Организатор на шминка, Козметички Витрини Со Фиоки, Покриваат Водоотпорен Прашина, Складиран Козметички Накит, За Бања, Комода, Спална Соба

Организатор на шминка, Козметички Витрини Со Фиоки, Покриваат Водоотпорен Прашина, Складиран Козметички Накит, За Бања, Комода, Спална

DEN 1.00

Достапност

●СКЛАДИРАЊЕ со ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ● - овој организатор на шминка со проѕирен капак може да складира козметика со различни форми и големини додека ги одржува организирани Горниот слој е погоден за флаширан лосион, крем и крема за сончање, Фиоките можат да складираат накит, кармин, палета, четка за шминка, ајлајнер, молив за веѓи, сенка за очи, лак за нокти, шише парфем или друга козметика за нега на кожата. ●Издржлив и Тврд, Лесен За Движење - Организаторите имаат висококвалитетен еколошки материјал, силен и издржлив; пренослив дизајн на рачката, лесен за носење и движење, може да се стави во бањата, спалната соба или суетата во соблекувалната. ● Капак За превртување, Отпорен На Прашина И Водоотпорен Q - дизајнот На капакот на превртување ја држи вашата козметика подалеку од оштетување од прашина и вода. Практично и без кршење на шарката во споредба. ●Добро Дизајнирана Q : кутијата за суета има стилски и едноставен изглед, со рачки за лесно отворање и затворање и дизајн што не се лизга на дното, што овозможува стабилно поставување на работната површина. Рачката е лесна за носење и е добар избор за дома и патување. ●Идеален Подарок - елегантен и практичен дизајн кој често се користи како фантастичен подарок за Свадби, Денот На Вљубените, Родендени, Божиќ итн. Ова е одличен подарок што ќе ги направи вашите пријатели многу среќни и организирани во следните неколку години. Опис На производот Боја : како што е прикажано на сликата, има вкупно Повеќе бои. Поради различните монитори, боите на предметите и сликите се малку поинакви големина На Производот : Видете Цртеж Етикета Материјал Наука : Висок Транспарентен Акрили Влакна Голем капацитет : оваа транспарентна козметичка кутија со капак е составена од два дела. Врвот може да се користи за складирање на производи за нега на кожата, крем за очи, суштина, парфем итн.


За производот

Избор на клиент

Изолирана Торба За Ручек За Жени Мажи Зајдисонце Хавајска Палма Кутија За Ручек Рамо Пренослива Изолација Торбичка Отпорна На Истекување
  • Новак

Изолирана Торба За Ручек За Жени Мажи Зајдисонце Хавајска Палма Кутија За Ручек Рамо Пренослива Изолација Торбичка Отпорна На Истекување

DEN 2.33

● ТОРБА за РУЧЕК ● Оваа Торба За Ручек Има Стилски Принт со Единствена Графика Што Ја Прави Вашата Торб�

Електрична Четка За Чистење со Сансентна Моќност, Моќна Електрична Четка За Чистење Со 3 Брзини За Чистење, со 4 Заменлива Четка За
  • Новак

Електрична Четка За Чистење со Сансентна Моќност, Моќна Електрична Четка За Чистење Со 3 Брзини За Чистење, со 4 Заменлива Четка За

DEN 1.00

Моќни алатки за чистење во домаќинството : моторот со висока фреквенција носи подобра моќ за чистење, шт

Римски Стол, Тешка Хиперекстензија Римски Стол За Домашна Фитнес Во Теретана, Прилагодлива Опрема За Вежбање На Клупата За Продолжување На Грбот,
  • Новак

Римски Стол, Тешка Хиперекстензија Римски Стол За Домашна Фитнес Во Теретана, Прилагодлива Опрема За Вежбање На Клупата За Продолжување На Грбот,

DEN 0.33

Максимално оптоварување : 200 кг / 440 фунти (ад Корисник) Л : 123смВ : 73см (Прилагодлив потпирач за нозе и потп

Кул Велшки Корги Кутија За Накит Организатор Дисплеј Држач За Складирање Подарок За Жени Девојки Обетки Ѓердан Прстени Патување Секојдневна
  • Новак

Кул Велшки Корги Кутија За Накит Организатор Дисплеј Држач За Складирање Подарок За Жени Девојки Обетки Ѓердан Прстени Патување Секојдневна

DEN 3.00

Големина3,9 "х 3,9" х 2 "(Л х ш х Х) МатеријалИсклучителен и компактен држач за кутии за накит за патување изра

КОРПА ЗА Отпадоци ОД Нерѓосувачки Челик За Отпадоци Од Нерѓосувачки Челик Мала Корпа За Отпадоци За Рециклирање Без Мирис На Јаглен
  • Новак

КОРПА ЗА Отпадоци ОД Нерѓосувачки Челик За Отпадоци Од Нерѓосувачки Челик Мала Корпа За Отпадоци За Рециклирање Без Мирис На Јаглен

DEN 3.00

КУЈНСКА КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ со КАПАК : оваа корпа за отпадоци е изработена од врвен и стабилен материјал, с

10 Еез Смешни Медицински Сестри Пенкало Сет Медицински Сестри Благодарност Подароци Рефус Полимер Глина Хемиски Пенкала Медицински
  • Новак

10 Еез Смешни Медицински Сестри Пенкало Сет Медицински Сестри Благодарност Подароци Рефус Полимер Глина Хемиски Пенкала Медицински

DEN 191.84

Комплет Хемиско Пенкала за нега : ќе добиете 10 парчиња пенкала за нега во 10 различни видови стилови со 10 �

Организатор на електроника, Едрилица Мал Организатор На Кабел За Патување Торба За Носење, Компактна Технолошка Торба За Електронски
  • Новак

Организатор на електроника, Едрилица Мал Организатор На Кабел За Патување Торба За Носење, Компактна Технолошка Торба За Електронски

DEN 1.67

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Алатки за Завиткување винил занч 3 Во 1 Флексибилни Алатки За Микро Стапчиња За Завиткување На Винил, Аголни Криви На Гумени Криви, Алатки
  • Новак

Алатки за Завиткување винил занч 3 Во 1 Флексибилни Алатки За Микро Стапчиња За Завиткување На Винил, Аголни Криви На Гумени Криви, Алатки

DEN 159.84

●Широко Користен Мал Комплет За Завиткување Гумен Автомобил●гуменот за винилна обвивка е идеален за к

ОСАЛАДИ Керамички Кинески Гонг Кунг Фу Чај Чаша Тенџере Млеко Стомна Лотос Цвет Шема Ча Хаи Чај Чај Праведност Чаша Споделување Стомна Со
  • Новак

ОСАЛАДИ Керамички Кинески Гонг Кунг Фу Чај Чаша Тенџере Млеко Стомна Лотос Цвет Шема Ча Хаи Чај Чај Праведност Чаша Споделување Стомна Со

DEN 3.00

ДОБРО ИЗРАБОТЕН : комплетот чајник е изработен од висококвалитетен керамички материјал, кој е издржлив