Bestoyard 10cm Божиќни украси чисти топки Божиќни полнење пластични топки со бомбички DIY акрилна бања бомба бомба божиќна топка украси декорација

Bestoyard 10cm Божиќни украси чисти топки Божиќни полнење пластични топки со бомбички DIY акрилна бања бомба бомба божиќна топка украси декорација

DEN 132.64

Достапност

Ако одлучите да го промените вашиот декор или темата на вашата партија, едноставно отстранете ја содржината на украсите и заменете го со што и да сакате Овие лушпи во форма на украси во форма можат да се отворат за да стават предмети или состојки внатре. Секоја пластична тркалезна топка е опремена со кука одозгора за лесно да виси што и да е внатре со жица, совршена за украсување на одмор на новогодишна елка. Лесно е да се искористи отворено и близу, секоја обвивка за обликување со бомби за бања е составена од 2 поделени пластики што сочинуваат една тркалезна бомба со топки со топка. Можете да ги пополните чистите топки со какви било мали акценти, како што се парчиња ленти, лажици, ситници или мониста за да создадете чувари за време на сезоната на празници или за општи украси. Овие акрилни тркалезни топки се совршена обвивка за правење бомби за бања DIY, топки за печење чаши, сликарство, занаетчиски проекти и мориња. Ако одлучите да го промените вашиот декор или темата на вашата партија, едноставно отстранете ја содржината на украсите и заменете го со што и да сакате. Овие лушпи во форма на украси во форма можат да се отворат за да стават предмети или состојки внатре. Секоја пластична тркалезна топка е опремена со кука одозгора за лесно да виси што и да е внатре со жица, совршена за украсување на одмор на новогодишна елка.


За производот

Избор на клиент

Масенделк 50 парчиња С Куки Сребрени Куки Во Облик На С Метални Куки Закачалки Во Облик На С Закачалки Висечки Куки За Кујна, Бања, Спална
  • Новак

Масенделк 50 парчиња С Куки Сребрени Куки Во Облик На С Метални Куки Закачалки Во Облик На С Закачалки Висечки Куки За Кујна, Бања, Спална

DEN 1.33

*Детали за производи50 парчиња Сребрени Куки, секоја големина На Куката За Закачалка Е 13 / 4 "х 0,08" / 44мм х 2�

Мимороу 12 Парчиња 12 Мл/380мл Изолирана Патничка Кригла За Кафе Од Нерѓосувачки Челик Вакуумска Шолја За Кафе Со Двојна Ѕидна Шолја За Кафе
  • Новак

Мимороу 12 Парчиња 12 Мл/380мл Изолирана Патничка Кригла За Кафе Од Нерѓосувачки Челик Вакуумска Шолја За Кафе Со Двојна Ѕидна Шолја За Кафе

DEN 1.33

Што Ќе Добиете : пакетот вклучува 12 парчиња вакуумски изолирани тамблери од нерѓосувачки челик во бела,

Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Колба За Идеја За Подарок-Апстрактна
  • Новак

Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Колба За Идеја За Подарок-Апстрактна

DEN 319.68

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Asdsinfor Google Pixel 2 Случај Целосна Стилски Напредно Втиснување Паричник Случај Кредитни Картички Слот Со Штанд За Стп Кожа Отпорен На Удари
  • Новак

Asdsinfor Google Pixel 2 Случај Целосна Стилски Напредно Втиснување Паричник Случај Кредитни Картички Слот Со Штанд За Стп Кожа Отпорен На Удари

DEN 3.33

Компатибилен Модел : Само За Google Pixel 2 Изработен од висококвалитетен КОМПЈУТЕР + СТП кој е безбеден и зашт

5 Поставете Природни Стапчиња За Јадење За Повеќекратна Употреба Стапчиња За Јадење Дрво Кинески Јапонски Парови Кујна,трпезарија бар Круг
  • Новак

5 Поставете Природни Стапчиња За Јадење За Повеќекратна Употреба Стапчиња За Јадење Дрво Кинески Јапонски Парови Кујна,трпезарија бар Круг

DEN 185.44

Големина на кутија за подароци : 24, 5Х11, 5Х1, 5СМ , Издржлив, Тврд И Тежок Материјал, Рафиниран Големина : 22,5 с

Boxлкм Кутија За Складирање Долна Облека Со Прегради Чорапи Гаќи Организатор Фиоки Делител Кутија Кутија За Складирање Фиока Делител
  • Новак

Boxлкм Кутија За Складирање Долна Облека Со Прегради Чорапи Гаќи Организатор Фиоки Делител Кутија Кутија За Складирање Фиока Делител

DEN 1014.40

Изработени од најлонска мрежа, без мирис, перат и издржливи Може да се преклопи кога не е во употреба...

Заштитник На Тачпад со бокс бран Компатибилен Со Дел Географска Ширина 5420-Клиартуш За Подлога За Допир, Заштитник На Штитот За Покривање
  • Новак

Заштитник На Тачпад со бокс бран Компатибилен Со Дел Географска Ширина 5420-Клиартуш За Подлога За Допир, Заштитник На Штитот За Покривање

DEN 207.20

[ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Заштитник На Допир Со Боксови Компатибилен со Дел Географска Ширина 5420 Чувајте ја Ваш�

Миојоу Риба Резервоарот Нуркач Декорација, Пловечки Риба Резервоарот Украс Прилагодливи Риба Соиграч Додатоци Со Нишка &засилувач; Плови
  • Новак

Миојоу Риба Резервоарот Нуркач Декорација, Пловечки Риба Резервоарот Украс Прилагодливи Риба Соиграч Додатоци Со Нишка &засилувач; Плови

DEN 2.00

ДОБАР МАТЕРИЈАЛ : овој производ е изработен од пвц материјал за безбедност и заштита на животната среди�