Hangers jeonswod Облека за закачалки за време

Hangers jeonswod Облека за закачалки за време

DEN 3631.68

Достапност

Погоден за домови, продавници за облека, алишта, итн Користете го вашиот простор за плакарот и одржувајте ја облеката без затегнување и уредно. Дизајн на форма на срце, издржлив и преносен, и за затворен и за надворешна употреба. Убава занаетчија, не е лесно да се избледи и да се деформира. Дизајнот на светла боја го прави шик и елегантен. Карактеристики- боја : розова.- Материјал : ABS- Големина : 40x22x0.5cm- Погоден за домови, продавници за облека, алишта, итн. преносен, и за затворен и за надворешна употреба.- Убава занаетчиство, не е лесно да се избледи и да Различниот монитор, бојата може да има разлика. Дополнително изработување на материјал за долго време и издржлива употреба. Многу лесно да се повлече ако е потребно за да се премести линијата назад во неговиот случај за лесно складирање. Се користи за висење на влажни костуми за капење, облека за бебиња, деликатна што не може да се исуши машината. Одличен додаток на кој било дом, хотел, затворено и отворено, просторија за перење.


За производот

Избор на клиент

ТОПБАТИ Басен Када Деца Преклопен Мијалник Симпатична Шема На Канџи За Мачки Склопувачки Слив Пренослив Слив За Складирање Вода За
  • Новак

ТОПБАТИ Басен Када Деца Преклопен Мијалник Симпатична Шема На Канџи За Мачки Склопувачки Слив Пренослив Слив За Складирање Вода За

DEN 2.67

Може да се преклопи додека не се користи за заштеда на простор Со дупка, можете да ја закачите додека не �

Ретро италијански Грејхаунд Двојно Редење Бенто Кутија За Ручек Контејнер За Ручек За Повеќекратна Употреба Со Прибор Поставен
  • Новак

Ретро италијански Грејхаунд Двојно Редење Бенто Кутија За Ручек Контејнер За Ручек За Повеќекратна Употреба Со Прибор Поставен

DEN 415.84

Пп Двослојна бенто кутија со лажица Големината на кутијата бенто е : 6,1 инчи L5,3 инчи W4,3 инчи H, а комбинира

Ase Чејс Навлажнувачки Кутикула &засилувач; Масло За Нега На Нокти 2.3 Fl Оз - Мирис На Мандарина – Натопена Со Масло Од Јојоба, Алое, Витамин
  • Новак

Ase Чејс Навлажнувачки Кутикула &засилувач; Масло За Нега На Нокти 2.3 Fl Оз - Мирис На Мандарина – Натопена Со Масло Од Јојоба, Алое, Витамин

DEN 3.33

Нашето навлажнувачко масло за третман е помешано од висококвалитетни природни масла, витамини е и алое

ВОЛАДА 7х5фт Соларен Систем Позадина Сончев Систем Мапа Позадина Сончев Систем Партија Украси Вселената Постер Банер Фото Позадина
  • Новак

ВОЛАДА 7х5фт Соларен Систем Позадина Сончев Систем Мапа Позадина Сончев Систем Партија Украси Вселената Постер Банер Фото Позадина

DEN 2.00

Големина : 7х5фт (210х150см) Ве молиме имајте предвид! Не вклучува загради и стеги Материјал : винил фотограф�

Читање на списанието Planner, списание за читање на книги, тетратка за списанија за книги, читање додатоци за следење Подарок Подарок
  • Новак

Читање на списанието Planner, списание за читање на книги, тетратка за списанија за книги, читање додатоци за следење Подарок Подарок

DEN 3.00

✍ Presfect Journal за читање Journalурнал за читање книги е дизајнирана специјално најдобра алатка за охрабрувањ�