Серија Mackie SRM V-Class, 15-инчен звучник со високи перформанси од 2000W, напојувано-црна боја

Серија Mackie SRM V-Class, 15-инчен звучник со високи перформанси од 2000W, напојувано-црна боја

DEN 1.00

Достапност

Најдобри перформанси, квалитет на звук и сигурност во својата класа Водечки во водечки во индустријата засилувач од 2000 W класа-Д со транспарентен систем за ограничување и заштита на системот. Супериорен звук со напредно подесување на импулсот DSP и интелигентно управување со бас. Трансдуктори со високи перформанси и сопствен рог Sym-X за неспоредлива јасност и точност. Контрола SRM Control Вграден дигитален миксер со 4 канали со Bluetooth. Засилувач водечки во индустријата 2000 W класа-Д. Напредно импулс ДСП - Сопствено акустично подесување. Интелигентно управување со бас. Прилагодено сим-x рог. Ограничување и заштита на транспарентен систем. Контрола SRM Control Вграден дигитален миксер со 4 канали со Bluetooth. Комплетна безжична контрола преку апликацијата SRM Connect. Кабел за напојување. Кабел за напојување. Опис на производот SRM215 V-Class 15 ”2000 W Звучникот со високи перформанси со високи перформанси е сосема нов степен на преносен звучник на SRM што не е направен само за да се заврши работата, туку да се направи тоа подобро од било што друго со неспоредлива јасност, излез , и контролирајте го спакувано во елегантно, солидно куќиште. Робусниот засилувач од 2000 W со нашето напредно подесување на импулсот DSP и интелигентното управување со басот, дава доследно искуство со слушање на целата своја публика дури и во екстремни количини. Вграден дигитален миксер со дисплеј со целосна боја има Bluetooth стриминг и моќна обработка, плус целосна безжична контрола преку апликацијата SRM Connect.


За производот

Избор на клиент

Отстранувач На Лепак За Продолжување на трепките/Отстранувач На Трепки За Продолжување На Трепките/Супер Премиум Гел За Отстранување На Гел
 • Новак

Отстранувач На Лепак За Продолжување на трепките/Отстранувач На Трепки За Продолжување На Трепките/Супер Премиум Гел За Отстранување На Гел

DEN 0.33

Отстранувач на голепро За Лепак За Трепки, проѕирен гел, лесна и нежна текстура Низок мирис, без солзи, б�

Вибратор на клиторичен лижечки јазик со 10 силни режими на вибрации, клит мини роза вибратор за брадавици и клиторис брз оргазам, полнење
 • Новак

Вибратор на клиторичен лижечки јазик со 10 силни режими на вибрации, клит мини роза вибратор за брадавици и клиторис брз оргазам, полнење

DEN 415.84

【Вибратор за лижење на јазик】 10 моќен режим на вибрирачки може да задоволи различни потреби Мекиот јаз

Универзален адаптер за патувања за приклучок за напојување, адаптер за приклучок во САД, конвертор на напојување за туристички апарат
 • Новак

Универзален адаптер за патувања за приклучок за напојување, адаптер за приклучок во САД, конвертор на напојување за туристички апарат

DEN 0.67

Овој универзален приклучок за напојување е во состојба да го претвори приклучокот на ЕУ / Велика Брита�

Изворите на компресија се погодни за повеќето дијаметар на жицата I жица 0,3мм компресија пролетен не'рѓосувачки челик притисок
 • Новак

Изворите на компресија се погодни за повеќето дијаметар на жицата I жица 0,3мм компресија пролетен не'рѓосувачки челик притисок

DEN 1396.80

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Стоматолошко Огледало Професионално Интраорално Огледало, Орално Рефлекторско Огледало, Забно Огледало Јасна Слика Компактен Пренослив
 • Новак

Стоматолошко Огледало Професионално Интраорално Огледало, Орално Рефлекторско Огледало, Забно Огледало Јасна Слика Компактен Пренослив

DEN 2.67

ЈАСНА СЛИКА : забното огледало има јасна слика, што може јасно да ја покаже внатрешната состојба на ваша�

Јослав Електрична Машина За Дупчење Нокти, 45000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Професионални Вежби За Нокти За Акрилни Гел Нокти, Преносни Алатки
 • Новак

Јослав Електрична Машина За Дупчење Нокти, 45000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Професионални Вежби За Нокти За Акрилни Гел Нокти, Преносни Алатки

DEN 1.33

Комплет За Вежба за нокти : јослав новата машина за дупчење нокти е опремена со различни дупчалки и абра�

Висококвалитетна Мерна Лента, 5м Метална Шуплива Лента, Автоматско Заклучување Од Нерѓосувачки Челик Флексибилна Лента Водоотпорна Анти-Fall
 • Новак

Висококвалитетна Мерна Лента, 5м Метална Шуплива Лента, Автоматско Заклучување Од Нерѓосувачки Челик Флексибилна Лента Водоотпорна Анти-Fall

DEN 255.84

●Издржлив Материјал●лушпата е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, а лентата прифаќа челик со висока цврст

Непречено Патување Неопренови Држач За Шише Со Вода И Изолациона Торба За Носење Со Телефонска Кутија, Џебови и Прилагодлив Ремен
 • Новак

Непречено Патување Неопренови Држач За Шише Со Вода И Изолациона Торба За Носење Со Телефонска Кутија, Џебови и Прилагодлив Ремен

DEN 255.84

неопренови Носач за шишиња со вода без рацеизолациона торба за прашка од неопренови со ремен за рамо за

Купер девојка симпатична цртана филм Dachshund Беспрекорна торба со моливи Пенки Студентски канцелариски торбички за торбички за девојчиња за
 • Новак

Купер девојка симпатична цртана филм Dachshund Беспрекорна торба со моливи Пенки Студентски канцелариски торбички за торбички за девојчиња за

DEN 1366.40

Материјал : Твил ткаат и бисер памук Мултифункционално : Погодно е да се чуваат пенкала, моливи, четки за

Премиум силиконска лична природа луб, крајна долготрајна водоотпорен анален лубрикант за анус, него, неа, парови, незначија и чувствителна пријателска
 • Новак

Премиум силиконска лична природа луб, крајна долготрајна водоотпорен анален лубрикант за анус, него, неа, парови, незначија и чувствителна пријателска

DEN 0.33

Премиум формула : Оваа луб е направена со висококвалитетен, 100% чист и чист силиконски и без конзерванси,

X-Ree 120pcs жолт багажник RV3.5-6 жичен кабел пред-изолирани конектори на прстенести терминали (120 парчиња жолт багажник RV3.5-6 терминали де
 • Новак

X-Ree 120pcs жолт багажник RV3.5-6 жичен кабел пред-изолирани конектори на прстенести терминали (120 парчиња жолт багажник RV3.5-6 терминали де

DEN 1.67

Име на производот : терминал на прстен; тип : 1 / 4; модел : rv3 Погодно за кабел : A.1412; Материјал : ПВЦ, метал; бо

Преклопник на копчето со високи рокери со високи серии за е-десет серии 2-12pin Вклучен сребрен контакт со бакарен пин 12мм 250V 15А прекинувач
 • Новак

Преклопник на копчето со високи рокери со високи серии за е-десет серии 2-12pin Вклучен сребрен контакт со бакарен пин 12мм 250V 15А прекинувач

DEN 2.67

Боја : 1 парчиња водоотпорна капа Е паметен уред : не Материјал : бакар Карактеристики : OnOff / OnOn / OnOffOn Бој

PDGJG Европска модна гроздобер смола фиксна телефонска клуч за бирање антички фиксни телефонски телефон за канцелариски дом хотел
 • Новак

PDGJG Европска модна гроздобер смола фиксна телефонска клуч за бирање антички фиксни телефонски телефон за канцелариски дом хотел

DEN 5596.80

Тоа е вистински телефон со ретро слетување, може да се користи низ целиот свет, можете да ги повикате сит

Vifirstew 15 пара очила за очила за уши анти-лизгање, држачи за ушни куки за очила за очила Стопери Совети Совети за ракави за ракави за очила
 • Новак

Vifirstew 15 пара очила за очила за уши анти-лизгање, држачи за ушни куки за очила за очила Стопери Совети Совети за ракави за ракави за очила

DEN 111.84

Силикон 【Што во пакетот】 15 пара мали држачи за очила и парче крпа за чистење се наоѓаат во пакетот Може�

Извлечете ја шината за закачалка за облека за плакарот, прилагодлива челична облека за челична облека за складирање решетката за палто
 • Новак

Извлечете ја шината за закачалка за облека за плакарот, прилагодлива челична облека за челична облека за складирање решетката за палто

DEN 735.84

★ Материјал : ладен челик, не'рѓосувачки челик, пластика Може да се користи долго време за употреба...

ZSEDP Коса Убавина Опрема Бербер Стол Бербер Стол Црна &засилувач; Црвено Погоден За Берберница Салон За Убавина Тетоважа ПРОДАВНИЦА САД Магацин
 • Новак

ZSEDP Коса Убавина Опрема Бербер Стол Бербер Стол Црна &засилувач; Црвено Погоден За Берберница Салон За Убавина Тетоважа ПРОДАВНИЦА САД Магацин

DEN 3.00

1 Цврст и издржлив Лесно за составување Може да се користи долго време Лесно за чистење Погоден за бербе�