Крајна рутер за чистење бит Tideway Mill 1/4 Shank 3/8 Дијаметар за сечење, засилување на бит, алатка за карбид на волфрам, алатка за обработка на дрво ЦПУ, алатка за обработка н

Крајна рутер за чистење бит Tideway Mill 1/4 Shank 3/8 Дијаметар за сечење, засилување на бит, алатка за карбид на волфрам, алатка

DEN 175.84

Достапност

⭐ Рутер за чистење на дното на рутерот Бит Tideway Cutter : 1/4 "Shank 3/8" Дијаметар на сечење-прецизност, мазен, без бур-секачи за карбид од волфрам се доволно остри за да се намалат залихите непречено, произведувајќи чисти, без чипови резултати ⭐ Убава и преносна амбалажа - Вежбата доаѓа во здрав пластичен случај што ќе го заштити од оштетување за време на испорака. Исто така е лесно да се чуваат и чуваат во добра состојба за следната употреба. Спецификации на алатката за обработка на дрво ЦПУ - широки 3/8 "широки, 20мм длабоки жлебови или решетки. 1/4 инчи рачка, одговара на повеќето преносни рутери, ЦПУ и други автоматски рутери. ⭐ Индустриски квалитет - секачите на карбид во волфрам се карактеризираат со цврсто зацврстено челично тело со Дизајн отпорен на враќање. Кратен рутер за чистење на рутерот за чистење на рутерот : 1/4 "Shank 3/8" Дијаметар за сечење-прецизност, мазен, без бур-секачи за карбид од волфрам се доволно остри за да се намалат залихите непречено, произведувајќи чисти резултати без чип. ⭐ Убава и преносна амбалажа - Вежбата доаѓа во цврста пластична кутија што ќе го заштити од оштетување за време на испорака. Исто така е лесно да , 20мм длабоки жлебови или изреки. Рачка од 1/4 инчи, одговара на повеќето преносни рутери, CNC и други автоматски рутери. ⭐ Индустриски квалитет - Секачи за карбид во волфрам имаат цврсто зацврстено челично тело со дизајн отпорен на облик. Изградба и отпорна на топлина, облога за тефлон. Комплетно затворен и подмачкуван. ⭐ Сигурен рутер парчиња за DIYERS, 100% задоволувачки за искусни столари. Заврши со рамна површина наведена за употреба во кој било проект за обработка на дрво или занаети.


За производот

Избор на клиент

Пеперутка Лак Притиснете НА Ноктите 24 ПАРЧИЊА Кристали Искра Балерина Ковчег Лажни Лажни Нокти 3Д Блинг Сјај Градиент Природен Печат На Ноктите
  • Новак

Пеперутка Лак Притиснете НА Ноктите 24 ПАРЧИЊА Кристали Искра Балерина Ковчег Лажни Лажни Нокти 3Д Блинг Сјај Градиент Природен Печат На Ноктите

DEN 127.84

Удобно чувство, изглед на природата Безбедна технологија за супер задржување Безбедно на природни нокт

Бенг Уредна Облека Персонализирани Подароци За Кучиња - Држач За Клучеви За Поводник За Куче-Кучешки Куки Поставени На Ѕид-Додадете Раса И Име
  • Новак

Бенг Уредна Облека Персонализирани Подароци За Кучиња - Држач За Клучеви За Поводник За Куче-Кучешки Куки Поставени На Ѕид-Додадете Раса И Име

DEN 1518.40

ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ПОДАРОЦИ ЗА КУЧИЊА : Создадете своја кука за куче монтирано на ѕид персонализирана со и

Хемотон 4 парчиња Керамички Крем Бокали Мини Сос Стомна Сос Чамец За Зачинување Јадење Млеко Крем Кафе Сируп Тегла Сервер Чинии За Потопување
  • Новак

Хемотон 4 парчиња Керамички Крем Бокали Мини Сос Стомна Сос Чамец За Зачинување Јадење Млеко Крем Кафе Сируп Тегла Сервер Чинии За Потопување

DEN 0.33

Креативен излив чаша крем бокал уста за лесно истурање течност Тие можат да се користат за пакување на с

ДОИТУЛ 20 ПАРЧИЊА Влажна Сува Закачалка За Перење Со Двојна Употреба Преносна Решетка За Сушење Закачалка За Капут За Домаќинство
  • Новак

ДОИТУЛ 20 ПАРЧИЊА Влажна Сува Закачалка За Перење Со Двојна Употреба Преносна Решетка За Сушење Закачалка За Капут За Домаќинство

DEN 0.67

Мазна и заоблена површина, причина за вашата облека Има влажна и сува двојна употреба, ќе задоволи разли

Западни Украси За Каубојски Забави,Комплет За Венци Со Балони Со Коњски Трки, 136 ПАРЧИЊА Црно Бело Руменило Кафеави Балони За Фестивал
  • Новак

Западни Украси За Каубојски Забави,Комплет За Венци Со Балони Со Коњски Трки, 136 ПАРЧИЊА Црно Бело Руменило Кафеави Балони За Фестивал

DEN 222.24

Пакетот Содржи : 2 парчиња балони од 18 инчи,110 парчиња балони од 10 инчи,20 парчиња балони од 5 инчи,2 парчиња

ПЛЕТЕНА КОРПА ЗА Складирање ПАТКАВ Корпи Со Морска Трева Со Капак Ткаени Плетени Канти За Складирање На Полици Кутија За Подароци За Накит Природен
  • Новак

ПЛЕТЕНА КОРПА ЗА Складирање ПАТКАВ Корпи Со Морска Трева Со Капак Ткаени Плетени Канти За Складирање На Полици Кутија За Подароци За Накит Природен

DEN 0.67

€ Ретро Повеќенаменски Контејнер Шема За Везење Ткаена Кутија Со Капак Кутија За Складирање Кутија за �

Амбесон Апстрактен Комплет За Подлога од 4, Геометриска Шема На Мозаични Решетки Слични На Лисја, Квадратни Дрвени Подлоги За Сјај, Стандардна
  • Новак

Амбесон Апстрактен Комплет За Подлога од 4, Геометриска Шема На Мозаични Решетки Слични На Лисја, Квадратни Дрвени Подлоги За Сјај, Стандардна

DEN 1.00

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

5 Пакувања Крварење Од Носот Чист Памук Брза Хемостаза Памук Мек Памук Затка За Крварење Од Носот За Домашна Болница Нашиот Спорт
  • Новак

5 Пакувања Крварење Од Носот Чист Памук Брза Хемостаза Памук Мек Памук Затка За Крварење Од Носот За Домашна Болница Нашиот Спорт

DEN 238.24

Силна Практичност : Памукот Со Крварење од Носот брзо го запира крварењето од носот, не ве оптоварува и е