Шишиња со топла вода со покривка од крава вреќа за топла вода за олеснување на болката, менструални грчеви, подлога за греење на вода 2 литар

Шишиња со топла вода со покривка од крава вреќа за топла вода за олеснување на болката, менструални грчеви, подлога за греење на вода 2 литар

DEN 1569.60

Достапност

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спандекс), што помага да се изолира топлата вода, да се спречи изгорена кожата и да ве загрее околу 6 часа 【Одлично проток на протекување】 Шишето со топла вода е изработено од ПВЦ, а капакот е изработен од ПП. Широкиот дизајн на устата е лесен за пополнување вода. Запечатеното капаче за шише помага во спречување на истекување на вода. 【Големина М : 20*30см / 10*12in (2 L). Забележете дека водата за полнење може да се полни само со 2/3, а торбата со топла вода е машината што се мие. 【Топол подарок】 Оваа симпатична/кул торба со топла вода е одличен подарок за родители, деца и пријатели на роденденот, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ и Нова Година. 【Мулти-употреба】 торбата со топла вода може да се користи за ублажување на болката во мускулите, стресот, мигрената, зглобовите и менструацијата. Може да се користи и како торба со ладна вода за деца/мажи/жени или го намалува отокот на раните. 【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спандекс), што помага да се изолира топлата вода, да се спречи изгорена кожата и да ве загрее околу 6 часа. 【Одлично проток на протекување】 Шишето со топла вода е изработено од ПВЦ, а капакот е изработен од ПП. Широкиот дизајн на устата е лесен за пополнување вода. Запечатеното капаче за шише помага во спречување на истекување на вода. 【Големина М : 20*30см / 10*12in (2 L). Забележете дека водата за полнење може да се полни само со 2/3, а торбата со топла вода е машината што се мие.


За производот

1. Material:
♦ Cover:
Double-layer velvet fabrics (95%polyester+5%spandex).
♦ Hot water bottle:
PVC.
♦ Cap:
PP.
2. Package:
♦ 1 hot water bottle+1 cover.
3. Size:
♦ S:
15.5*25cm / 6*10in (1L).
♦ M:
20*30cm / 10*12in (2L).
4. Design::
♦ Leakproof:
Sealed cap prevent hot water splitting out.
♦ Easy to fill in:
Wide mouth design.
5. Multi-Use:
♦ It can be a cold water bag for fever children/men/women or reduces wound swelling.:
♦ Keeping warm, relieving muscle soreness, stress, migraine, joints and menstruation. ♦ A great gift for parents, children, and friends.:
6. Tips:
♦ Machine Washable. :
♦ Filling water can only be filled with 2/3.:
♦ If you have any questions about the hot water bag, please email us at any time. :

Избор на клиент

Пролет среќен велигденски зајаче јајца од пилула торбички торбички кутии кутија со патент преносен витамин риба масло лекови куќиште за патнички
  • Новак

Пролет среќен велигденски зајаче јајца од пилула торбички торбички кутии кутија со патент преносен витамин риба масло лекови куќиште за патнички

DEN 2.33

【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x314x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско вл

Фитинзи за Црево отпорни На истекување 1/2 3/4 Инчи Машки И Женски Бакарни Метални Метални Метални Цевки За Вода Со Навој Дистрибутер На
  • Новак

Фитинзи за Црево отпорни На истекување 1/2 3/4 Инчи Машки И Женски Бакарни Метални Метални Метални Цевки За Вода Со Навој Дистрибутер На

DEN 0.33

Брзиот конектор за спојување на цревото е лесен за поврзување и олабавување, инсталирање и отстранувањ�

2023 Патеки Месечен Ѕиден Календар По Светлиот Ден, Изработен Во САД, 12 х 12 Инчи, Убава Живописна Фотографија На Природата За Пешачење
  • Новак

2023 Патеки Месечен Ѕиден Календар По Светлиот Ден, Изработен Во САД, 12 х 12 Инчи, Убава Живописна Фотографија На Природата За Пешачење

DEN 47.84

Останете Организирани : 2023 Патеки Календар! "Ако патот е убав, да не прашуваме каде води" Анатол Франција

Компанијата За Партали-Влошки За Чистење Бубачки Од Дрес-Бисер Ткаат, Лесно И Безбедно Го Заробуваат Прскањето На Бубачките Во Сунѓер, Безбедно
  • Новак

Компанијата За Партали-Влошки За Чистење Бубачки Од Дрес-Бисер Ткаат, Лесно И Безбедно Го Заробуваат Прскањето На Бубачките Во Сунѓер, Безбедно

DEN 159.20

Низок Профил Форма Без Влакненца / Дополнително Абсорбента Безбедно за Сите Завршетоци ️ ● Ефикасна И

УОЕИДОСБ 0-180 степени 10см Агол Владетел Гониометар Нерѓосувачки Челик Транспортир Тркалезна Глава Владетел Дрво Агол Квадратни
  • Новак

УОЕИДОСБ 0-180 степени 10см Агол Владетел Гониометар Нерѓосувачки Челик Транспортир Тркалезна Глава Владетел Дрво Агол Квадратни

DEN 1128.32

Тркалезна глава : можете да го поправите транспортерот на објектот на транспортерот за да го поправите �

5 Фаза Обратна Осмоза Филтер Замена Сет, 5 Микрон Талог, Грануларен &засилувач; Блок Активиран Јаглерод Филтер Касети Добро Исти СО WFPFC8002,
  • Новак

5 Фаза Обратна Осмоза Филтер Замена Сет, 5 Микрон Талог, Грануларен &засилувач; Блок Активиран Јаглерод Филтер Касети Добро Исти СО WFPFC8002,

DEN 2.33

КАРАКТЕРИСТИКИ 10Инчен филтер за Талог 5 Микрони, 10Инчен филтер за јаглеродни блокови 5 Микрони Гранулар�

Wactt обичај Spotify стакло уметноста ноќна светлина персонализиран скенирање код за Spotnify код фото плакета светло акрилна песна Плакета
  • Новак

Wactt обичај Spotify стакло уметноста ноќна светлина персонализиран скенирање код за Spotnify код фото плакета светло акрилна песна Плакета

DEN 1286.40

За да се спречат гребнатини, има заштитен филм на површината на акрилната плакета, ве молиме отстранете

ДРЖАЧИ за КАБЕЛ ЗА ДОИТОЛ 10 парчиња Држач За Стегач За Пластична Цевка За Вода Со Брава Погоден за Надворешна Диа Цевка од 25 мм, Цевки За
  • Новак

ДРЖАЧИ за КАБЕЛ ЗА ДОИТОЛ 10 парчиња Држач За Стегач За Пластична Цевка За Вода Со Брава Погоден за Надворешна Диа Цевка од 25 мм, Цевки За

DEN 0.33

Овој Приклучок За Клипови За Водоводни Цевки е лесен за употреба и лесен за инсталирање, добар избор за �

Катаку Симпатична Розова Сирена Канти За Складирање Со Капаци И Рачки, Ткаенина Голем Сад За Складирање Коцка Корпа Со Капак Декоративни Кутии
  • Новак

Катаку Симпатична Розова Сирена Канти За Складирање Со Капаци И Рачки, Ткаенина Голем Сад За Складирање Коцка Корпа Со Капак Декоративни Кутии

DEN 1.33

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] 16,5" L X 12,6 W" X 11,8" H големата кутија за складирање има доволно простор за складирање на мно

Wenfo 5pcs 3 ”затрупано тркало со жица од жица од не'рѓосувачки челик, тркало за полирање, чистење на полирање во форма на рамни тркала за отстранување
  • Новак

Wenfo 5pcs 3 ”затрупано тркало со жица од жица од не'рѓосувачки челик, тркало за полирање, чистење на полирање во форма на рамни тркала за отстранување

DEN 1.00

【Материјал, големина, форма】 Материјал : жица од не'рѓосувачки челик; дијаметар на главата : 3 ”(75мм); отв