FTVOGUE 380V 3 Фаза 4 Дупка Вертикален тип Прекинувач за притисок G1 4 Контролен вентил на компресорот на воздухот, контролен прекинувач

FTVOGUE 380V 3 Фаза 4 Дупка Вертикален тип Прекинувач за притисок G1 4 Контролен вентил на компресорот на воздухот, контролен прекинувач

DEN 0.67

Достапност

Одличен прекинувач за компресорот за воздух и може да ви помогне да заштедите електрична енергија Главно прилагодете ја состојбата на почетокот и стоп на компресорот на воздухот со прилагодување на притисокот. Направено од високо квалитетни материјали, стабилни перформанси, прекинувачот за притисок е добар додаток за компресорот на воздухот, долг механички живот. Лесен за инсталирање и погодно за употреба. Може да ја одржувате машината и да го продолжите животот на машината. Прекинувачот за притисок може да работи стабилен под притисок на 175psi. Одличен прекинувач за компресорот за воздух и може да ви помогне да заштедите електрична енергија. Главно прилагодете ја состојбата на почетокот и стоп на компресорот на воздухот со прилагодување на притисокот. Направено од високо квалитетни материјали, стабилни перформанси, прекинувачот за притисок е добар додаток за компресорот на воздухот, долг механички живот. Лесен за инсталирање и погодно за употреба. Може да ја одржувате машината и да го продолжите животот на машината. Прекинувачот за притисок може да работи стабилен под притисок на 175psi.


За производот

Item Type:
Pressure Switch
Maximum Voltage:
500 (V)
Rated Current:
20 (A)
Mechanical Life:
500 Million Times
Maximum Working Pressure:
175PSI
Interface:
G1/4
 :
Package List:
1 x Pressure Switch:
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Избор на клиент

КДЕГК 26мм Бенд За Брзо Ослободување Метал Лесно Вклопување Ленти За Часовници Од Нерѓосувачки Челик Ремен За Зглоб За Гармин Феникс 7Х 5Х/Феникс
 • Новак

КДЕГК 26мм Бенд За Брзо Ослободување Метал Лесно Вклопување Ленти За Часовници Од Нерѓосувачки Челик Ремен За Зглоб За Гармин Феникс 7Х 5Х/Феникс

DEN 3.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Џи Осмо Акција 3 Стандард Комбо, Водоотпорен Акција Камера СО 4K HDR &засилувач; Супер-Широк FOV, 10-Битна Длабочина На Боја, HorizonSteady, Ладно
 • Новак

Џи Осмо Акција 3 Стандард Комбо, Водоотпорен Акција Камера СО 4K HDR &засилувач; Супер-Широк FOV, 10-Битна Длабочина На Боја, HorizonSteady, Ладно

DEN 7984.00

4к HDR Видео, 1 Милијарда БоиHDR видео обезбедува живописни, но природни детали, дури и во сценарија со висок

Јутагос Двоен Ред Терминал Блок, Завртка Терминал Електрична Бариера Лента Блок 2 Позиции 600V 60A Жица Бариера Блок Терминал Со Капак
 • Новак

Јутагос Двоен Ред Терминал Блок, Завртка Терминал Електрична Бариера Лента Блок 2 Позиции 600V 60A Жица Бариера Блок Терминал Со Капак

DEN 124.64

€ПараметриГолемина : 58x42, 4x35, 2mm / 238"(Lx Wx H);Номинална Вредност : 600 V 60 A;Столбови : 2 Позиции; Боја : Црна ●Лесе

Андроид 10 Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС Радио 2.5 Д Екран на Допир форкиа Спорт 2007-2021 Висока Окта Јадро
 • Новак

Андроид 10 Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС Радио 2.5 Д Екран на Допир форкиа Спорт 2007-2021 Висока Окта Јадро

DEN 2800.80

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

9 Спакувајте Големи Матрици За Мандала Матрици За Повеќекратна Употреба Шаблон За Сликање Со Ласерско Сечење За Ткаенина За Мебел
 • Новак

9 Спакувајте Големи Матрици За Мандала Матрици За Повеќекратна Употреба Шаблон За Сликање Со Ласерско Сечење За Ткаенина За Мебел

DEN 191.84

`+Безбедност За Употреба Нашите матрици од ранголи се направени од ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ и користат процес н�

Мед Пренослив Рачен Вентилатор &засилувач; Супер Мини Личен Вентилатор Рачен Вентилатор Со USB Батерија На Полнење, Вентилатор За Трепки
 • Новак

Мед Пренослив Рачен Вентилатор &засилувач; Супер Мини Личен Вентилатор Рачен Вентилатор Со USB Батерија На Полнење, Вентилатор За Трепки

DEN 1416.00

Издржлив : Пренослив рачен вентилатор Со Мед е изграден со издржлив мотор без четки внатре кој е во сост�

Кабилок 2 парчиња Имитација На Корпа За Складирање Rан Тркалезна Плетена Послужавник Ткаен Послужавник Тркалезна Фиока За Масичка Тркалезна Послужавник
 • Новак

Кабилок 2 парчиња Имитација На Корпа За Складирање Rан Тркалезна Плетена Послужавник Ткаен Послужавник Тркалезна Фиока За Масичка Тркалезна Послужавник

DEN 406.72

железо, ПП ТРКАЛЕЗНА ТКАЕНА ФИОКА Модерен и едноставен во стил, многу погоден за домашна и ресторанска у

Ултнице Денот На Вљубените Кутии За Подароци Во Облик На Срце, 4 ПАРЧИЊА Празна Картонска Кутија Чоколаден Контејнер За Завиткување Накит
 • Новак

Ултнице Денот На Вљубените Кутии За Подароци Во Облик На Срце, 4 ПАРЧИЊА Празна Картонска Кутија Чоколаден Контејнер За Завиткување Накит

DEN 271.84

Денот На вљубените Облик На Срцето Третираат Кутии, таа има 10 мрежи и овие мрежи може да се отстранат, ле�

SMLJLQ Преносни Облека Пароброд Железо Домаќинство Ткаенина Пароброд Машина За Пеглање виси топла Машина Најдобрите Патување Кошула Рачни
 • Новак

SMLJLQ Преносни Облека Пароброд Железо Домаќинство Ткаенина Пароброд Машина За Пеглање виси топла Машина Најдобрите Патување Кошула Рачни

DEN 891.20

Големина : 9СМ * 9СМ, 20 см Материјал : пластичната површина е мазна, текстурата е многу добра, цврстината не

Полски Монохроматски Народна Уметност Покритие Заштитен Случај Компатибилен За Airtag Анти-Изгубени Носителот Локатор За Паричник Багаж Јака
 • Новак

Полски Монохроматски Народна Уметност Покритие Заштитен Случај Компатибилен За Airtag Анти-Изгубени Носителот Локатор За Паричник Багаж Јака

DEN 1432.00

силикон Материјали : ова е силиконски дизајниран заштитен случај компатибилен за apple airtag, кој може да го

Фицоки Двослојна Железна Биро Организаторска Полица, Организација За Складирање Книги За Кујна Спална Соба Домашен Декор ДЕТСКА
 • Новак

Фицоки Двослојна Железна Биро Организаторска Полица, Организација За Складирање Книги За Кујна Спална Соба Домашен Декор ДЕТСКА

DEN 751.84

●Висококвалитетен Материјал●Изработен од метален материјал, тој е долготраенСо стабилен дизајн на ст