Heyiarbeit 88mxl гума за време

Heyiarbeit 88mxl гума за време

DEN 0.67

Достапност

[Големина] - Број на модел : 88mxl; Големина : 22352mmx10mm / 8,8 "x0.39" (LXW); Пич : 2.08 “; Број на заби : 110. [Материјал] - Времето на ременот е изработен од висококвалитетен гумен материјал, издржлив и флексибилен; специјално дизајниран за линеарно движење, точност со висока позиција, одлична изработка и силно абење Отпорност. [Предност] - Временскиот појас усвојува гумена површина на забите, која не е лесна за лизгање, може да апсорбира вибрации, има мазен пренос и низок шум, што ја прави работата по тивка, така што може да обезбеди стабилна брзина. [Апликација ] - Временските ремени широко се користат во 3Д печатачи, машини за гравура, машини за дупчење, машини за машини за ЦПУ, латети, машини за хобирање на менувачот, машини за формирање на опрема, правосмукалки, електрични скејтборди, роботи, ласери, мотоцикли, хемиски влакна, правење хартија, печатење, печатење, печатење, печатење, печатење, печатење, печатење, печатење, печатење, печатење, печатење, печатење, печатење, печатење, печатење, печатење, печатење хартија, печатење хартија, печатење хартија, печатење, печатење, печатење, правење хартија, печатење, правење хартија, печатење, правење хартија, , хемиска машинерија и друга опрема. [Содржина на пакет] - 1pcs x 88mxl cogged забен појас за тајминг. "; Број на заби : 110. [Материјал] - Временскиот појас е изработен од висококвалитетен гумен материјал, издржлив и флексибилен; Специјално дизајниран за линеарно движење, голема точност за позиционирање, одлична изработка и силна отпорност на абење. [Предност] - Временскиот појас усвојува гумена површина на забите, која не е лесна за лизгање, може да апсорбира вибрации, има мазен пренос и низок шум, што ја прави операцијата повеќе тивка, така што може да обезбеди стабилна брзина. [Апликација] - Ремените за тајминг се користат во 3Д печатачи, машини за гравирање, машини за дупчење, машини за машини за ЦПУ, струшки, машини за хобирање на опрема, машини за формирање на опрема, вакуумски средства за чистење, електрични скејтборди, роботи, ласери, мотоцикли, хемиски влакна, правење хартија , печатење, хемиска машинерија и друга опрема.


За производот

Избор на клиент

Среќен Божиќ, сите џемпери за жени со долги ракави, Крејнер, Божиќна празнична забава на врвот на смешни симпатични блузи со подморница
  • Новак

Среќен Божиќ, сите џемпери за жени со долги ракави, Крејнер, Божиќна празнична забава на врвот на смешни симпатични блузи со подморница

DEN 0.33

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 30% на 1 од секои 2 Andе ги ажурираме стилови секој ден Ако

Калар Вакуум Запечатувач Херметички Контејнери За Складирање Храна со капаци, Вакуум Затворени Контејнери За Храна, Еднократно&засилувач;Редење
  • Новак

Калар Вакуум Запечатувач Херметички Контејнери За Складирање Храна со капаци, Вакуум Затворени Контејнери За Храна, Еднократно&засилувач;Редење

DEN 1.33

КОНТЕЈНЕРОТ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА ВКЛУЧУВА : Вакуумска Пумпа КАЛАР и 3 Контејнери За Повеќекратна Употреб

Таблата за воздухот во детали за чистење четка за чистење за автомобил меко мекото замаглување микро-нано густа бранови четки за детали за автомобили
  • Новак

Таблата за воздухот во детали за чистење четка за чистење за автомобил меко мекото замаглување микро-нано густа бранови четки за детали за автомобили

DEN 189.92

Ергономски долга рачка со црна рачка за печење Супер мека и екстрамирајте густа микронано четка која ни

Надграден нацрт на вратата за голем јаз, проширен јаз на заптивката на вратите до 1-2/5 „За внатрешни, надворешни и гаражни врати- чување
  • Новак

Надграден нацрт на вратата за голем јаз, проширен јаз на заптивката на вратите до 1-2/5 „За внатрешни, надворешни и гаражни врати- чување

DEN 2.00

【Дизајн за голем јаз】 Нашиот дно заптивка на вратата е надграден на ширина од 3 инчи, што совршено го за�

Чика и Џо 8оз Пластични Тегли За Складирање Со Широка Уста со етикети-Големи директно еднострани јасни празни контејнери за МИЛЕНИЧИЊА
  • Новак

Чика и Џо 8оз Пластични Тегли За Складирање Со Широка Уста со етикети-Големи директно еднострани јасни празни контејнери за МИЛЕНИЧИЊА

DEN 2.33

Со капак вклучен, 27 / 8" преку и 31 / 8" висок Висина на рамна големина на јасна тегла е 23 / 8" Надворешниот обем

СОЛУСТРЕ КАМЕРА КАМЕРА КАМЕРА КАМЕРА КАМЕРА КАМЕРА КАМЕРА КАМЕРА КАМЕРА ТРИПОД 2 ПЦЦС АКЦИЈА КАМЕРА КАРМАЦИЈА ВОВЕДУВАЕ НА КУП И АДАПТЕР ЗА
  • Новак

СОЛУСТРЕ КАМЕРА КАМЕРА КАМЕРА КАМЕРА КАМЕРА КАМЕРА КАМЕРА КАМЕРА КАМЕРА ТРИПОД 2 ПЦЦС АКЦИЈА КАМЕРА КАРМАЦИЈА ВОВЕДУВАЕ НА КУП И АДАПТЕР ЗА

DEN 120.48

Можете да ја монтирате камерата на автомобили, мотоцикли и која било мазна површина со помош на монтира

Добро Утро Најдобра Лажица Врежан Нерѓосувачки Челик, Љубов Цитат Подароци За Најдобри Пријатели Бести Лажичка Кафена Лажица Подароци
  • Новак

Добро Утро Најдобра Лажица Врежан Нерѓосувачки Челик, Љубов Цитат Подароци За Најдобри Пријатели Бести Лажичка Кафена Лажица Подароци

DEN 1.33

Прекрасен Подарок : мал подарок може да претставува бескрајна љубов и благословиМожете да го дадете на �

РАКУТА Пиво Пиво Кригла, Изолирани Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Пиво Чаша Нерѓосувачки Челик Пијалок Чаша 304 Нерѓосувачки Челик Се Користи
  • Новак

РАКУТА Пиво Пиво Кригла, Изолирани Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Пиво Чаша Нерѓосувачки Челик Пијалок Чаша 304 Нерѓосувачки Челик Се Користи

DEN 453.44

Изработен Од Материјал Од Нерѓосувачки Челик 304 : Нашата Кригла За Пиво од Нерѓосувачки Челик е изработе

Пацифички тргување со подароци за тргување со череп заснована на сијалички за темјан на темјан, изработена фигура изработена од полирезин
  • Новак

Пацифички тргување со подароци за тргување со череп заснована на сијалички за темјан на темјан, изработена фигура изработена од полирезин

DEN 332.00

Индивидуално рачно изработени од смола од ладна екипа Фрлени во квалитетна дизајнерска смола...