M8 x 36 mm Dowel Pin, преку зацврстена легура, челик, обична завршница, DIN 6325

M8 x 36 mm Dowel Pin, преку зацврстена легура, челик, обична завршница, DIN 6325

DEN 3055.84

Достапност

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : М8 инч. Номинална должина на пинот : 36 мм инч. Произведено за да се сретне со спецификација на ASME B18. Зацврстен и заземјен. Номинален дијаметар на пинот : М8 инч. Номинална должина на пинот : 36 мм инч. Произведено за да се сретне со спецификација на ASME B18. Цврст директно игла без глава со тесно контролиран дијаметар. Едниот крај е обележан со другиот крај, за да се формира круна. Апликации/предности : Широк спектар на употреба, вклучително и како приклучок, шарка или вратило. Прецизните толеранции на игличките на Дауел ги прават одлични за постигнување на соодветно усогласување на делови во собранија со голема брзина, или како ролери во куќиштата со тркала со автобус/камиони. Важна белешка : пиновите на даул треба да се инсталираат со притискање, а не погодени со сила на влијание. За да се зацврсти челикот, железната мешавина мора да содржи одредена количина на јаглерод. Јаглеродот се раствора во стопено железо исто како што шеќерот се раствора во кафето. Во текот на зацврстувањето на челикот, има високо ниво на јаглерод додаден во железната мешавина.


За производот

Избор на клиент

УКД Пулабо Рачен Острилка За Моливи Училишна Работа Еднократно Пластична Острилка За Молив За Моливи Молив за Очи 10 парчиња Случајна Боја Убава,
 • Новак

УКД Пулабо Рачен Острилка За Моливи Училишна Работа Еднократно Пластична Острилка За Молив За Моливи Молив за Очи 10 парчиња Случајна Боја Убава,

DEN 63.52

Ние го почитуваме и негуваме секој клиент, доколку имате какви било прашања дали пред или по нарачката, �

Х-ДРИ 5мм х 7мм Силиконска Гумена Цевка За Црево Отпорна На Топлина Цевка Темно Жолта Долга 1 Метар(Тубо Во гома силиконика отпорна ал калор
 • Новак

Х-ДРИ 5мм х 7мм Силиконска Гумена Цевка За Црево Отпорна На Топлина Цевка Темно Жолта Долга 1 Метар(Тубо Во гома силиконика отпорна ал калор

DEN 2.67

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Силиконска гума Нето Тежина : 26гр; Содржина На Пакетот : 1 х Силик

Линкокс 2 Еез Автоматска Телескопска Лента мерка 60 инчи Лента За Повлекување Мерка Само-Затегнување Мерна Лента За Мерење На Телото Лента
 • Новак

Линкокс 2 Еез Автоматска Телескопска Лента мерка 60 инчи Лента За Повлекување Мерка Само-Затегнување Мерна Лента За Мерење На Телото Лента

DEN 1.67

Нашата Автоматска Телескопска Мерна Лента е Изработена од мек и флексибилен премиум материјал,мерните

Бебе Автомобил Седиште Шетач Покритие Нега Покритие Нова Мајка Доење Шамија Мека Еластична Носач За Новороденчиња Покрие Покриеност На Автомобил
 • Новак

Бебе Автомобил Седиште Шетач Покритие Нега Покритие Нова Мајка Доење Шамија Мека Еластична Носач За Новороденчиња Покрие Покриеност На Автомобил

DEN 2.67

100% приватност растеглив и дише 7во1 мултиупотреба одлични подароци за забава за туширање за бебиња Има т

АЛАТКА За Отстранување На Влакна DOITOOL Алатка За Отстранување На Влакна Алатка 50 парчиња Носот Коса Восок Апликатори Носот Депилација Ленти
 • Новак

АЛАТКА За Отстранување На Влакна DOITOOL Алатка За Отстранување На Влакна Алатка 50 парчиња Носот Коса Восок Апликатори Носот Депилација Ленти

DEN 2.00

Одличните перформанси на нашите производи ќе ви донесат добро искуство Погоден за отстранување на влак

Обвивка За Собирање На Батеријата аикозинег За Заштитник На Кабел За Изолација На Жица Отпорен На Абење Висок Отпорен на Пламен 23мм/0,9
 • Новак

Обвивка За Собирање На Батеријата аикозинег За Заштитник На Кабел За Изолација На Жица Отпорен На Абење Висок Отпорен на Пламен 23мм/0,9

DEN 0.67

[Димензија] Ширина На Израмнување : 23мм / 0,9 инчи, Должина : 5м / 16,4 стапки, Температурен Опсег : 40 € 105é, Мате

Кесјоо Повеќенаменска Алатка Ар Торба За Половината Со Повеќе Алатки Мултифункционална Алатка За Конструкција со Повеќе џебови Фани Пакет
 • Новак

Кесјоо Повеќенаменска Алатка Ар Торба За Половината Со Повеќе Алатки Мултифункционална Алатка За Конструкција со Повеќе џебови Фани Пакет

DEN 1.00

Може да се закачи на половината, погодно е да ги земете потребните алатки кога работите Лесното грабање

Врво на Бејбеја за мажи, 2021 година, машко копче Хенли предна плоча со долги ракави, тенок-вклопна обична маици Основна маичка за маички
 • Новак

Врво на Бејбеја за мажи, 2021 година, машко копче Хенли предна плоча со долги ракави, тенок-вклопна обична маици Основна маичка за маички

DEN 2.33

За испорака : Најдобри подароци за мажи / тато / пријатели! Денешни зделки Голема промоција : ✔ 715 дена исп

14 Парчиња Декор За Послужавник За Денот На Мајката Среќен Ден На Мајката Знаци На Дрвена Маса Благодарам Мама Дрвени Блокови Декор За Подарок
 • Новак

14 Парчиња Декор За Послужавник За Денот На Мајката Среќен Ден На Мајката Знаци На Дрвена Маса Благодарам Мама Дрвени Блокови Декор За Подарок

DEN 2.67

Пакетот Вклучува : пакетот содржи 10 парчиња дрвени декори за послужавник На Денот на Мајката и 4 загради,

Хакоти Есенски Украси За Невестински Туш 3 ПАРЧИЊА Се Заљубуваат Јаворов Лист Цветен Пластичен Правоаголен Чаршав За Еднократна Употреба
 • Новак

Хакоти Есенски Украси За Невестински Туш 3 ПАРЧИЊА Се Заљубуваат Јаворов Лист Цветен Пластичен Правоаголен Чаршав За Еднократна Употреба

DEN 0.67

Падот во љубов чаршав е изработен од висококвалитетен дебел пластичен материјал, водоотпорен и издржли

Оаски Кампување Вреќа За Спиење - 3 Сезона Топло &засилувач; Кул Времето-Лето Пролет Fall Лесен Водоотпорен За Возрасни Деца-Опрема За
 • Новак

Оаски Кампување Вреќа За Спиење - 3 Сезона Топло &засилувач; Кул Времето-Лето Пролет Fall Лесен Водоотпорен За Возрасни Деца-Опрема За

DEN 1.67

најлон СЕ КОРИСТИ ЗА 3 СЕЗОНИ : Нашите Вреќи за Спиење може да се користат за 3 сезони.Тие се дизајнирани з