Boffdock 45/7,5 MFD кондензатор ± 5% 45+7.5UF 370/440 VAC CBB65 тркалезен кондензатор со двојно работење за климатик, кондензатор на топлинска пумпа, почеток на вентилаторот- 5 години га

Boffdock 45/7,5 MFD кондензатор ± 5% 45+7.5UF 370/440 VAC CBB65 тркалезен кондензатор со двојно работење за климатик, кондензатор на топлинска

DEN 238.40

Достапност

TüV одобрен кондензатор на AC Спецификација : 2,36 "во дијаметар од 3,94" во висина. 45+7,5 UF или MFD 370/440 VOLT кондензатор на компресор на AC. Работна температура (TW) : -104 ℉/-40 ℃ до +158 ℉/70. Пополнето со растително растително масло, цилиндрична надворешна обвивка од алуминиум, со уред за експлозија на експлозија под притисок. Изградени според најтешките стандарди на САД за кондензатори на AC мотор, вклучувајќи EIA-456-A и IEC 60252-1 : 2001. Политика за гаранција : 5 години 100% гаранција. WELL PACKAGED Boffdock AC Capacitor 50/60 45+7.5 u F 370/440 VAC CBB65 Round Dual Run Capacitor for Condenser Straight Cool or Heat Pump Air Conditioner,Heat Pump Condenser,Fan Start, Pool pumps,Furnaces, 45+7,5 Micro FARAD -AC Motor Run, HVAC и FAN -5 години гарантираност на толеранција на компанијата : ± 5% Оценет напон : 370 V / 440 Vacworking температура (TW) : -40 ℃ до 70 ℃ Оценета фреквенција (FN) : 50/60 Hzdielectric Дисипација : ≤ 0,002 100 Hz Relative влажност : ≤95%Диелектричен материјал : Полипропиленнасеапсулација Метод : Алуминиумтерминален спроводник : Coppertest Стандард : IEC60252 Flambility Оценка на Оценката : UL94 V-0 EXPLOSION Оценка на доказ за докажување : S2 THE 45/7,5 UF-тркалезна конзервирана кондензатор за AC комбинирани две капацитети во една единица.


За производот

Избор на клиент

Шише со вода од Newуфад со слама, мотивациони шишиња со вода од 32 мл со временски маркер и без ракав за пот, БПА бесплатно протекување
 • Новак

Шише со вода од Newуфад со слама, мотивациони шишиња со вода од 32 мл со временски маркер и без ракав за пот, БПА бесплатно протекување

DEN 0.33

Уникатен ракав за складирање : шише со вода 32oz е дизајнирано со висококвалитетен ракав за складирање, ко

Неочи Канта За Ѓубре Во Затворени Корпи За Отпадоци Правоаголник Мека-Затворете Ја Корпата За Отпадоци Компактна Корпа За Отпадоци Од Нерѓосувачки
 • Новак

Неочи Канта За Ѓубре Во Затворени Корпи За Отпадоци Правоаголник Мека-Затворете Ја Корпата За Отпадоци Компактна Корпа За Отпадоци Од Нерѓосувачки

DEN 368.00

Стилска Корпа за Отпадоци со Модерен Тенок Дизајн Кој Изгледа Одлично и Лесно се Вклопува во Тесни Отво�

Santенски женски велосипедизам Jerseyерси Краток ракав кошула за велосипедизам целосен патент врвови со 3 задни џебови што дишат брзо суво за
 • Новак

Santенски женски велосипедизам Jerseyерси Краток ракав кошула за велосипедизам целосен патент врвови со 3 задни џебови што дишат брзо суво за

DEN 479.84

90% полиестер, 10% спандекс Затворање на патент Само миење на рацете 【Професионална ткаенина за велосипед

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, жолта риба дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни вежбачки квадратни
 • Новак

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, жолта риба дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни вежбачки квадратни

DEN 431.84

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

Случајни шишиња со вода-шише со силиконска вода 25oz-тркалаат шише со вода со слама за патување-шише со вода за еднократно вода без силикони-шише
 • Новак

Случајни шишиња со вода-шише со силиконска вода 25oz-тркалаат шише со вода со слама за патување-шише со вода за еднократно вода без силикони-шише

DEN 319.84

Наменето за ваша погодност : Го завршивте пијалокот и празното шише со вода зафаќа премногу простор или

10 парчиња хексадецимални ореви од ореви опфаќа заштитни куполи капачиња пластични црни прицврстувачи хардвер индустриски материјали 6 големини
 • Новак

10 парчиња хексадецимални ореви од ореви опфаќа заштитни куполи капачиња пластични црни прицврстувачи хардвер индустриски материјали 6 големини

DEN 0.33

Одличен материјал : Овие хексагонални ореви од желади се изработени од полиетиленска пластика, кои се л�

АМШ 22мм Силиконски Ремен За Гармин Вену 2/вивоактивни 4 Паметни Часовници Спортски Нараквици За Гармин Вивоактивни 4 Кореа Нараквица
 • Новак

АМШ 22мм Силиконски Ремен За Гармин Вену 2/вивоактивни 4 Паметни Часовници Спортски Нараквици За Гармин Вивоактивни 4 Кореа Нараквица

DEN 424.00

Земја Како Што Е Означено Затворање на бравата 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на дол

Gulruh накит клешти, агол вилици хардвер хардверски плеер рачни алатки прирачни клешти со одземање на кривчиња за нос Производител
 • Новак

Gulruh накит клешти, агол вилици хардвер хардверски плеер рачни алатки прирачни клешти со одземање на кривчиња за нос Производител

DEN 267.20

❣ Добро при сечење, завиткување, зацрвстување, обликување, стегање, итн целосен дизајн, динамични линии.

[Вико] Алпи Потенциометар R0932 Еден спој A50K хоризонтален прилагодлив потенциометар Поентиометар Должина на рачката 7мм Половина вратило
 • Новак

[Вико] Алпи Потенциометар R0932 Еден спој A50K хоризонтален прилагодлив потенциометар Поентиометар Должина на рачката 7мм Половина вратило

DEN 1163.20

Тип на прекинувач : Прекинувач на копчето Гаранција : 60д Сертификација : CCC Потекло : Кина на копното...

10 парчиња M3 M4 месинг хексадецимален женски женски столб за столб за столб за столб на столче шестоаголник PCB матична плоча шуплива
 • Новак

10 парчиња M3 M4 месинг хексадецимален женски женски столб за столб за столб за столб на столче шестоаголник PCB матична плоча шуплива

DEN 217.60

Големина : М3, должина : 9мм М3 значи (внатрешен дијаметар = 3мм) M3 теренот = 0,5мм M4 Pitch = 0,7 mm Големина : М3, должи

Организатор За Складирање Бејзбол Капа БРАТЕЈА-Држач За Топчести Капачиња Од 6 Нивоа, Вградена Решетка За Капа, Лесен Пристап &засилувач;
 • Новак

Организатор За Складирање Бејзбол Капа БРАТЕЈА-Држач За Топчести Капачиња Од 6 Нивоа, Вградена Решетка За Капа, Лесен Пристап &засилувач;

DEN 0.33

Максимизирајте Го Просторотbrateaya заштеда на простор, самостоен организатор за складирање бејзбол капа �

60 листови Микро детали Комплет за хартија за сандер, 3,5 ”x 1” Блок за пескарење за мали проекти Влажна сува кука и јамка Силикон карбид од 80
 • Новак

60 листови Микро детали Комплет за хартија за сандер, 3,5 ”x 1” Блок за пескарење за мали проекти Влажна сува кука и јамка Силикон карбид од 80

DEN 2.33

【Разновидност на листови со шкурка од шкурка】 10 листови на секој 80 / 120 / 180 / 240 / 320 / 400 решетки, 60 листови �

Мелница за дробилка без безжични пили - секачи за пилули за мали или големи апчиња и таблети со витамин до фин прав - електронски пулверизатор
 • Новак

Мелница за дробилка без безжични пили - секачи за пилули за мали или големи апчиња и таблети со витамин до фин прав - електронски пулверизатор

DEN 0.67

Полнење со USBC, дробилка без безжични пилули Нема потреба да се поврзувате со кабелот за полнење за време