целициозен Свилен Благ Заштитник На Екранот Против Отсјај Компатибилен Со Зебра EC50 [Пакет од 2]

целициозен Свилен Благ Заштитник На Екранот Против Отсјај Компатибилен Со Зебра EC50 [Пакет од 2]

DEN 1.67

Достапност

Ултра тенок и свилен заштитен филм дизајниран специјално За ЗЕБРА ЕК50 Благ слој против отсјај ја подобрува видливоста на екранот при амбиентално светло со намалување на отсјајот на екранот. Го штити екранот Зебра Е50 од гребнатини, гребнатини, нечистотија и нечистотија. Цврсто се прилепува на површината на екранот без да ја попречува чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x зебра EC50 заштитници на екранот и комплет за апликација. Ултра тенок и свилен заштитен филм дизајниран специјално За ЗЕБРА ЕК50. Благ слој против отсјај ја подобрува видливоста на екранот при амбиентално светло со намалување на отсјајот на екранот. Го штити екранот Зебра Е50 од гребнатини, гребнатини, нечистотија и нечистотија. Цврсто се прилепува на површината на екранот без да ја попречува чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x зебра EC50 заштитници на екранот и комплет за апликација. Условите на амбиенталната светлина и вишокот светлина од сончева светлина или внатрешно осветлување ја нарушуваат видливоста и ја одвлекуваат интеракцијата со екранот на допир. Целициозен Мат Лајт За ЗЕБРА EC50 е благ заштитник на екранот против отсјај кој помага да се намали отсјајот и дифузните рефлексии помагајќи во зголемената видливост.


За производот

Избор на клиент

Тамблер со Рачка 40 мл Патување Кригла Слама Покрива Чаша Со Капак Изолирани Гаснење Нерѓосувачки Челик Вода Ладен Чај Кафе Подарок
 • Новак

Тамблер со Рачка 40 мл Патување Кригла Слама Покрива Чаша Со Капак Изолирани Гаснење Нерѓосувачки Челик Вода Ладен Чај Кафе Подарок

DEN 415.84

Лесно за постигнување на вашата цел за вода Авантуристички Гаснач двојна ѕидна вакуумска изолација зн�

Хартија Љубов 3Д Скокачка Роденденска Честитка, Роденденско Куче, За Унисекс Деца и Возрасни, 5 х 7 Корица-Вклучува Плик И Ознака За
 • Новак

Хартија Љубов 3Д Скокачка Роденденска Честитка, Роденденско Куче, За Унисекс Деца и Возрасни, 5 х 7 Корица-Вклучува Плик И Ознака За

DEN 191.84

ПОПУМЕТНОСТ ЗА Секоја ПРИГОДА – Хартиените Љубовни картички се совршен подарок за прослава на посебен

Цнамај 6х4 инчен Нерѓосувачки Челик Метална Таблата Со Исечоци, А4 И Таблата Со Исечоци Со Големина На Букви За Училиште, Канцеларија, Болница,
 • Новак

Цнамај 6х4 инчен Нерѓосувачки Челик Метална Таблата Со Исечоци, А4 И Таблата Со Исечоци Со Големина На Букви За Училиште, Канцеларија, Болница,

DEN 2.33

Мали Л 5,9 инчи / 15 см; В 4,13 инчи / 10,5 см Мали Л 7,87 инчи / 20см; В 4,13 инчи / 10,5 см Средно Л 8,27 инчи / 21 см; В 5,9 инчи / 1

Јака на вратилото, јака за заклучување на вратилото, 10 парчиња вратило за јака на вратило Електропалатот Фероникел вратило за заклучување
 • Новак

Јака на вратилото, јака за заклучување на вратилото, 10 парчиња вратило за јака на вратило Електропалатот Фероникел вратило за заклучување

DEN 0.33

Се користи за : јаката на вратилото се користи за заклучување на положбата на вратилото и челичната жица

Јопеса Голема Рачна Рачна Сопирачка ЗА Винч 1200 ФУНТИ Рачни Чамци Со Рачка За Кука За Винч Професионални Тешки Рачни Винчи АТВ Рачка За Рачка
 • Новак

Јопеса Голема Рачна Рачна Сопирачка ЗА Винч 1200 ФУНТИ Рачни Чамци Со Рачка За Кука За Винч Професионални Тешки Рачни Винчи АТВ Рачка За Рачка

DEN 2159.68

Детали За Производот : 1 Винчот за приколка на бродот користи кука од легиран челик, висока јачина, антип�

Симпатична Лента Кутија За Складирање На Свеста За Рак На Дојка Пластични Канистри За Контејнери За Организатор На Храна Со Капак За Кујна
 • Новак

Симпатична Лента Кутија За Складирање На Свеста За Рак На Дојка Пластични Канистри За Контејнери За Организатор На Храна Со Капак За Кујна

DEN 0.33

пластика Произведено во САД Или Увезено Изработена од висококвалитетен материјал, оваа кутија за склад

Коала за седишта за автомобили, ленти за седишта за бебиња, 2 парчиња ленти за седишта за автомобили, перничиња за перничиња за заштитник,
 • Новак

Коала за седишта за автомобили, ленти за седишта за бебиња, 2 парчиња ленти за седишта за автомобили, перничиња за перничиња за заштитник,

DEN 3.33

【Супер мек материјал】 Направен со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслојно па

Господине Пенкало-Пластични Папки со Џебови, 5 парчиња, Избрани Бои, Папки Со Џебови, Тешка Пластика Две Џебни Папки, Џебни Папки, Папки,
 • Новак

Господине Пенкало-Пластични Папки со Џебови, 5 парчиња, Избрани Бои, Папки Со Џебови, Тешка Пластика Две Џебни Папки, Џебни Папки, Папки,

DEN 0.67

Пакетот вклучува 5 тешки џебни папки во 5 светли бои Гдин пенкало џеб папки се направени од квалитетен ма

Мрена Рампа Одлично За Сквотови, Удари, Колкот Удари, Кревање тежина &засилувач; Повеќе-Дебела Пена Перница Дизајниран Да Одговара На Сите Стандардни,
 • Новак

Мрена Рампа Одлично За Сквотови, Удари, Колкот Удари, Кревање тежина &засилувач; Повеќе-Дебела Пена Перница Дизајниран Да Одговара На Сите Стандардни,

DEN 2.33

ПОВЕЌЕ ВЕЖБИ : Нашата перница за мрена е совршена за сквотови, варијации на скокање, машина за потиснува�

Библиски Стих Ѕид Декор Дрвени Виси Знак, Христијански Ѕид Декор, Спокојство Молитва Ѕид Уметност, Јован 3: 16, Светото Писмо Ѕид Уметност Декор
 • Новак

Библиски Стих Ѕид Декор Дрвени Виси Знак, Христијански Ѕид Декор, Спокојство Молитва Ѕид Уметност, Јован 3: 16, Светото Писмо Ѕид Уметност Декор

DEN 207.84

●Премиум материјал● знакот за дрво е направен од дрво Пауловнија, печатење на цврсто дрво Лесен е, безб

Flair Nasal Strip Single Pack Leopard Standard
 • Новак

Flair Nasal Strip Single Pack Leopard Standard

DEN 1.00

Чувајте ленти со талент на собна температура За најдобри резултати, нанесете ја лентата со талент 30 мин�

Краспире Нишало Одбор Вилинско Коњче Дивинација Метафизичка Порака Одбор 7.9 Инчен Дрвен Карвен Одбор Со Роза Кварц Кристал Даунсинг Нишало Вештерство
 • Новак

Краспире Нишало Одбор Вилинско Коњче Дивинација Метафизичка Порака Одбор 7.9 Инчен Дрвен Карвен Одбор Со Роза Кварц Кристал Даунсинг Нишало Вештерство

DEN 2.67

Мачка Кристал Полица Дисплеј Сонцето И Рака Кристал Полица Дисплеј Пеперутка Кристал Полица Дисплеј...

Идеалиј Тропски Лист Цветни Жолти Шарени Кабинет Гардероба Фиока Копчиња Стакло Повлечете Рачка За Кабинетот Врата Гардероба Шкаф
 • Новак

Идеалиј Тропски Лист Цветни Жолти Шарени Кабинет Гардероба Фиока Копчиња Стакло Повлечете Рачка За Кабинетот Врата Гардероба Шкаф

DEN 166.40

Апс ГОЛЕМИНА : Рачки1 18х0, 82х0, 78 во / 3х2, 1х2 см, Заврткипостојат две големини на располагање(1,1 ВО / 1,37 ИНЧИ)...