Нов LON0167 AC/AC SSR Solid State Relay 25A AC 80-280VAC 90-480V W топлински мијалник (AC/AC SSR HalbleIterrelais 25A AC 80-280 νAC 90-480 ν W Kühlkörper

Нов LON0167 AC/AC SSR Solid State Relay 25A AC 80-280VAC 90-480V W топлински мијалник (AC/AC SSR HalbleIterrelais 25A AC 80-280 νAC

DEN 218.56

Достапност

Име на производот : Реле за цврста состојба на топлина; Тип : SSR-25 AA-H; Материјал : Реле : Метал, пластика, електрични делови Мијалник за топлина : алуминиум : топлински мијалник : алуминиум; номинална струја на оптоварување : 25А; влез : AC 80-280 V. Излез : AC 90480 V; големина на реле : 6 x 4,5 x 2,2cm / 2.3 "x 1,7" x 0,8 "(L*W*H); Големина на мијалник на топлина : 8,1 x 5 x 4. Вкупна големина : 8,1 x 5 x 7.1 "x 2" x 2,8 "(l*w*h); ​​главна боја : црна, сива (Gesamtgröße : 8,1 x 5 x 7,2 cm / 3,1 x 2 x 2,8 (l * b * h); Hauptfarbe : Schwarz, Grau. Тежина : 209g; Содржина на пакет : 1 x топлински мијалник цврста состојба на релето (Gewicht : 209 g; packungsinhalt : 1 x halbleiterrelais für Kühlkörper. Реле за цврста состојба на топлина; Тип : SSR-25 AA-H; Материјал : Реле : Метал, пластика, електрични делови. Топлина мијалник : алуминиум : топлински мијалник : алуминиум; номинална струја на оптоварување : 25а; влез : AC 80-280 V. Излез : излез : излез : излез : излез : излез : AC 90480 V; големина на реле : 6 x 4,5 x 2,2cm / 2.3 "x 1,7" x 0,8 "(L*W*H); Големина на мијалник на топлина : 8,1 x 5 x 4.1" x 2 "x 1,6 "(L*W*H). Вкупна големина : 8.1" x 2 "x 2,8" (l*w*H); главна боја : црна, сива (Gesamtgröße : 8,1 x 5 x 7,2 см / 3,1 x 2 x 2,8 (L * B * H); Haupt Farbe : Schwarz, Grau.


За производот

US users need to buy another voltage transformer(not included here.):
Description:
Due to product batch is different, color may be different, we will random shipment.:
Come with a aluminum heat sink provides long lasting usage, it will help dissipate the heat and protect your relay.:
Solid State Relay perfect for automatic process control application, a must component for temperature controller and other machinery control system.:
Description in German:
AC / AC SSR Halbleiterrelais 25A AC 80-280 νAC 90-480 ν w Kühlkörper:
Produktname:
Kühlkörper-Halbleiterrelais; Typ
Kühlkörper:
Aluminium
Ausgang:
Wechselstrom 90–480 ν; Relaisgröße
Gesamtgröße:
8,1 x 5 x 7,2 cm / 3,1 x 2 x 2,8 (L * B * H); Hauptfarbe
Gewicht:
209 g; Packungsinhalt

Избор на клиент

HQLESHUI 50 парчиња Биоразградливи Хартиени Сламки, Црни Бели Сламки Од Бреза За Чај Со Меурчиња, Сок Млеко Роденденска Хартија За Пиење Свадби
  • Новак

HQLESHUI 50 парчиња Биоразградливи Хартиени Сламки, Црни Бели Сламки Од Бреза За Чај Со Меурчиња, Сок Млеко Роденденска Хартија За Пиење Свадби

DEN 108.64

ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ / БПАБЕСПЛАТНО : Нашите сламки се направени од биоразградлива хартија за храна и Се Пла�

Столб За чистење прозорци, Алатка за Чистење Фотоволтаични Панели 3-12м, Повеќенаменска Четка За Прскање Вода, Средство За Чистење Што Може
  • Новак

Столб За чистење прозорци, Алатка за Чистење Фотоволтаични Панели 3-12м, Повеќенаменска Четка За Прскање Вода, Средство За Чистење Што Може

DEN 984.00

ПРОФЕСИОНАЛЕН ТЕЛЕСКОПСКИ СТОЛБ ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРОЗОРЦИ : дали сеуште сте загрижени За чистење на голема на

Конзерви за отпадоци од Аимаја, лесна корисна широка биро за апликација за отпадоци од табелата за отпадоци може широка апликација за бања
  • Новак

Конзерви за отпадоци од Аимаја, лесна корисна широка биро за апликација за отпадоци од табелата за отпадоци може широка апликација за бања

DEN 219.20

☑ мазната површина гарантира дека можете лесно да ја исчистите Прашината може брзо да се отстрани со на

ЈУЏУН 8 ПАРЧИЊА Балони Со Маргаритки, Фолија Од Балон Со Бел Цвет Миларни Балони За Туш За Бебиња Набавки За Украси За Роденденски
  • Новак

ЈУЏУН 8 ПАРЧИЊА Балони Со Маргаритки, Фолија Од Балон Со Бел Цвет Миларни Балони За Туш За Бебиња Набавки За Украси За Роденденски

DEN 116.64

ДОВОЛНО КОЛИЧЕСТВО : ќе добиете 8 парчиња балони Маргаритка Милар Големи 3 парчиња (43х43 инчи), средни 5 пар

ИЛАЗИ Нерѓосувачки Челик 26мм 22мм Часовник За Брзо Ослободување Рачен Зглоб за Гармин Феникс 6 6Х Про 5Х 5 плус 3 ЧАСОВНИК За Часовници
  • Новак

ИЛАЗИ Нерѓосувачки Челик 26мм 22мм Часовник За Брзо Ослободување Рачен Зглоб за Гармин Феникс 6 6Х Про 5Х 5 плус 3 ЧАСОВНИК За Часовници

DEN 2.00

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Смешни Медицинска Сестра Подарок РН Шминка Торба За Жени Медицинска Сестра Благодарност Подарок Медицинска Сестра Дипломирање
  • Новак

Смешни Медицинска Сестра Подарок РН Шминка Торба За Жени Медицинска Сестра Благодарност Подарок Медицинска Сестра Дипломирање

DEN 0.67

●Подарок за Медицинска сестра За Жени} Нова медицинска сестра соработник, студент по медицина, педијат�

Електронски Организатор, Торба За Шминка, Организатор На Патувања По Електроника, Организатор На Патни Кабли, Технолошки Организатор,
  • Новак

Електронски Организатор, Торба За Шминка, Организатор На Патувања По Електроника, Организатор На Патни Кабли, Технолошки Организатор,

DEN 3.33

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

Холибана Женски Подароци Женски Подароци Лабрет Накит Прстен Стерлинг Прстен Кристален Прстен Свадбена Забава Женски Накит Фаворизира
  • Новак

Холибана Женски Подароци Женски Подароци Лабрет Накит Прстен Стерлинг Прстен Кристален Прстен Свадбена Забава Женски Накит Фаворизира

DEN 1048.00

можете да го менувате вашиот стил на прстен секој ден, што може подобро да одговара на вашата различна о�

Хошизаки 4А0655-03 Мијалник
  • Новак

Хошизаки 4А0655-03 Мијалник

DEN 1.00

Вистински оем замена дел Хошизаки е посветен на развој на оригинални производи кои носат удобност и удо