Сет на 10-парчиња Hex Bit Sockets на Вилијамс WSBS-10RC

Сет на 10-парчиња Hex Bit Sockets на Вилијамс WSBS-10RC

DEN 1670.40

Достапност

Издржлив финиш на црн оксид Високо-полиран приклучок за чистење лесно се чисти две парчиња, овозможува лесно да се заменат парчињата. Припаѓа на категоријата Алатки. Тој е со траен квалитет и многу ефикасен. Димензија на пакетот на артикалот : 12. Високо-полиран приклучок чисти лесно две парчиња дизајн овозможува лесно да се заменат битови. Опис на производот со високо-полиран приклучок лесно се чисти две парчиња, овозможуваат да се заменат битови лесно. Од производителот Snap-On Industrial Brand JH Williams 10-парчиња Hex Bit Sockets се одликува со високиот полиран хром завршен штекер што може лесно да се исчисти. Дизајнот со две парчиња овозможува лесно да се заменат парчињата. Ова има 3/8 и 1/2-инчен погонски приклучоци и големината се движи од 1/8 до 5/8-инчи. Симболичен за брендот Вилијамс, работниот коњ се гордее со тоа што ја спушти главата, напорно работејќи за вас и дава вредни резултати на вашата работа. Ја препознаваме потребата за враќање на основите : важноста на работата направена добро, секој пат, со доверба и гордост. • Приклучоците за спасување на Williams Turoboscoet можат да се користат со лента, лента за прекинувачи или Т-рачка за брзо и лесно да ги отстранат оштетените или заоблени ореви и завртки, без чекање за да го инсталирате штекерот над прицврстувачот.


За производот

Избор на клиент

Менс велосипедизам Јесири сет за дишење брза суво велосипедска кошула со 3Д собрани шорцеви за велосипедисти за велосипеди за велосипед
  • Новак

Менс велосипедизам Јесири сет за дишење брза суво велосипедска кошула со 3Д собрани шорцеви за велосипедисти за велосипеди за велосипед

DEN 751.84

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете [Сигнализација на големината] : Обрнете вним�

Дани на отворено колони на отворено, европски водоотпорни вила градина порта wallидни столбови Американски ретро отворено, градинарски
  • Новак

Дани на отворено колони на отворено, европски водоотпорни вила градина порта wallидни столбови Американски ретро отворено, градинарски

DEN 12694.88

Алуминиумски материјал со умирање, држачот на ламбата е изработен од алуминиумски материјал со умирање

Гимли Кремирање Урна За Пепел Погреб Урна За Возрасни&засилувач; Миленичиња Пепел, Човечки Големи И Средни Меморијални Урни,Рачно Изработени Керамика
  • Новак

Гимли Кремирање Урна За Пепел Погреб Урна За Возрасни&засилувач; Миленичиња Пепел, Човечки Големи И Средни Меморијални Урни,Рачно Изработени Керамика

DEN 729.60

МАТЕРИЈАЛ : керамички, капакот е запечатен од влага Дното е мазно и мазно ПРОЦЕС : исклучителен труп, све�

ГГРБХ Мултифункционален Термометар За Компас 4 Во1 Зголемувач На Свирки ЗА Патување Кампување Пешачење Качување Спортови На Отворено
  • Новак

ГГРБХ Мултифункционален Термометар За Компас 4 Во1 Зголемувач На Свирки ЗА Патување Кампување Пешачење Качување Спортови На Отворено

DEN 0.67

Материјал : пластика Боја : Армија Зелена Опсег на мерење на температурата : 20 до 50 Целзиусови Или 0 до 120 Ф

Тер обичај стаклена кутија, ангажман накит кутија персонализирана кутија за венчаници, златен геометриски прстен кутија, кутија за прстен,
  • Новак

Тер обичај стаклена кутија, ангажман накит кутија персонализирана кутија за венчаници, златен геометриски прстен кутија, кутија за прстен,

DEN 0.67

♥ Како да се прилагоди : 1 Кликнете на "Прилагодете сега", 2 Изберете го омилениот стил на мов, 3 Запишете г�

MZ.OGM 3PCS сјај Алоха Банер Тропски забави Декорации Хавајски тематски забави Декорации Луа Партија и украси Хавајски украси за забава за возрасни
  • Новак

MZ.OGM 3PCS сјај Алоха Банер Тропски забави Декорации Хавајски тематски забави Декорации Луа Партија и украси Хавајски украси за забава за возрасни

DEN 191.84

MZOGM се посвети на обезбедување на транспаренти за украсување на забави за да донесете прекрасно искуств

3М Талк Шкотска безбедносна порака за запечатување на кутија за запечатување 3779, 72 мм х 100 м, индивидуално завиткани погодно спакувани
  • Новак

3М Талк Шкотска безбедносна порака за запечатување на кутија за запечатување 3779, 72 мм х 100 м, индивидуално завиткани погодно спакувани

DEN 281.44

Безбедно задржување : Индустриска лента за пакување за апликации со средна должност на широк спектар на

Јоју Зелен балон Гарланд Архен Комплет Зелени балони злато бело голи балони 152 парчиња за роденденска забава декорација на џунгла
  • Новак

Јоју Зелен балон Гарланд Архен Комплет Зелени балони злато бело голи балони 152 парчиња за роденденска забава декорација на џунгла

DEN 3.33

Комплет за лакови од балон 152 парчиња вклучен : Овој комплет за лакови од зелена балон е со 152 парчиња вис�