Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Samsung SM-J720F за светска моќ за 3 уреди USB Typec, USB-A за патување помеѓу САД/ЕУ/АУС/НЗ/Велика Британија/ЦН

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Samsung SM-J720F за светска моќ за 3 уреди USB Typec, USB-A

DEN 0.67

Достапност

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Samsung SM-J720 F за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, одговара на САД, Велика Британија, ЕУ, Кина продажби и многу други (види слики) Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции. ⚡ 【USB конвертор】 : Ова ја претвора моќта во вашите USB порти. И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките за полнење само со еден уред. ⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Samsung SM-J720 F за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, одговара на САД, Велика Британија, ЕУ, Кина продажби и многу други (види слики). Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции.


За производот

Избор на клиент

Монтиран На Тв Ѕид, Наклонет Држач За Монтирање НА ТВ Универзален Држач За ПОДНИ ТЕЛЕВИЗОРИ за Телевизори од 22-43 Инчи, Вртливиот Висок
  • Новак

Монтиран На Тв Ѕид, Наклонет Држач За Монтирање НА ТВ Универзален Држач За ПОДНИ ТЕЛЕВИЗОРИ за Телевизори од 22-43 Инчи, Вртливиот Висок

DEN 1480.00

КОМПАТИБИЛНОСТ ова е држач за монитор Одговара на повеќето Телевизори од 2243 инчи, максимално лежиште 25

Амосфун суета биро огледало Деликатно кинески стил свадбено огледало мирор огледало свадба шминка огледало осветлено огледало за шминка
  • Новак

Амосфун суета биро огледало Деликатно кинески стил свадбено огледало мирор огледало свадба шминка огледало осветлено огледало за шминка

DEN 1.67

Со површината со висока дефиниција и празничен дизајн, добро чувство на допир, може да се постави на таб�

Кутија за организатор на далечински управувач на поларна мечка со 5 оддели ТВ далечинско складирање кутија за дневна соба спална соба
  • Новак

Кутија за организатор на далечински управувач на поларна мечка со 5 оддели ТВ далечинско складирање кутија за дневна соба спална соба

DEN 1.00

СТП кожа 【Материјал】 Далечинскиот управувач штанд е изработен од висококвалитетна PU кожа, која има ел�

Организатор за складирање на накит Рак 3 парчиња со различна големина Природна дрвена шестоаголна суета организатор Козметички шминка за чување
  • Новак

Организатор за складирање на накит Рак 3 парчиња со различна големина Природна дрвена шестоаголна суета организатор Козметички шминка за чување

DEN 1132.80

Лесна Организацијата за накит е лесна со овој компактен носител на накит за жени, оваа специјализирана

унибал Визија Елита Ролери Пенкала со 0,5 мм Фино Точка Микро Врвот, Сина, 12 Брои &засилувач; унибал Визија Елита Ролери Пенкала со 0,5
  • Новак

унибал Визија Елита Ролери Пенкала со 0,5 мм Фино Точка Микро Врвот, Сина, 12 Брои &засилувач; унибал Визија Елита Ролери Пенкала со 0,5

DEN 89.44

Производ 1 : ПЕНКАЛО со РОЛЕРИ : Донесете драматична димензија на вашите креации на која било надморска в

TFIIEXFL 3 парчиња кои не се обележуваат без удар, само лепете ја облеката на wallидна врата, закачалка за бања кујна кујна за лепливи решетки
  • Новак

TFIIEXFL 3 парчиња кои не се обележуваат без удар, само лепете ја облеката на wallидна врата, закачалка за бања кујна кујна за лепливи решетки

DEN 1408.00

Три куки во форма на чадор се прикачени директно на wallидот, оставајќи никакви траги, нежни и прекрасни Н�

Есенски Портокалови Тикви За Трпезариска Маса, 12 х 18 Инчи Портокалово Бел Бивол Проверете Ја Есенската Благодарност Сезонска Декорација
  • Новак

Есенски Портокалови Тикви За Трпезариска Маса, 12 х 18 Инчи Портокалово Бел Бивол Проверете Ја Есенската Благодарност Сезонска Декорација

DEN 0.33

ГОЛЕМИНА : 12 "В х 18" Л (Ширина 30см, Должина 45см) ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од 100% полиестерска �

W1401 DC 24V термостат Интелигентен дигитален LED контролер на температурата на термичката контрола на термичката контрола на мерачот на домашна
  • Новак

W1401 DC 24V термостат Интелигентен дигитален LED контролер на температурата на термичката контрола на термичката контрола на мерачот на домашна

DEN 1.00

W1401 DC 24 V Термостат Интелигентен дигитален LED контролер на температурата на термичката контрола на терми

Корпа За Организатор За Складирање Метална Жица Со Рачки Од Бамбусово Дрво За Кујнска Оставата, Чајната Кујна, Рустикална Корпа За Фарма За
  • Новак

Корпа За Организатор За Складирање Метална Жица Со Рачки Од Бамбусово Дрво За Кујнска Оставата, Чајната Кујна, Рустикална Корпа За Фарма За

DEN 614.24

ПРЕНОСЛИВ : Кантите имаат рачки за лесно носење што се вградени токму за да се направи едноставно трансп