MXBAOHENGENG DIGITAL SHORE F Тест на тврдост Дурометар Метар HT6510F за сунѓер/гума/меки мобилни материјали

MXBAOHENGENG DIGITAL SHORE F Тест на тврдост Дурометар Метар HT6510F за сунѓер/гума/меки мобилни материјали

DEN 502.40

Достапност

Дурометар типот F е ексклузивен дизајн за тестирање на меки клеточни материјали Конфигурацијата на нозете на нозете со голем дијаметар и цилиндричниот водство овозможуваат мерење со директна примена до примерокот за тестирање. Дурометар типот F е ексклузивен дизајн за тестирање на меки клеточни материјали. Конфигурацијата на нозете на нозете со голем дијаметар и цилиндричниот водство овозможуваат мерење со директна примена до примерокот за тестирање. Опис Дурометар Тип F е ексклузивен дизајн за тестирање на меки клеточни материјали. Конфигурацијата на нозете на нозете со голем дијаметар и цилиндричниот водство овозможуваат мерење со директна примена до примерокот за тестирање. Технички параметри Опсег на дисплеј : 0 ~ 100 HF Резолуција : 0,1 HF Прес стапало : 80мм Дијаметар Влезник : Продолжување 2.2mm Цилиндер Пролет Сила : 455 GF Точност : ≤ ± 1 HF напојување : 4x1.5 V ААА батерија Состојба на работењето на батеријата : TEMP. 0 ~ 40ºC Влажност : 10 ~ 90%RH Тежина : Околу 490g (без вклучување на батерии) Индикатор за батерија : Интерфејс за компјутерски индикатор за ниска батерија : интерфејс RS232 C.


За производот

Избор на клиент

Чајник 200мл Кинески Јиксинг Глина Вистински Кси Ши Тенџере Гонгфу Чај Рачно Изработен Врежан Инфузер За Божур За Лабав Чај Жу Ни Зиша
  • Новак

Чајник 200мл Кинески Јиксинг Глина Вистински Кси Ши Тенџере Гонгфу Чај Рачно Изработен Врежан Инфузер За Божур За Лабав Чај Жу Ни Зиша

DEN 0.33

Стил : Ксиши пони Рачно врежан; Материјал : Јиксинг Црвена Глина жуни зиша вистински, рачно врежан цветаа

АРГИН Безжична Надворешна Безбедносна Камера, HD 1080p Мини Камера Безжична Безжична Безжична Безбедносна Камера За Ноќно Гледање Детектира
  • Новак

АРГИН Безжична Надворешна Безбедносна Камера, HD 1080p Мини Камера Безжична Безжична Безжична Безбедносна Камера За Ноќно Гледање Детектира

DEN 95.52

КАМЕРА СО ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈАтоа се светла, дејства и сјај! Филмски видеа и фотографирајте Со Изненадувач

Виолаббеј 8x10 Рамки за слики морнарица сина сет од 2, модерен стил 8 од 10 фото рамка, високо дефинирано вистинско стакло, wallид или таблета
  • Новак

Виолаббеј 8x10 Рамки за слики морнарица сина сет од 2, модерен стил 8 од 10 фото рамка, високо дефинирано вистинско стакло, wallид или таблета

DEN 1.33

Рамките за фотографии со виолабби се достапни во најразлични бои, големини и стилови за да ги прикажат в

Nnjhg AC314 Не'рѓосувачки челик облик на мачка во форма на нараквица за нараквици за пепел Меморијален сувенири за нараквица за нараквица
  • Новак

Nnjhg AC314 Не'рѓосувачки челик облик на мачка во форма на нараквица за нараквици за пепел Меморијален сувенири за нараквица за нараквица

DEN 1.00

Овој приврзок е срдечен спомен обележје за некој близок Може да ви донесе утеха додека го носите близу д

Водоотпорен Ранец Ранец За Ајкули, Цртана Торба За Рамо Секојдневни Ранци За Дневни Ајкули За Момчиња Девојчиња Тинејџери Возрасни
  • Новак

Водоотпорен Ранец Ранец За Ајкули, Цртана Торба За Рамо Секојдневни Ранци За Дневни Ајкули За Момчиња Девојчиња Тинејџери Возрасни

DEN 2.33

●Водоотпорен Ранец●ладниот ранец е изработен од издржливи, водоотпорни Оксфордски влакна, мала тежин�

Мофука Ремен За Звучници ЗА Тркалање Велосипеди, Прилагодлив Ремен За Налепници, Ремен За Монтирање Шишиња За Велосипеди Прикачува
  • Новак

Мофука Ремен За Звучници ЗА Тркалање Велосипеди, Прилагодлив Ремен За Налепници, Ремен За Монтирање Шишиња За Велосипеди Прикачува

DEN 57.44

Материјал : Изработен од најлонски материјал, издржлив и практичен за долготрајна употреба Нелизгање : �

Електронски Организатор, Торбичка За Торбичка За Организатор На Кабел За Патување Електронски Додатоци Пренослива Водоотпорна Торба За
  • Новак

Електронски Организатор, Торбичка За Торбичка За Организатор На Кабел За Патување Електронски Додатоци Пренослива Водоотпорна Торба За

DEN 1.67

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В