Островот Тел Дизајн Меден сино стол за лулка на отворено

Островот Тел Дизајн Меден сино стол за лулка на отворено

DEN 2432.00

Достапност

39 „Висина на висока x 30“ широка висина на раката е 25 1/2 “ Висината на одморот на седиштето е 25 ". Седичката област е длабока 20 1/4" Висока x 24 "ширина x 41". Тежи 27,39 фунти. Перница на седиштата е 3 1/2 "Висока x 22" Широк x 22 3/4 "длабока. 75% густина на пена. Задната перница е длабока 3" висока x 22 "ширина x 22" длабока. 60% густина на пена. Мадден крајбрежен стил на отворено столче за лулка, од марката „Тел Ајленд“. Изградба на природна ратан. Сина ткаенина седиште и потпирач за грб. Потребно е целосно собрание. 39 „Висина на висока x 30“ широка висина на раката е 25 1/2 “. Висината на одморот на седиштето е 25 ". Седичката област е длабока 20 1/4" Висока x 24 "ширина x 41". Тежи 27,39 фунти. Перница на седиштата е 3 1/2 "Висока x 22" Широк x 22 3/4 "длабока. 75% густина на пена. Задната перница е длабока 3" висока x 22 "ширина x 22" длабока. 60% густина на пена. Мадден крајбрежен стил на отворено столче за лулка, од марката „Тел Ајленд“. Изградба на природна ратан. Сина ткаенина седиште и потпирач за грб. Потребно е целосно собрание. Дишете на свеж воздух на отворено со овој крајбрежен стил Маден за лулка, од брендот на островот Тел.


За производот

Избор на клиент

Yihua 939d+ дигитална станица за лемење, еквивалент на 75W со прецизна контрола на топлината и вграден трансформатор. ESD безбеден, олово бесплатно
  • Новак

Yihua 939d+ дигитална станица за лемење, еквивалент на 75W со прецизна контрола на топлината и вграден трансформатор. ESD безбеден, олово бесплатно

DEN 815.84

Цврсто изградена моќна станица за лемење : Системот за лемење Yihua 939 D+ е направен за оние кои редовно се з�

50pcs топлина Смалување на лемење конектор за заптивка заптивка за заптивка на задниот дел од ракав, водоотпорен заптивка за запечатување
  • Новак

50pcs топлина Смалување на лемење конектор за заптивка заптивка за заптивка на задниот дел од ракав, водоотпорен заптивка за запечатување

DEN 1315.20

Транспарентен ракав на конекторите за задникот обезбедува визуелна инспекција, силно држење за жица Ст

Адеко рачно изработени 4 x 6 рустикални дрвени рамки за слики, рамки за слики во фарма, потресен декор на wallидови за виси, сива, сет од 3
  • Новак

Адеко рачно изработени 4 x 6 рустикални дрвени рамки за слики, рамки за слики во фарма, потресен декор на wallидови за виси, сива, сет од 3

DEN 303.84

Зачудувачки и уникатен дизајн површината се носи со вештачки ретро третман, деталите за секоја рамка с�

Монарх пеперутка вшмукувачка чаша фантазија Дилдо - Дизајн на сина/јоргована - рачно изработена во САД - Играчки за возрасни, секс
  • Новак

Монарх пеперутка вшмукувачка чаша фантазија Дилдо - Дизајн на сина/јоргована - рачно изработена во САД - Играчки за возрасни, секс

DEN 1199.84

Нашиот монарх пеперутка Дилдо има сложена текстура создадена од шема на монарх пеперутки Овој модел на

Логика на лента со авидити 2 инчи x 60 јарди, лента за маскирање во боја на општа намена, светло зелена - одлична за дома, канцеларија,
  • Новак

Логика на лента со авидити 2 инчи x 60 јарди, лента за маскирање во боја на општа намена, светло зелена - одлична за дома, канцеларија,

DEN 3325.12

Погодно 3 "Основни ленти за ленти ги одржуваат рацете без единечни или повеќекратни ролни ленти на истио