Торба за испорака на храна Бибабала, изолирана торба за испорака на пица големи термички торби храна потопло транспорт пикник кеси за еднократна употреба на намир?

Торба за испорака на храна Бибабала, изолирана торба за испорака на пица големи термички торби храна потопло транспорт пикник

DEN 1.33

Достапност

Материјал : Нашата торба за испорака на храна со алуминиум внатре и надворешноста изработена од ткаенина во Оксфорд Оваа торба има неверојатна сила Нашата торба за транспорт на храна обезбедува идеални услови за одржување на топли предмети топли и ладни предмети подолго. Лесно за чистење : да се исчисти, едноставно избришете го со влажна крпа или хигиенски марамчиња за чистење и суво воздух за да се задржи како ново! Оваа изолирана торба за испорака на храна може ефикасно да ви помогне да се примените на термичка изолација или ладна изолација за испорака на храна. Затворање на патент : Дизајн на затворање на патент, лесно отворање и две рачки од секоја страна за да го олеснат носењето. Тешкиот патент значи дека овој преносен носач на храна е лесен за отворен и затворен, плус, тоа е склопувачки за складирање!. Лесно за носење и преклопување : Торбите со движење лесно се транспортираат околу градината и исто така можете да го ставите складирањето на облеката под креветот, спалната соба, гардеробата или просторијата за складирање. Совршен за движење, лесен, силен и издржлив, подобар од картон, кутија за движење. Исто така, може да се склопи за складирање кога не е во употреба. Широка апликација : Три различни големини за да изберете. Торбата за потопла храна може да одржи пица, пијалоци и многу повеќе, што е одлично за услуги за испорака на храна. Идеално е за кампување, пешачење, скара, патување, итн. На купувачите на семејства им е потребна цврста торба, исто така е совршена за излети, садови за тенџере и купување намирници. Материјал : Нашата торба за испорака на храна со алуминиум внатре и надворешноста изработена од ткаенина во Оксфорд Оваа торба има неверојатна сила. Нашата торба за транспорт на храна обезбедува идеални услови за одржување на топли предмети топли и ладни предмети подолго. Лесно за чистење : да се исчисти, едноставно избришете го со влажна крпа или хигиенски марамчиња за чистење и суво воздух за да се задржи како ново! Оваа изолирана торба за испорака на храна може ефикасно да ви помогне да се примените на термичка изолација или ладна изолација за испорака на храна. Затворање на патент : Дизајн на затворање на патент, лесно отворање и две рачки од секоја страна за да го олеснат носењето. Тешкиот патент значи дека овој преносен носач на храна е лесен за отворен и затворен, плус, тоа е склопувачки за складирање!. Лесно за носење и преклопување : Торбите со движење лесно се транспортираат околу градината и исто така можете да го ставите складирањето на облеката под креветот, спалната соба, гардеробата или просторијата за складирање.


За производот

Material:
oxford cloth+PE foam+aluminum foil
Color:
Black, Red
Size(Approx.):
16L, 28L, 50L(Inner Length*Inner Width*Inner Height)
16L:
28x19x20cm/11.02x7.48x7.87 inch
28L:
35x23x26cm/13.78*9.06*10.24 inch
50L:
43x30x31cm/16.93*11.81*12.20 inch
Size(Approx.):
16L, 28L, 50L(After Folding
16L:
30x19x4cm/11.81x7.48x1.57 inch
28L:
37x25x4cm/15.57*9.84x1.57 inch
50L:
45x32x4cm/17.72*12.60x1.57 inch
Package included:
1 xPizza Delivery Bag :

Избор на клиент

Цевка за намалување на топлината за мобилни телефони со кабел за заштита на кабел за поправка на ракави за ликвидација Изолирана
 • Новак

Цевка за намалување на топлината за мобилни телефони со кабел за заштита на кабел за поправка на ракави за ликвидација Изолирана

DEN 416.00

Е прилагодено : да Број на модел : ИТ60 Тип : Топлина што може да се намали Потекло : Кина на копното Е прила�

LED jjry Desk LAD LED едноставна табела за ламба креативно биро за кревети LED светилка за работно читање за читање табела светло ноќно светло
 • Новак

LED jjry Desk LAD LED едноставна табела за ламба креативно биро за кревети LED светилка за работно читање за читање табела светло ноќно светло

DEN 1454.40

О : Дизајнот за преклопување заштедува простор и можете да го носите насекаде во канцеларијата, дневнат�

Дрвени персонализирани свадбени торта на врвови монограми Почетна буква венец златен сјај торта топер гроздобер курзивна декорација
 • Новак

Дрвени персонализирани свадбени торта на врвови монограми Почетна буква венец златен сјај торта топер гроздобер курзивна декорација

DEN 892.80

♚material : Направено од врвно дрво што не му штети на здравјето Може да се користи повторно и е потрајни од �

БАОШИШАН ТАВАНОТ Тв Монтирање за 32 до 65 Екрани, Електрични Таванот Монтирање ЗА ТВ, Флип Надолу Моторизирани МОНТИРАЊЕ ТВ Виси Заградата СО
 • Новак

БАОШИШАН ТАВАНОТ Тв Монтирање за 32 до 65 Екрани, Електрични Таванот Монтирање ЗА ТВ, Флип Надолу Моторизирани МОНТИРАЊЕ ТВ Виси Заградата СО

DEN 6064.00

[Издржливост и Тишина] моторот помина 20000+ тестови за замор, а армираните ремени на ниво на возилото обез

Укуфија сандали за жени облечени лето, жени 2021 летни удобни обични сандали чевли платформа за платформа за платформа за платформа за
 • Новак

Укуфија сандали за жени облечени лето, жени 2021 летни удобни обични сандали чевли платформа за платформа за платформа за платформа за

DEN 3.00

Сандали за жени платформа ☀gifts for Women☀summer Deals Clearance Голема промоција ✔buy 2 Добијте 3% попуст, купете 3 Добиј

КИР Лесен Рачен Вентилатор, Тивок МИНИ УСБ Рачен Вентилатор, Пренослив Вентилатор За Замаглување На Полнење За Погодност На Отворено
 • Новак

КИР Лесен Рачен Вентилатор, Тивок МИНИ УСБ Рачен Вентилатор, Пренослив Вентилатор За Замаглување На Полнење За Погодност На Отворено

DEN 3.00

Нов дизајн на атомизација : притиснете го копчето за прскање за да ја испрскате водата и брзо да се излад

Кука бела мини пластика
 • Новак

Кука бела мини пластика

DEN 62.24

Боја : Бела Тип : Единствено изложба Командното лепило се држи на силно, но повлечете го јазичето и се отс

Аексит 29.5 Мм Ширина Опсег Делови &засилувач; Додатоци Пвц Топлина Смалуваат Цевки Жолта 10м за 1 х Направени-Во Термометри 18650 Батерија
 • Новак

Аексит 29.5 Мм Ширина Опсег Делови &засилувач; Додатоци Пвц Топлина Смалуваат Цевки Жолта 10м за 1 х Направени-Во Термометри 18650 Батерија

DEN 146.24

Земја На Производство : КИНА; Материјал : ПВЦ; Нето Тежина : 72гр Содржина На Пакетот : 1 парчиња х Пвц Цевки

1pcs Нов E2B-M18KS05-M1-B2 E2BM18KS05M1B2
 • Новак

1pcs Нов E2B-M18KS05-M1-B2 E2BM18KS05M1B2

DEN 3.00

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

Мерач на Jeanoko Brix, дигитален рефрактометар на Brix 0‑55% HD Покажување на задното осветлување чувствителен одговор за овошје за пијалок
 • Новак

Мерач на Jeanoko Brix, дигитален рефрактометар на Brix 0‑55% HD Покажување на задното осветлување чувствителен одговор за овошје за пијалок

DEN 3.00

Широка примена : Дигиталниот рефрактометар на Брикс е широко користен во храна, пијалок, утврдување на с

Тривондер кампување шатор за удели на метални удели за земја со рефлексивни глупости за гарнини за прилагодувачи на јажето за затегнување
 • Новак

Тривондер кампување шатор за удели на метални удели за земја со рефлексивни глупости за гарнини за прилагодувачи на јажето за затегнување

DEN 0.33

✅ Премиум материјалНаправен од висококвалитетен полипропилен, нашите јажиња на момчињата се одлични в