Agounod 3 фаза SSR 10DA 25DA 40DA 60DA 80DA 100DA 120A 3-32V DC Control 24-480V AC Трифазен реле за цврста состојба DC-AC

Agounod 3 фаза SSR 10DA 25DA 40DA 60DA 80DA 100DA 120A 3-32V DC Control 24-480V AC Трифазен реле за цврста состојба DC-AC

DEN 777.92

Достапност

Реле реле Релеи Релеј Трејт фазен модул за контрола на моторот на цврста состојба на цврста состојба DC до AC 10 A-80 ASTEP 1 : Изберете правилна контрола MODEAA : AC Control ACDA : DC Control ACSTEP 2 : Изберете точен тип за струја за отпорно оптоварување : струја на SSR = 2 x работна струја на струја на струја на струја на струја на струја на струја на струја на струја на струја на струја на струја на Индуктивно оптоварување на оптоварување : струја на SSR = 6 x Работна струја на оптоварување на оптоварување : струја на SSR = 10 x Работна струја на Load Step 3 : Изберете соодветен мијалник за топлина. Кога SSR работи, ќе даде многу топлина, па во Нарачајте да го продолжите животот на вашиот SSR, ве молиме инсталирајте мијалник за топлина, исто така, ако струјата е над 60А, исто така е потребно вентилаторот за ладење. И не заборавајте да нанесете топлинска контрадиктивна силиконска маст помеѓу SSR и топлинскиот мијалник.


За производот

Избор на клиент

Дијамантски Божиќни комплети за сликање за возрасни и деца. Комплети за сликање на уметнички уметности занаети за занаети Божиќен декор.
  • Новак

Дијамантски Божиќни комплети за сликање за возрасни и деца. Комплети за сликање на уметнички уметности занаети за занаети Божиќен декор.

DEN 172.80

Производот содржи : Божиќното сликарство за дијаманти доаѓа со 1 платно (шемата вклучува 1 снежен човек),

Папа од пурпурна гуштер Спа, затворени папучи во хотел во затворен простор, меки корални руно, постепено ѓон за удобност- за гости, хотел, патување
  • Новак

Папа од пурпурна гуштер Спа, затворени папучи во хотел во затворен простор, меки корални руно, постепено ѓон за удобност- за гости, хотел, патување

DEN 979.20

Увезени Почувствувајќи го лепилото на крпа Големина на сокружување : мерки со средна големина 10,63 "во до�

Загреани влечки од еаарлијам, потопло 2L влезни шишиња со топла вода, загреани нозе Перница за рака за потопно олеснување на болката
  • Новак

Загреани влечки од еаарлијам, потопло 2L влезни шишиња со топла вода, загреани нозе Перница за рака за потопно олеснување на болката

DEN 0.33

Материјал : 2 L шише со топла вода е изработено од ПВЦ со добар пренос на топлина Широката уста од шише е л�

Симпатична мачка се појавува алишта за перење алишта со патент за патент, корпа за перење со рачки со рачки што може да се сруши за складирање
  • Новак

Симпатична мачка се појавува алишта за перење алишта со патент за патент, корпа за перење со рачки со рачки што може да се сруши за складирање

DEN 580.80

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го пра�