Слушалки За Тек Стиз Компатибилни Со Асус Падфон С плус Во Уво Безжична Блутут Слушалка За Поништување На Бучава

Слушалки За Тек Стиз Компатибилни Со Асус Падфон С плус Во Уво Безжична Блутут Слушалка За Поништување На Бучава

DEN 686.40

Достапност

●Ултра Мал И Лесен Сертифициран Компатибилен Со Asus Padfone S Плус, изолацијата на бучава обезбедува висококвалитетен звук и вградените двојни микрофони обезбедуваат јасна комуникација помеѓу вас и повикувачот ●Мултифункционалното копче ви овозможува да одговорите/одбиете/паузирате/закачите повик или музика и да ги активирате гласовните известувања. ●Опремен со Безжична Верзија V4.1 Bluetooth Технологија Со Долг Дострел, обезбедува постабилна врска и помала потрошувачка на енергија. ●Изолирањето на бучавата обезбедува висококвалитетен звук и вградените двојни микрофони обезбедуваат јасна комуникација помеѓу вас и вашиот повикувач. Вклучено е Кутијата За Малопродажба, пакетот вклучува микробен кабел за цели на полнење (Полнач Не Е Вклучен, користете УСБ-Полнач), Адаптер за Уши и упатство за употреба. ●Ултра Мал И Лесен Сертифициран Компатибилен Со Asus Padfone S Плус, изолацијата на бучава обезбедува висококвалитетен звук и вградените двојни микрофони обезбедуваат јасна комуникација помеѓу вас и повикувачот. ●Мултифункционалното копче ви овозможува да одговорите/одбиете/паузирате/закачите повик или музика и да ги активирате гласовните известувања. ●Опремен со Безжична Верзија V4.1 Bluetooth Технологија Со Долг Дострел, обезбедува постабилна врска и помала потрошувачка на енергија. ●Изолирањето на бучавата обезбедува висококвалитетен звук и вградените двојни микрофони обезбедуваат јасна комуникација помеѓу вас и вашиот повикувач. Вклучено е Кутијата За Малопродажба, пакетот вклучува микробен кабел за цели на полнење (Полнач Не Е Вклучен, користете УСБ-Полнач), Адаптер за Уши и упатство за употреба. Професионални Слушалки За Слушалки Во стилот на блутут Кој е компатибилен со Asus Padfone S plus совршено со полнач (V4.1 Bluetooth) ?Вклучува Удобен Микрозаб Кабел Компатибилен со слушалки со Прилагодлив Клип За Уво Во Јасен Стил, упатство за употреба и Кабел за Полнење Микроб.?КАРАКТЕРИСТИКИ : ? ● Ова е нашата 3-та Верзија (V3) од ова, која има интегрирана нова безжична Bluetooth Верзија V4.1 технологија за да обезбеди поконстантна стабилна врска со помала потрошувачка на енергија.


За производот

Избор на клиент

Заздравени Комплети За Маникир За Нокти Керамичка Вежба За Мелење Нокти Полирање За Нокти Маникир Педикир Малку Мелење Нокти Глава Алатка За
 • Новак

Заздравени Комплети За Маникир За Нокти Керамичка Вежба За Мелење Нокти Полирање За Нокти Маникир Педикир Малку Мелење Нокти Глава Алатка За

DEN 177.28

ЕЛЕКТРИЧЕН КОМПЛЕТ ЗА МАНИКИР можете многу брзо и ефикасно да ги изострите, мелете, уредувате, издлабит�

Конектор за прицврстувач на мебел за мебел од 50 парчиња, конектор за прицврстување на мебел, мебел за мебел, M4*8mm цинк легура хексадецимална
 • Новак

Конектор за прицврстувач на мебел за мебел од 50 парчиња, конектор за прицврстување на мебел, мебел за мебел, M4*8mm цинк легура хексадецимална

DEN 534.40

Силен отпор : Надворешната нишка обезбедува силен отпор против извлекување, обезбеди силна постојана н�

Nordace Eclat Паметен ранец за патувања за мажи и жени со USB порта за полнење, отпорен на вода - лесен и издржлив лаптоп за секојдневно, пешачење,
 • Новак

Nordace Eclat Паметен ранец за патувања за мажи и жени со USB порта за полнење, отпорен на вода - лесен и издржлив лаптоп за секојдневно, пешачење,

DEN 1.00

Просторот и џебовите за складирање : Ранецот Nordace Eclat има простран ентериер за да ги смести сите ваши дне�

Организатор на кутии со алатки 2 големина на отворено водоотпорен водоотпорни кутии опстанок херметички држач за складирање на држачи
 • Новак

Организатор на кутии со алатки 2 големина на отворено водоотпорен водоотпорни кутии опстанок херметички држач за складирање на држачи

DEN 1.67

Тип : Кутија за алатки Боја : црна / црвена / сина / жолта боја Материјал : АБС + сунѓер Функција : 100% водо�

Зукелејт ѓубрето може печатот за запечатување да се применува за кујна, бања, канцеларија, корпа за складирање, отпадоци за отпадоци,
 • Новак

Зукелејт ѓубрето може печатот за запечатување да се применува за кујна, бања, канцеларија, корпа за складирање, отпадоци за отпадоци,

DEN 3.33

Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека �

Менс памук долна облека за долна облека за долна облека, брифинзи меки удобни памучни мрежи што дишат широки брифинзи на половината
 • Новак

Менс памук долна облека за долна облека за долна облека, брифинзи меки удобни памучни мрежи што дишат широки брифинзи на половината

DEN 2.00

шорцеви за истегнување на мажи салата шорцеви мажи мажи мажи облека модни кошаркарски шорцеви пижами ш�

Слепите навртки со повеќе зафати, големи куполи со прирабница, дијаметар на занитки 3/16 инчи, занишан 64-66, опсег на зафат, материјал
 • Новак

Слепите навртки со повеќе зафати, големи куполи со прирабница, дијаметар на занитки 3/16 инчи, занишан 64-66, опсег на зафат, материјал

DEN 3519.84

Мулитзалепете слепи занитки Број на занишан : / номинална големина : Заврз / материјал за тело : алумини�

Alioyoit сопствено име Бејзбол играч Метал знак гроздобер железен метал wallид виси отсечен знак модерен метал добредојде знак за знак за
 • Новак

Alioyoit сопствено име Бејзбол играч Метал знак гроздобер железен метал wallид виси отсечен знак модерен метал добредојде знак за знак за

DEN 2.33

✔ 【Премиум материјал】 : Металниот знак е направен од висококвалитетен ласерски исечен железен матери�

Среден атлантски RIB-1-GRK-36B
 • Новак

Среден атлантски RIB-1-GRK-36B

DEN 1428.80

1 База на залив за кревање, 4 висина, сместува GRK 36 лавици Тип на производ : Рисерски основен вид на произво

Крази Мини Корпа За Отпадоци Десктоп Канцелариска Корпа За Отпадоци Домашна Корпа За Ѓубре Маса За Пластични Организатори Канцелариски Материјали
 • Новак

Крази Мини Корпа За Отпадоци Десктоп Канцелариска Корпа За Отпадоци Домашна Корпа За Ѓубре Маса За Пластични Организатори Канцелариски Материјали

DEN 3.00

1 Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметите на сликата да биде мал�

Бакар розово злато мермер дрво музичка кутија гроздобер музички кутии подарок за Божиќ роденден Денот на вineубените во форма на срце
 • Новак

Бакар розово злато мермер дрво музичка кутија гроздобер музички кутии подарок за Божиќ роденден Денот на вineубените во форма на срце

DEN 3.33

дрво Направени во САД или увезени Без батерија дрвените музички кутии се лесни за употреба Тој го корис

Патикил бакарна лента 0,24 0,31 0,39 21 јарди 0,05мм дебела бакарна фолија лента еднострано спроводливо лепило ЕМИ заштитен за електроника
 • Новак

Патикил бакарна лента 0,24 0,31 0,39 21 јарди 0,05мм дебела бакарна фолија лента еднострано спроводливо лепило ЕМИ заштитен за електроника

DEN 1.67

Бакарната лента е изработена од високо спроводлив материјал со бакарна фолија со низок отпор, одлично з

Електричен ymw26-63/4m Промена на кампот прекинувач 63A 4 Полјаци 3 Позиција со водоотпорни куќишта со прекини на електрични електрични
 • Новак

Електричен ymw26-63/4m Промена на кампот прекинувач 63A 4 Полјаци 3 Позиција со водоотпорни куќишта со прекини на електрични електрични

DEN 436.80

Електричен ymw2663 / 4m Промена на кампот прекинувач 63 A 4 Полјаци 3 Позиција со водоотпорни куќишта со прекин�

Женски врвови на в Valentубените се кријат маици со долги ракави со долги ракави, симпатична срцева течност Хенли маичка облечени блузи за хеланки
 • Новак

Женски врвови на в Valentубените се кријат маици со долги ракави со долги ракави, симпатична срцева течност Хенли маичка облечени блузи за хеланки

DEN 750.40

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

Мебел за мебел од 4 парчиња мебел за мебел Кастер 40мм 48мм плоча со тркала за вртење на сопирачките, заменете го ролерот за колички
 • Новак

Мебел за мебел од 4 парчиња мебел за мебел Кастер 40мм 48мм плоча со тркала за вртење на сопирачките, заменете го ролерот за колички

DEN 687.68

Спецификација : Новопроизвод на бренд : Мебел Кастер (плоча со сопирачка) Материјал : Метал и пластика : Д�

ИФДМ Фитнес Фитнес Отпорност Бенд Хип Круг Прилагодливи Нелизгачки Јога Колк Круг Повлекување Појас Спортски Тренинг Тренингот
 • Новак

ИФДМ Фитнес Фитнес Отпорност Бенд Хип Круг Прилагодливи Нелизгачки Јога Колк Круг Повлекување Појас Спортски Тренинг Тренингот

DEN 1250.24

пријателски материјали : Користење природен латекс и памук Ру гумена нишка одвнатре : Уредно распореден