Заштитник на екранот За Sokkia SC2500 - Cleartouch Анти-Отсјај, Анти-Отпечаток Од Прст Мат Филм Кожата За Sokkia SHC2500

Заштитник на екранот За Sokkia SC2500 - Cleartouch Анти-Отсјај, Анти-Отпечаток Од Прст Мат Филм Кожата За Sokkia SHC2500

DEN 399.20

Достапност

? [АНТИ-ОТСЈАЈ] Два (2) Наградувани Заштитници Против Отсјај На Екранот, прецизно сечење за да одговараат на точните димензии НА ВАШИОТ SC2500! Чувајте го дополнителниот за резервна копија подоцна или споделете го со пријател! ? [СИЛА и СТАБИЛНОСТ] ДВОСЛОЈНО ВИСОКО квалитетно МИЛЕНИЧЕ дизајнирано за издржливост; ГО ШТИТИ вашиот екран од гребнатини, отпечатоци од прсти и прашина. ? [УВ ЗАШТИТА] Намалува 90% ОД УВ зраците предизвикани од рефлектирана светлина, заштитувајќи ги очите. ГО ШТИТИ вашиот екран од гребнатини, отпечатоци од прсти и прашина. ? [УВ ЗАШТИТА] Намалува 90% ОД УВ зраците предизвикани од рефлектирана светлина, заштитувајќи ги очите. 🧩 [СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ] лепило лепило обврзници совршено на вашиот екран и никогаш нема да остави леплива остатоци по пилинг. ? [ВКЛУЧЕНО] Секое пакување содржи два (2) заштитници За екран Против Отсјај За Вашиот SHC2500, картичка За Апликатор На Clear Touch и крпа за чистење микрофибер. [Ве молиме да се советува] на специјалното лепило со низок лепак му треба малку време за целосно да се залепи околу рабовите и кога ќе се залепи, воздушните празнини се расчистуваат.Празнините ќе исчезнат за околу 2 дена по редовна употреба. Чувајте го вашиот екран беспрекорен Со Клиренс Против Отсјај (2-Пакет), совршена мешавина на анти-отсјај и оптичка јасност дизајнирана за секаква внатрешна и надворешна употреба.Нашиот уникатен материјал против отсјај ДРАМАТИЧНО го намалува отсјајот на екранот за максимална видливост под сончева светлина и други тешки услови на осветлување.


За производот

Избор на клиент

Yyzzh стрела шема ленти на светло црвено печатење истегнување на бебето за бебиња за бебиња за бебиња за новороденчиња, доенчиња за доење на
  • Новак

Yyzzh стрела шема ленти на светло црвено печатење истегнување на бебето за бебиња за бебиња за бебиња за новороденчиња, доенчиња за доење на

DEN 255.84

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

Fyy Електронски Организатор, Торба За Организатор На Кабли Преносни Додатоци За Патување Торбичка За Торбичка За Носење Водоотпорна
  • Новак

Fyy Електронски Организатор, Торба За Организатор На Кабли Преносни Додатоци За Патување Торбичка За Торбичка За Носење Водоотпорна

DEN 0.67

Димензии : надворешната големина на овој електронски Организатор : 8,5 х 5,9 х 2,6 инчи (21,5 х 15 х 6,5 см) Компакт�

ОВАСТ Керамички Цветни Вазни Храм Тегла За Складирање Организатор Цветен Аранжман Саксија Порцелан Ѓумбир Тегла За Декорација На
  • Новак

ОВАСТ Керамички Цветни Вазни Храм Тегла За Складирање Организатор Цветен Аранжман Саксија Порцелан Ѓумбир Тегла За Декорација На

DEN 308.80

Апликации : погоден за сите различни прилики како канцеларија, сала за состаноци, спална соба, забави, уч

Yynxsy 8x6ft тула wallидна позадина примарна боја тула позадина голема ткаенина тула фотографија позадина бебе туш роденденска забава
  • Новак

Yynxsy 8x6ft тула wallидна позадина примарна боја тула позадина голема ткаенина тула фотографија позадина бебе туш роденденска забава

DEN 431.52

Големина : 8x6 стапки (2,4х1,8 метри) Каки тули wallид позадина од тули Материјал : 1 ултратенок винил, 2 висок кв�

Декорација на торта од абоофан 2 парчиња торта мешана боја, лента со лента со лента за десерт десерт за торта за топење на забавата
  • Новак

Декорација на торта од абоофан 2 парчиња торта мешана боја, лента со лента со лента за десерт десерт за торта за топење на забавата

DEN 118.40

Сетот на совршена декорација на торта за да ја издвоите вашата торта, собирајќи ги очите и привлечноста