Вестил АХА-6-15-12 Алуминиум прилагодлив гантри кран, капацитет од 6000 lb., вкупно 15 'целосен зрак, 96 Користено тролење на оддалеченост од количка, под опсег на I-зраци 122 -14

Вестил АХА-6-15-12 Алуминиум прилагодлив гантри кран, капацитет од 6000 lb., вкупно 15 'целосен зрак, 96 Користено тролење на оддалеченост

DEN 1023.84

Достапност

Вестил АХА-6-15-12 Прилагодлива висина Алуминиум Гантри Кран комбинира лесна и цврста, цврста конструкција во една единица Целокупната алуминиумска конструкција на овој гантри кран го прави отпорен на корозија и совршен за употреба на отворено. Лесниот I-зрак овозможува прилагодување на висината без потреба од дигалка или камион со вилушка. Сите врски со врски овозможуваат поставување на единечна личност и симнување за само неколку минути. Вклучени се две ленти, дозволувајќи му на едно лице да го транспортира кранскиот кран во еден уреден пакет. Единицата доаѓа стандардна четири (4) за заклучување на положбата за заклучување на положбата со ролери. Го заклучува местењето во 1 од 4 позиции; Можете да ги поставите тркалата и да го туркате кран на гантри напред, назад, лево или десно. Постои опционално вкупно заклучување на тркала што го заклучуваат местењето во која било позиција и го заклучуваат тркалото од ротирање.


За производот

Избор на клиент

Кахтоола Ренагаитер Средината Гази За Пешачење, Планинарење, Патека Трчање, Чевли &засилувач; Подигање Заштита Во Кал, Снег &засилувач;
  • Новак

Кахтоола Ренагаитер Средината Гази За Пешачење, Планинарење, Патека Трчање, Чевли &засилувач; Подигање Заштита Во Кал, Снег &засилувач;

DEN 959.20

НАЈДОБРО За : Дизајниран За употреба во тешки услови за пешачење, Ренагајтерот штити од нечистотија, ост

Јосомк Француски Врв Долго Притискање На Ноктите Бебешка Сина Пеперутка Лажни Лажни Нокти Акрилни Нокти Притискање На Вештачки Нокти
  • Новак

Јосомк Француски Врв Долго Притискање На Ноктите Бебешка Сина Пеперутка Лажни Лажни Нокти Акрилни Нокти Притискање На Вештачки Нокти

DEN 2.67

?●Пакетот Содржи 24 парчиња целосен капак совети за нокти со 12 големини,1 парче датотека за нокти, 1 парчи�

CA0184 Канада Знаме Стариот Гроздобер Кожа &засилувач; Силиконски Паметен Часовник Бенд Ремен ЗА Фосилни Мажи Генерал 5E 5 4 Спорт, Хибриден
  • Новак

CA0184 Канада Знаме Стариот Гроздобер Кожа &засилувач; Силиконски Паметен Часовник Бенд Ремен ЗА Фосилни Мажи Генерал 5E 5 4 Спорт, Хибриден

DEN 0.67

100% Сосема нов и висок квалитет за Фосилни Мажи Генерал 5Е, Спорт, Генерал 4, Генерал 5, Хибриден Паметен Ча�

SQXBK Bowstring Восок 5PCS Црна Низа Заштитни Восоци Железнички Подмачкување Самострел Повторување Соединение Лак Восок Лак Стринг Восок
  • Новак

SQXBK Bowstring Восок 5PCS Црна Низа Заштитни Восоци Железнички Подмачкување Самострел Повторување Соединение Лак Восок Лак Стринг Восок

DEN 127.84

Восокот со самострел е направен од смола, пчелин восок и бел вазелин Тоа е безбеден и нетоксичен материј

Мечка лизгање керамичка декоративна чинија со приказ на штанд што виси прилагодена годишнина свадба празнични подароци за родители
  • Новак

Мечка лизгање керамичка декоративна чинија со приказ на штанд што виси прилагодена годишнина свадба празнични подароци за родители

DEN 3.00

Коска Кина Направени во САД или увезени 【Големина】 Перлизираната керамичка декоративна плоча е доста�

Проток Сенор цевка за топла вода вода суспендира алармантен систем SUS304 не'рѓосувачки челик 100C проток Сенор турбински мерач на проток
  • Новак

Проток Сенор цевка за топла вода вода суспендира алармантен систем SUS304 не'рѓосувачки челик 100C проток Сенор турбински мерач на проток

DEN 2.00

Ултратенок дизајн, флексибилна инсталација : Погоден за различни модели на склопување, лесен за употреб

Повторно Играат Пластични Чаши Еднократно 24 Мл Возрасни Тамблер Чаши За Пиење Во собата на 4, Направени во САД Од Бпа Слободен Тешка Категорија
  • Новак

Повторно Играат Пластични Чаши Еднократно 24 Мл Возрасни Тамблер Чаши За Пиење Во собата на 4, Направени во САД Од Бпа Слободен Тешка Категорија

DEN 191.84

Дизајн На Ум : Издржливи, шик и редење, нашите пластични чаши за повеќекратна употреба се во тешка катего

XZGDEN Супериорен Ролери 4 Парчиња Портокал Ротирачки Ролери 2 инчи 50 мм Тешки 160 кг Тркала Количка Мебел Заостанува Гума DIY Резервни Делови
  • Новак

XZGDEN Супериорен Ролери 4 Парчиња Портокал Ротирачки Ролери 2 инчи 50 мм Тешки 160 кг Тркала Количка Мебел Заостанува Гума DIY Резервни Делови

DEN 3.33

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Завеси За Прозорци За Трактори За Момчиња Спална Соба 38Wx54 L, Детски Завеси За Градежни Камиони Жолта Опрема За Фарма Завеси За Прозорци На
  • Новак

Завеси За Прозорци За Трактори За Момчиња Спална Соба 38Wx54 L, Детски Завеси За Градежни Камиони Жолта Опрема За Фарма Завеси За Прозорци На

DEN 1.33

€Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 38 W x 54 L Инчи секојМашина за перење во нежен циклус и ладна вода, не

Богатствата НА каролина ЦК2552МУК Под Дрвото Пченица Териер Ултра Гушкач за тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина За Перење Пијалок
  • Новак

Богатствата НА каролина ЦК2552МУК Под Дрвото Пченица Териер Ултра Гушкач за тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина За Перење Пијалок

DEN 140.64

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�