И - О Податоци ДА-ДП/15м Дисплеј Кабел, 8к Компатибилен, Механизам За Заклучување, 49,2 стапки

И - О Податоци ДА-ДП/15м Дисплеј Кабел, 8к Компатибилен, Механизам За Заклучување, 49,2 стапки

DEN 2368.96

Достапност

Карактеристики : 8к компатибилен дисплеј Кабел Компатибилни модели : Телевизори со Влез На Дисплеј, дисплеи, Компјутери, АВ уреди, конзоли за игри итн. [Големина/Тежина] Должина На Кабелот : Прибл. 59,2 стапки (15 м) / Прибл. 2,4 килограми (1,1 кг). [Гаранција] 2 недели. Карактеристики : 8к компатибилен дисплеј Кабел. Компатибилни модели : Телевизори со Влез На Дисплеј, дисплеи, Компјутери, АВ уреди, конзоли за игри итн. [Големина/Тежина] Должина На Кабелот : Прибл. 59,2 стапки (15 м) / Прибл. 2,4 килограми (1,1 кг). [Гаранција] 2 недели. - Ова е Display Port кабел кој го поддржува видео излезот" 8 K 60 Hz", displayport стандард ver.4, и има стекнато сертификација на логото На Дисплеј. - Опремен со механизам за заклучување за да спречи паѓање на кабелот. ● Еден кабел може да пренесува аудио и видео сигнали. € Поддржува видео компресија Технологија Дисплеј Streamcompression (DSC) и поддржува видео излез ОД 8 K 60 Hz И 4 K 144 Hz.


За производот

Избор на клиент

Амбесон Дамаск Дрвена Куќа За Кучиња, Концепт На Розова Соблекувална Во Прав Ретро Арт Деко Внатрешен Украсен Дизајн, Внатрешен &засилувач;
 • Новак

Амбесон Дамаск Дрвена Куќа За Кучиња, Концепт На Розова Соблекувална Во Прав Ретро Арт Деко Внатрешен Украсен Дизајн, Внатрешен &засилувач;

DEN 3039.84

Мерења39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели...

Ројалинг Послужавник За Сервирање Дрво Од Црн Орев Со Рачка, Дрвен Послужавник, Послужавник За Чај/Пијалок, Послужавник За Сервирање
 • Новак

Ројалинг Послужавник За Сервирање Дрво Од Црн Орев Со Рачка, Дрвен Послужавник, Послужавник За Чај/Пијалок, Послужавник За Сервирање

DEN 1.33

● Димензијата на Фиоката Е 15" х 11" х 195" Висина со Рачка вградена 100% фсц сертифицирано цврсто дрво Од Црн О

Пајл Водоотпорни Звучници Надвор од Патот Со Засилувач - 4 Инчи 800W 2-Канален Систем За Звучници На Вејктауер Од морско Одделение Со
 • Новак

Пајл Водоотпорни Звучници Надвор од Патот Со Засилувач - 4 Инчи 800W 2-Канален Систем За Звучници На Вејктауер Од морско Одделение Со

DEN 1923.04

ЗАСИЛЕТЕ го ВАШЕТО ВОЗЕЊЕ : КОМПЛЕТОТ за звучници за теренски звучници ОД 800 W На Пајл Е ОНА што ви треба з

BESPORTBLE Дома Декор 10 парчиња Ноќта На Вештерките Черепот Ноќта На Вештерките Черепот Украси Ноќта На Вештерките Скелети Реквизити Ноќта На
 • Новак

BESPORTBLE Дома Декор 10 парчиња Ноќта На Вештерките Черепот Ноќта На Вештерките Черепот Украси Ноќта На Вештерките Скелети Реквизити Ноќта На

DEN 0.33

Ноќта На вештерките Скелет може да се користи за повеќе прилики како ШТО се КТВ, бар, опседната куќа и за�

Алаза Сина Мермер Вратоврска Боја Бенто Ручек Кутија Бпа-Слободен Истекување-Доказ Ручек Контејнери со / вилушка &засилувач; Лажица, 1 Парче
 • Новак

Алаза Сина Мермер Вратоврска Боја Бенто Ручек Кутија Бпа-Слободен Истекување-Доказ Ручек Контејнери со / вилушка &засилувач; Лажица, 1 Парче

DEN 463.84

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

Фелипе СЕИЏИ КУБА Налепница За Винил Кожа Налепница Налепница За Мајкрософт Xbox Серија X Конзола и Далечински Управувачи ПОВЕЌЕБОЈНО HD
 • Новак

Фелипе СЕИЏИ КУБА Налепница За Винил Кожа Налепница Налепница За Мајкрософт Xbox Серија X Конзола и Далечински Управувачи ПОВЕЌЕБОЈНО HD

DEN 1.00

Кожата пакет опфаќа XBOX Серија X Конзола Пред и страни и лицето на Еден Контролер Про Одделение 3 Слој Кож�

ДОТУЈАРГ Урн Ѓердан За Пепел Срце Накит За Кремирање Од Нерѓосувачки Челик Држете Ги Саканите Пепел Спомен Кремирање Отворен Спомен Ѓердан
 • Новак

ДОТУЈАРГ Урн Ѓердан За Пепел Срце Накит За Кремирање Од Нерѓосувачки Челик Држете Ги Саканите Пепел Спомен Кремирање Отворен Спомен Ѓердан

DEN 382.24

Водоотпорен, нерѓосувачки челик 316Л, без избледување, без промена на бојата, без деформација, без алерги�

Урвог Персонализирана Медицинска Сестра По Ден Вештерка Ноќе Двојно Ѕид Вакуум Изолирани Чаша-Медицинска Сестра Ноќта На Вештерките Вино Гимнастик
 • Новак

Урвог Персонализирана Медицинска Сестра По Ден Вештерка Ноќе Двојно Ѕид Вакуум Изолирани Чаша-Медицинска Сестра Ноќта На Вештерките Вино Гимнастик

DEN 527.84

ВРЕМЕ НА ИСПОРАКАцелиот процес на производство и испорака ќе трае до 1015 ДЕНА ПОРАДИ ПРИРОДАТА НА ПЕРСОН

Здраво Лето Сурфање Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Шапка Чанта Облека Бања Влезот Дневна
 • Новак

Здраво Лето Сурфање Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Шапка Чанта Облека Бања Влезот Дневна

DEN 1.67

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

Електроплетирано тркало за мелење на дијаманти од 3 инчи за мелница за мелница за мелење на датотеки со карбид, 150 решетка со 3/8 ДОГОВОР
 • Новак

Електроплетирано тркало за мелење на дијаманти од 3 инчи за мелница за мелница за мелење на датотеки со карбид, 150 решетка со 3/8 ДОГОВОР

DEN 2.33

Материјал : обложена со дијамантски песок; Грит : 150; Ширина на решетки : 10мм Дијаметар x ДОГОВОР дијаметар

ТПЈЕН Здраво Бебе Туш Покани, 25 Минимализмот Пополнете Покана Картички Со Коверти за Момчиња &засилувач; Девојки - Пол Неутрална Партија Украси
 • Новак

ТПЈЕН Здраво Бебе Туш Покани, 25 Минимализмот Пополнете Покана Картички Со Коверти за Момчиња &засилувач; Девојки - Пол Неутрална Партија Украси

DEN 3.33

Димензија : поканите се мерки 4 х 6 инчи Количина : секој пакет, вклучувајќи 25 покани и 25 коверти Материјал