Постта рамен HDMI кабел 100 стапки рамен кабел HDMI 2.0 со вграден засилувач на сигнал 4K, 3D, 2K, Ethernet и Audio Return

Постта рамен HDMI кабел 100 стапки рамен кабел HDMI 2.0 со вграден засилувач на сигнал 4K, 3D, 2K, Ethernet и Audio Return

DEN 1.00

Достапност

100 стапки рамен HDMI 20 V кабел, 24 K злато обложени конектори со чист бакар проводник за подобар пренесување на сликата/стабилен сигнал/стабилен сигнал и потрајни. Дизајнот на рамен кабел совршено се вклопува во сите тие тесни дамки, го олеснува лежењето по wallsидот. Правејќи го совршено за трчање низ тесни локации или под тепих. Целосно компатибилен со функциите HDMI 2.0, може да поддржува 4 K (2160p), 3 D, HD 2 K (1080p), каналот за враќање на аудио (ARC) и повеќе, може да достигне брзина на трансфер од 18 Gbps и да ви донесе побрзо и повеќе HD искуство. Компатибилен со Blu-ray Player, PS3, PS4, Xbox 360, ДВД плеери, 3Д ТВ, дисплеи, проектори, компјутер, уред за домашна забава и друг уред кој е компатибилен со HDM. Кабелски употреба со висококвалитетен ПВЦ материјал, злато позлатени конектори, CL3 оценети за инсталации во wallидови, со животна средина-пријателски, отпорни на абење и естетски карактеристики за да се обезбеди процесот на користење посигурен и сигурен. Ве молиме Забелешка : Овој 100 стапки HDMI кабел со вграден -Во засилувачот на сигналот е насочен, ако планирате трајно да ги инсталирате овие кабли, препорачува да го тестирате и да го поврзете кабелот пред да го инсталирате. Postta Flat HDMI2.0 верзија рамен кабел може да се компатибилен со Blu-ray Player, PS4, Xbox 360, DVD плеери, 3 D TV, компјутер, уред за домашна забава и друг уред со компатибилен со HDMI. Карактеристики на производи со рамен кабел совршено се вклопуваат во сите тесни дамки, го олеснуваат лежењето по wallsидот.


За производот

Избор на клиент

Јосо 150 слотови ПУ кожена ткаенина молив кутија со голем капацитет торбичка со патент со патент со рачка со повеќе слојни уметнички моливи
 • Новак

Јосо 150 слотови ПУ кожена ткаенина молив кутија со голем капацитет торбичка со патент со патент со рачка со повеќе слојни уметнички моливи

DEN 407.84

Направено од висококвалитетна PU кожа и ткаенина, издржлив и доказ за прашина Тој е дизајниран со зашива�

МААЛИЈА Розово Злато Професионален Комплет За Маникир Од Нерѓосувачки Челик Комплет За Педикир, Ножици За Коса За Нос,Комплет За Нега На Раце
 • Новак

МААЛИЈА Розово Злато Професионален Комплет За Маникир Од Нерѓосувачки Челик Комплет За Педикир, Ножици За Коса За Нос,Комплет За Нега На Раце

DEN 1.67

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

Декоративни wallидни панели на Ерингого Плута од плочки со плочки почувствувани плочки со табла почувствувајќи билтен, билтен меморандум,
 • Новак

Декоративни wallидни панели на Ерингого Плута од плочки со плочки почувствувани плочки со табла почувствувајќи билтен, билтен меморандум,

DEN 334.88

Абсорбер на звук на Felft Овие табли за звук изолација се погусти, подебели и поедушни, што создава повеќе �

ГЕРОТКР 4 парчиња,Рачки На Правоаголникот,Копчиња На Кабинетот,Копчиња За Комоди, Рачки за Кабинети И Фиоки, Апстрактна Уметност Графити Сина
 • Новак

ГЕРОТКР 4 парчиња,Рачки На Правоаголникот,Копчиња На Кабинетот,Копчиња За Комоди, Рачки за Кабинети И Фиоки, Апстрактна Уметност Графити Сина

DEN 689.60

❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Кабинетот Ко�

Иполекс Надворешен Мини САС ХД СФФ-8088 До Мини САС СФФ-8088 Хибриден Кабел За Сервер, Рација Картичка &засилувач; PCI Експрес Контролер, 0.5-м
 • Новак

Иполекс Надворешен Мини САС ХД СФФ-8088 До Мини САС СФФ-8088 Хибриден Кабел За Сервер, Рација Картичка &засилувач; PCI Експрес Контролер, 0.5-м

DEN 1152.00

[Конектор ЗА сас со висока Густина СФФ8088] Овој врвен квалитет 26 Пински мини САС HD СФФ8088 конектор користи

Завртки за капаче на главата на приклучокот, 1/4-28 x 2, легура челик, цинк, хексадецимална фина конец, 1/4 инчен хексагонален ален завртка, должина:
 • Новак

Завртки за капаче на главата на приклучокот, 1/4-28 x 2, легура челик, цинк, хексадецимална фина конец, 1/4 инчен хексагонален ален завртка, должина:

DEN 6607.84

Тема : Ситна / делумна нишка / легура челик / цинк Препорачан клуч за клуч на Hex Socket Allen : 3 / 16 Надворешно �

Новгифт Ја Сакам Мојата Мравка Тетка Денот На Мајката Подароци За Тетка Жени Неа, Смешно Кафе Кригла Патување Чаша Вакуум Шише Со
 • Новак

Новгифт Ја Сакам Мојата Мравка Тетка Денот На Мајката Подароци За Тетка Жени Неа, Смешно Кафе Кригла Патување Чаша Вакуум Шише Со

DEN 367.84

БпаСлободен, Протекување Капакот Без Бпа Што Цврсто Ја Запечатува Чашата Ги Држи Истурите Под Контрола

Добредојдовте знак за влезната врата, Денот на Свети Патрик Шамрок камион околу дрвениот знак за висечки знак Домаќинство за дома за домашно затворено,
 • Новак

Добредојдовте знак за влезната врата, Денот на Свети Патрик Шамрок камион околу дрвениот знак за висечки знак Домаќинство за дома за домашно затворено,

DEN 1.00

【Смешна симпатична шема】 Печатење со висока дефиниција не згаснува Може да изберете соодветни обрасц�

QiaNONOI ZD205 Нордиска светлина Златен мермер за складирање на суета за складирање на табели за украси Домашни накит решетката повеќенаменска
 • Новак

QiaNONOI ZD205 Нордиска светлина Златен мермер за складирање на суета за складирање на табели за украси Домашни накит решетката повеќенаменска

DEN 3.33

Можете да ги чувате вашите секојдневни накит сите на едно место за лесно прегледување и пристап Материј

Правосмукалка За Автомобили ГКЕВЕР - Мал Преносен Вакуум за Пренослив Автомобил со Голема Моќност; што Може да Се Користи Во Домови, Автомобили
 • Новак

Правосмукалка За Автомобили ГКЕВЕР - Мал Преносен Вакуум за Пренослив Автомобил со Голема Моќност; што Може да Се Користи Во Домови, Автомобили

DEN 3.00

Поддлабокото ЧИСТЕЊЕ ● оваа мала правосмукалка безжична може да ви помогне да направите сеопфатно чис�

WODMB 4PCS/Поставете стакло пластична минијатурна фенер предводена Божиќна декорација Подарок Мери Божиќна забава Декор Декории Детска соба
 • Новак

WODMB 4PCS/Поставете стакло пластична минијатурна фенер предводена Божиќна декорација Подарок Мери Божиќна забава Декор Декории Детска соба

DEN 0.33

Украсете го вашиот дом, направете го вашиот дом повеќе празничен Создава Божиќна атмосфера за вашата ку

Светла на отворено Cozyhome за внатрешен двор | Соларни светла на отворено 20 LED диоди | Соларни светла отворена градина | Сончев стринг
 • Новак

Светла на отворено Cozyhome за внатрешен двор | Соларни светла на отворено 20 LED диоди | Соларни светла отворена градина | Сончев стринг

DEN 1.00

✨TREND 2021 : Стилски лесен ланец LED LED со прекрасни висечки хартиени фенери, автоматско вклучување / исклучу�

Tripod Nut luorng 2pcs алуминиум легура барел орев за поврзување орев со орев од 1/4 до 3/8 конец за артикулирање на замена на меџик за статистички
 • Новак

Tripod Nut luorng 2pcs алуминиум легура барел орев за поврзување орев со орев од 1/4 до 3/8 конец за артикулирање на замена на меџик за статистички

DEN 0.33

1 / 4 Свртете 3 / 8 Двоен женски статив цилиндричен завртка за адаптер за употреба на трансфер Погоден е за �

Не ткаени хируршки микропор медицински хартиени ленти 10 јарди и 1 инчен дебел завој за чувствителна кожа на бебето бебе за прва помош
 • Новак

Не ткаени хируршки микропор медицински хартиени ленти 10 јарди и 1 инчен дебел завој за чувствителна кожа на бебето бебе за прва помош

DEN 127.84

Лесен за употреба : Нашата бела не ткаена микропор хируршка хартиена лента лесно солзи со рака Безбедно

Неродеко Контејнери За Складирање Под Подлога Пластична Торба За Складирање Облека од 3 парчиња Голем Капацитет Корпа За Складирање
 • Новак

Неродеко Контејнери За Складирање Под Подлога Пластична Торба За Складирање Облека од 3 парчиња Голем Капацитет Корпа За Складирање

DEN 1.00

памук Главен материјал и фина изработка, издржлив и цврст за долготрајна употреба облека организатор к�