Fafeicy жица лента, 35-50мм жица практична алатка за кабелска кабел, пластичен + материјал од не'рѓосувачки челик, за соблекување на кабел за жица, жица

Fafeicy жица лента, 35-50мм жица практична алатка за кабелска кабел, пластичен + материјал од не'рѓосувачки челик, за соблекување на

DEN 140.16

Достапност

Цврст и силен : Материјалот е здрав, не е лесен за оштетување, лесен за употреба, брз и без напор Исклучителна изработка : Со дијаметар 35-50мм за пилинг капацитет, усвојува дизајн на пенкало, светлосна структура, лесен за носење, практично. Опсег на примена : Стриптизерот за жица е погодна за украсување на домови, одржување на линијата, жични работници, градинарство, електричари. Лесен за употреба : Стриптизерот со жица е изработена од пластичен + материјал од не'рѓосувачки челик, може да се користи долго време. Точна употреба : Стриптизерот за жица е полесна, побрза и поточна од старите клешти за пилинг. Алатка за заштеда на време и заштеда на труд. Цврст и силен : Материјалот е здрав, не е лесен за оштетување, лесен за употреба, брз и без напор. Исклучителна изработка : Со дијаметар 35-50мм за пилинг капацитет, усвојува дизајн на пенкало, светлосна структура, лесен за носење, практично. Опсег на примена : Стриптизерот за жица е погодна за украсување на домови, одржување на линијата, жични работници, градинарство, електричари. Лесен за употреба : Стриптизерот со жица е изработена од пластичен + материјал од не'рѓосувачки челик, може да се користи долго време.


За производот

Item Type:
Wire Stripper
Material:
Plastic, Stainless Steel
Peeling Capacity:
Diameter 35-50mm(Approx.35-50mm / 1.4-2in)
Scope of Application:
Wire, Cable Stripping Etc
Package List:
1 x Wire Stripper:

Избор на клиент

Д-Линк Затворен Про WiFi Безбедносна Камера HD 1080P, Двонасочен Аудио, Лице &засилувач; Откривање на движење &засилувач; Ноќно Гледање,
 • Новак

Д-Линк Затворен Про WiFi Безбедносна Камера HD 1080P, Двонасочен Аудио, Лице &засилувач; Откривање на движење &засилувач; Ноќно Гледање,

DEN 3.00

Вистинска ЈАСНОСТ НА HDПроверете во секое време со целосно HD 1080p видео со мазни 30 фрејмови во секунда Отк�

Торба За Складирање На Ролна Маица Када За Складирање Играчки Кукла Бања Организирајте Мода Мрежа Бебе Домаќинство &Засилувач; Организаторите
 • Новак

Торба За Складирање На Ролна Маица Када За Складирање Играчки Кукла Бања Организирајте Мода Мрежа Бебе Домаќинство &Засилувач; Организаторите

DEN 0.33

1 Кеса За Складирање НА КОМПЈУТЕР Помага Да Се Научат Децата На Уредно Убава Практични Играчки Нето Чува

Случај За Бранител На отербокс За Google Pixel 7 Вклучен Клип За Про - Футрола-Заштита Од Микробна Одбрана-Пакување Без Малопродажба-Чевли
 • Новак

Случај За Бранител На отербокс За Google Pixel 7 Вклучен Клип За Про - Футрола-Заштита Од Микробна Одбрана-Пакување Без Малопродажба-Чевли

DEN 639.20

Компатибилност : Google Pixel 7 Pro (Само Не Е Компатибилен Со Google Pixel 7) Премиум Цврст Дизајн : Чисти линии и цврс�

Јшру За Samsung Galaxy A53 5G Случај СО HD Заштитник На Екранот Заштита Од Удари, Љубов Срце Позлата Женски Жени Симпатична Мека TPU Луксузни
 • Новак

Јшру За Samsung Galaxy A53 5G Случај СО HD Заштитник На Екранот Заштита Од Удари, Љубов Срце Позлата Женски Жени Симпатична Мека TPU Луксузни

DEN 190.08

?®Компатибилни Модели Се Компатибилни Само Со Samsung Galaxy A53 5 G Пакетот вклучува бесплатен HD Заштитник На Е�

ДР-ДРИ 5 парчиња Сино Чисто Пластично Складирање Бо Жлеб За Фаќање Мачки за Bat Батерии (5 парчиња Сина Проѕирна Пластична Кутија За
 • Новак

ДР-ДРИ 5 парчиња Сино Чисто Пластично Складирање Бо Жлеб За Фаќање Мачки за Bat Батерии (5 парчиња Сина Проѕирна Пластична Кутија За

DEN 1196.80

Име на производот : Кутија За Складирање На Батеријата;Капацитет : за 4 xery Батерија (Батеријата не е вклуч

Erangle Handmde Кожа Весник-Антички C-Заклучување Лаптоп, Гроздобер Необложени Хартија Пишување, Цртање Скица/Врзани За Мажи И Жени 240 Страници
 • Новак

Erangle Handmde Кожа Весник-Антички C-Заклучување Лаптоп, Гроздобер Необложени Хартија Пишување, Цртање Скица/Врзани За Мажи И Жени 240 Страници

DEN 1.33

Рачна, големина (7 х 5 инчи) Лесно носете го овој гроздобер дневник во вашиот секојдневен живот и во вашит�

Тешки Тркала За Тркала-Супер Тешки Индустриски Тркала За Тркала,Вртлив Рицинус Против Лизгање Најлон Мебел, Железно Јадро, Супер Носивост,
 • Новак

Тешки Тркала За Тркала-Супер Тешки Индустриски Тркала За Тркала,Вртлив Рицинус Против Лизгање Најлон Мебел, Железно Јадро, Супер Носивост,

DEN 1265.60

[Процес на боја против 'рѓа] привлечниот држач за сина боја за печење е отпорен на абразија, може ефикасн�

Џос &засилувач; Магла Драперија Повлечете Прачка 36 - Акрилна Завеса Повлечете Прачка Стапче За Отворање И Затворање Завеси, Разноврсна Драперија
 • Новак

Џос &засилувач; Магла Драперија Повлечете Прачка 36 - Акрилна Завеса Повлечете Прачка Стапче За Отворање И Затворање Завеси, Разноврсна Драперија

DEN 2.67

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од висококвалитетен акрилен материјал кои се цврсти и цврсти

Sinestour Симпатична Куче Шепи Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента За Рамо Шетач Додатоци
 • Новак

Sinestour Симпатична Куче Шепи Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента За Рамо Шетач Додатоци

DEN 2.00

полиестер * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на торбата за организатор е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, големиот капацит

Декохим Симпатична Праска Љубов Шминка Торба Козметичка Торба Смешни Цртан Филм Стока Декор РАБОТИ ТВ Шоу Хавајски Пријателство
 • Новак

Декохим Симпатична Праска Љубов Шминка Торба Козметичка Торба Смешни Цртан Филм Стока Декор РАБОТИ ТВ Шоу Хавајски Пријателство

DEN 1320.00

Големина : нашата козметичка кеса е приближно 10" х 7", погодна за различна шминка, мали електронски произв

Ступел Индустрии Сонуваат Над Облаците На Виножитото Насмеано Лице, Дизајнирани Од Ае Дизајн Сива Врамена Ѕидна Уметност, Розова
 • Новак

Ступел Индустрии Сонуваат Над Облаците На Виножитото Насмеано Лице, Дизајнирани Од Ае Дизајн Сива Врамена Ѕидна Уметност, Розова

DEN 641.28

Димензии : 16 х 1 Гордо Произведено во САД Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлив�

Бришач За Ретровизори за автомобили, Гумен За Автоматско Огледало Со Телескопска Долга Рачка, Алатка За Чистење Стакло За Возила Што Се
 • Новак

Бришач За Ретровизори за автомобили, Гумен За Автоматско Огледало Со Телескопска Долга Рачка, Алатка За Чистење Стакло За Возила Што Се

DEN 1.00

®Практично И Практично : Овој Гумен Огледало за Автомобил што Може да се Повлече е многу удобна и практи�

Кујнска Кука меилишуанг, Декорација На Ѕид, Кука За Домаќинство, Кујнска Кука За Домаќинство, Кука За Ѕид На Палто, 6 Парчиња 60€60mm
 • Новак

Кујнска Кука меилишуанг, Декорација На Ѕид, Кука За Домаќинство, Кујнска Кука За Домаќинство, Кука За Ѕид На Палто, 6 Парчиња 60€60mm

DEN 2.67

Применливи сценарија : кујна, бања, зад вратата, кабинет за чевли, Како да се користи : Излупете го капако�