет : Калај / метал Големина : 8 инчи x 12 инчи (20х30 см) ? Стил на дизајн : Најнапредн�

Ракавици За Чистење во домаќинството - 2 пара Водоотпорни Ракавици За Перење Алишта За Чистење,Нелизгачки Кујнски Ракавици За Миење
 • Новак

Ракавици За Чистење во домаќинството - 2 пара Водоотпорни Ракавици За Перење Алишта За Чистење,Нелизгачки Кујнски Ракавици За Миење

DEN 3.33

Повлечете го затворањето Ракавици за чистење дома : Ракавиците за Чистење се направени од пвц материјал

Подароци за повторна употреба на сопругата, држете се смирени и оставете ја сопругата на ветеринарниот асистент, ѓердан од приврзоци од сончоглед
 • Новак

Подароци за повторна употреба на сопругата, држете се смирени и оставете ја сопругата на ветеринарниот асистент, ѓердан од приврзоци од сончоглед

DEN 1.67

Совршен подарок нашиот накит е подарок за врвен квалитет за сопругата Испратете го на тој специјален н�

Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, USB, SD Картичка, Небесна Фаза
 • Новак

Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, USB, SD Картичка, Небесна Фаза

DEN 1.67

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В