Parker P3N3B9PSGANNLMA Close Nippled Three Piece Filter/Regulator/Lubricator, 1-1/2 NPT, Metal Bowl with Sight Gauge, Auto Float Drain, 40 micron, 260 scfm, Relieving Type, 2-125 psig Pressure Range, without Gauge, without Загради

Parker P3N3B9PSGANNLMA Close Nippled Three Piece Filter/Regulator/Lubricator, 1-1/2 NPT, Metal Bowl with Sight Gauge, Auto Float Drain, 40 micron,

DEN 2.00

Достапност

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот воздух во системите за ракување со компресиран воздух и подготовка Чистиот компресиран воздух обезбедува и контролира енергија, пренесува материјали и е клучно за безбедно работење на опрема во многу индустрии. Компресираните филтри за воздух Отстранете ги честичките (нечистотија), маслото, водата и пареата на маслото. Тие можат да се комбинираат со други единици, да се интегрираат со регулаторот, кој контролира вишок притисок за подобри перформанси или подмачкување, што додава магла магла во воздухот, или со двете. Тие обично се конструирани од метал, како што се цинк или не'рѓосувачки челик од типот 316, или транспарентен поликарбонат и се достапни со изборни индикатори, мерачи и конфигурации на одвод во зависност од апликацијата. Компресираните филтри за воздух се користат во широк спектар на апликации, вклучувајќи преработка на храна, електроника, здравствена заштита и инструментација, меѓу другите. Паркер Ханифин произведува електромеханички, хидраулични и пневматски движечки технологии и системи за ракување со течности, филтрација, запечатување и заштита, контрола на климата, контрола на процесите и воздушни апликации.


За производот

Избор на клиент

Ресетирање на прекинувачот за почеток, практично ресетирање на прекинувачот за ресетирање, лесен за употреба за замена за фабрика
  • Новак

Ресетирање на прекинувачот за почеток, практично ресетирање на прекинувачот за ресетирање, лесен за употреба за замена за фабрика

DEN 108.32

Одлична изработка, совршена замена за стариот или оштетениот Нивото на заштита е IP65 што обезбедува издр

Плоштад на плоштадот Бесита на ноктите кратки лажни нокти целосна покривка акрилни нокти се лепат на ноктите со градиентно виолетова боја на сјај
  • Новак

Плоштад на плоштадот Бесита на ноктите кратки лажни нокти целосна покривка акрилни нокти се лепат на ноктите со градиентно виолетова боја на сјај

DEN 121.44

Пакет : getе добиете 24 парчиња печат на ноктите кратки, 12 различни големини, 1 парче датотека за нокти, 24 па�

2 Парчиња Алуминиумски ШИНИ, Долги 12,9 Инчи, Широки 35 мм, Високи 7,5 мм, Врвна Шапка СО Дупчиња СО ШИНИ Со Рох, Дополнителни Премиум Завртки
  • Новак

2 Парчиња Алуминиумски ШИНИ, Долги 12,9 Инчи, Широки 35 мм, Високи 7,5 мм, Врвна Шапка СО Дупчиња СО ШИНИ Со Рох, Дополнителни Премиум Завртки

DEN 1.33

€ПРЕМИЈА во КВАЛИТЕТ qОвие дупчиња DIN шини се направени од врвен алуминиумски материјал, кои се многу цв

Meyle 8267250002 Заден шок
  • Новак

Meyle 8267250002 Заден шок

DEN 2.00

Единечна количина Без основно полнење Req Единечна количина Без основно полнење Req Meyle 826 725 0002 Шок Абсорбе

Топлинска ламба за кученца, топлинска ламба за пилиња, зимски светла за греење светла грејачи ламби емитер со далечински управувач,
  • Новак

Топлинска ламба за кученца, топлинска ламба за пилиња, зимски светла за греење светла грејачи ламби емитер со далечински управувач,

DEN 1.67

Чувајте ги животните топли во зима : грејните ламби можат да обезбедат топла и здрава околина за животни

Камера за документи на Vevor, 10 мегапикселни леќи и A3-големина, скенер за книги и документи со LED светла, преносен скенер за демо демо, веб-конференција,
  • Новак

Камера за документи на Vevor, 10 мегапикселни леќи и A3-големина, скенер за книги и документи со LED светла, преносен скенер за демо демо, веб-конференција,

DEN 0.33

Скенирање со голема брзина : Со големината на Макс А3, скенирањето е завршено во 1 секунда, десет пати поб�

Toyvian 5 парчиња за Ноќта на вештерките на отворено подароци за Ноќта на вештерките добредојде знак за Ноќта на вештерките Декорации
  • Новак

Toyvian 5 парчиња за Ноќта на вештерките на отворено подароци за Ноќта на вештерките добредојде знак за Ноќта на вештерките Декорации

DEN 207.04

Среќен декор за висина на Ноќта на вештерките : Има дизајн и услужен живот Застрашувачки знак за висина �