лежишта на ракав Uxcell 6 mm се носат 10мм ОД 15мм должина од месинг само-подмачкувачки бутче 2 парчиња

лежишта на ракав Uxcell 6 mm се носат 10мм ОД 15мм должина од месинг само-подмачкувачки бутче 2 парчиња

DEN 0.67

Достапност

Лесни ракави се познати и како обични лежишта или грмушки Тие првенствено се користат за водење или намалување на триењето во линеарни апликации. Во висока температура и корозивни средини, фрлањето месинг од месинг сè уште овозможуваат голема брзина на лизгање. Тие имаат добар капацитет на оптоварување и отпорност на абење. Тие обезбедуваат засилени куќишта за шахти или сврзувачки елементи. Тие исто така помагаат да се намали големината на родените или да се заменат истрошените оригинални грмушки на тркалата. Притиснат со висе или удар. Тие можат да се држат на место со лепила или завртки за заклучување. Тие се погодни за апликации со ротирачко движење и само-подмачкувачки својства за подмачкување на материјалот. Лесни ракави се користат во најразлична индустриска опрема, како што се електрична опрема, опрема за домаќинства, преси за печатење и машински алати. Големина - Дијаметар на родител : 6мм, надворешен дијаметар : 10мм, вкупна должина : 15мм. Материјал - леано месинг со месинг сè уште овозможува голема брзина на лизгање за време на висока температура и корозивни средини. Има добар капацитет на оптоварување и отпорност на абење. Функција - исто така позната како обични лежишта или грмушки. Тие главно се користат за водење или намалување на триењето во линеарни апликации. Апликација - Се користи во разни индустриски опрема, како што се електрична опрема, опрема за домаќинство, машини за печатење и машински алати.


За производот

Избор на клиент

Копија кокреат 1936 Сад Скитам Монета-Слобода Борец &Засилувач; Бик Сребрена Реплика Морган Долар Сувенир Монета Предизвик Монета Среќа
 • Новак

Копија кокреат 1936 Сад Скитам Монета-Слобода Борец &Засилувач; Бик Сребрена Реплика Морган Долар Сувенир Монета Предизвик Монета Среќа

DEN 2.67

● МАТЕРИЈАЛ ● Ова е монета ЗА РЕПЛИКАИзработени од Бакар,Обложени со 925 сребро Тоа не е сребрена монета

Фото Банер за Дипломирање За 2023 Година Украси За Забави Градинка До 12 То Одделение Банер За Слики Средно Училиште Средно Училиште
 • Новак

Фото Банер за Дипломирање За 2023 Година Украси За Забави Градинка До 12 То Одделение Банер За Слики Средно Училиште Средно Училиште

DEN 2.00

?ПРЕДЛОЖЕНИ УПОТРЕБИ : украси За Дипломирање На Колеџ, средно училиште, декор за дипломирање Во Градинка

Метална Кутија За Белешки, Деловна Канцеларија Метална Мрежа Леплива Кутија За Белешки Држач За Полица За Полица Организатор На Држачи За Држачи
 • Новак

Метална Кутија За Белешки, Деловна Канцеларија Метална Мрежа Леплива Кутија За Белешки Држач За Полица За Полица Организатор На Држачи За Држачи

DEN 2.33

Силна метална конструкција, прилично цврста и издржлива за долготрајна употреба Нерѓосувачки Челик Ва�

Дермална Картичка За Полнење После Нега | 50 Пакување | 2х3, 5 Инчи Големина На Визит-Картичка | Инјекции За Дермално Полнење | Црна &засилувач;
 • Новак

Дермална Картичка За Полнење После Нега | 50 Пакување | 2х3, 5 Инчи Големина На Визит-Картичка | Инјекции За Дермално Полнење | Црна &засилувач;

DEN 1.00

ВКУПНО 50 КАРТИЧКИ отпечатени на картичка со големина од 3,5 х 2 инчи Мат картичка акции хартија! Дермален �

ЗАМТАК 30 парчиња / Многу Деца Роденден Фаворизира Кристално Бебе Туш Сувенир Новороденче Туш Момче Девојка +Сребрена Кутија За Подароци
 • Новак

ЗАМТАК 30 парчиња / Многу Деца Роденден Фаворизира Кристално Бебе Туш Сувенир Новороденче Туш Момче Девојка +Сребрена Кутија За Подароци

DEN 1.33

Стил : Модерен Материјал : Кристал Материјал : Кристал Подгответе се вашето бебе да вози со стил со крист�

3 Нивоа Десерт Штанд Cupcake Овошје Плоча Пластични Служат Држач За Прикажување За Свадба Роденден Бебе Туш Чај Партија Украси Круг, Зајдисонце
 • Новак

3 Нивоа Десерт Штанд Cupcake Овошје Плоча Пластични Служат Држач За Прикажување За Свадба Роденден Бебе Туш Чај Партија Украси Круг, Зајдисонце

DEN 0.67

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

Хучу Банана Куче Кадифен Играчки Придружува Играчка За Спиење Колега Играчка Шиба Ину Кукла Мека Играчка Перница За Спиење Деца Подарок
 • Новак

Хучу Банана Куче Кадифен Играчки Придружува Играчка За Спиење Колега Играчка Шиба Ину Кукла Мека Играчка Перница За Спиење Деца Подарок

DEN 2.00

Големина : Околу 25 35 45см Материјал : Плиш+пп памук Боја : Како Слика Количина : 1 парчиња Препорачана возра�

Кабилок Пластични Закачалки Решетка За Сушење Алишта Склопувачки Пластичен Клип За Перење Закачалка За Сушење Закачалки За Преклопување
 • Новак

Кабилок Пластични Закачалки Решетка За Сушење Алишта Склопувачки Пластичен Клип За Перење Закачалка За Сушење Закачалки За Преклопување

DEN 3.33

Закачалката за капење На Штипката за Облека може да се преклопи и чува кога не се користи Со користење н�

Њупорт Сврзувачки Елементи м24 х 110мм Шестоаголна Капа Метричка Класа 8,8 Цинк Челик М24-3,0 х 110мм Шестоаголна Завртка/Груб Конец/Делумно
 • Новак

Њупорт Сврзувачки Елементи м24 х 110мм Шестоаголна Капа Метричка Класа 8,8 Цинк Челик М24-3,0 х 110мм Шестоаголна Завртка/Груб Конец/Делумно

DEN 1.33

ДИН 931 Груб Конец / Делумно Навој 54мм инчи Конец Цврстина на истегнување : 800 N / mm2 (преку дијамант од 16 mm.) 8

Држач за Далечински Управувач суанти, Далечински Кади Со Смола со 5 Прегради Одговара НА Далечински Управувачи НА ТВ, Канцелариски Материјали,
 • Новак

Држач за Далечински Управувач суанти, Далечински Кади Со Смола со 5 Прегради Одговара НА Далечински Управувачи НА ТВ, Канцелариски Материјали,

DEN 3.33

5 Независни Прегради : Големина од 7,6"x4, 8 " x4, 3" , овој далечински држач има доволно простор ЗА тв и двд трес�

Чамец Со сос Чамец Садови За Јадење Брод Со Сос Остар Керамички Резервоар За Млеко од 450 мл Повлечете Кригла Млечна Кригла Личност Во Домаќинството
 • Новак

Чамец Со сос Чамец Садови За Јадење Брод Со Сос Остар Керамички Резервоар За Млеко од 450 мл Повлечете Кригла Млечна Кригла Личност Во Домаќинството

DEN 2.00

ШТО ВИ ТРЕБА : дали барате модерен и елегантен допир што ќе ги направи вашите оброци попријатни? Дали сте

Глафи Шарени Був Мандала Шише Со Вода За Деца, 32 мл Шише Со Вода Со Капак Слама За Училиште Патување Изолирани Од Нерѓосувачки Челик Вода Колба
 • Новак

Глафи Шарени Був Мандала Шише Со Вода За Деца, 32 мл Шише Со Вода Со Капак Слама За Училиште Патување Изолирани Од Нерѓосувачки Челик Вода Колба

DEN 1169.60

Првичната намера на дизајнот не е само шише со вода, туку и неверојатно уметничко дело кое ви овозможува

30 стапки Морнарица Сина Црна И Сребрена Партија Украси Кралско Сино Триаголник Знаме Знаменце Банер Бантинг За Дипломирање Роденден Свадба
 • Новак

30 стапки Морнарица Сина Црна И Сребрена Партија Украси Кралско Сино Триаголник Знаме Знаменце Банер Бантинг За Дипломирање Роденден Свадба

DEN 207.84

3 пакувања на сина сребрена црна триаголник венец банер Секоја низа е 3 метри со 26 парчиња триаголни знам