Смешни аматерски радио подароци, јадете. Спиење. Аматерско радио. Повторете, фенси од пријатели

Смешни аматерски радио подароци, јадете. Спиење. Аматерско радио. Повторете, фенси од пријатели

DEN 3.33

Достапност

Рачно изработена врежана нараквица за аматерско радио Тоа е идеална идеја за подароци за многу прилики, како што се Денот на вineубените, Денот на татковците, Денот на благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица мери приближно 23 сантиметри во должина и е прилагодлива. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек -дело што може да одговара на зглобот на секој Unce2019s. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувано во исклучителна торба со највисок квалитет. Изработено е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силиконски, многу отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување. Ние ја почитуваме едногодишната гаранција на производителот. За нас, тоа е или 100% задоволство на клиентите, или ги враќаме вашите пари целосно. Значајна црна врежана нараквица од не'рѓосувачки челик за аматерско радио. Ова е посебен подарок за аматерско радио, кој може да го земе каде и да одат. Оваа прекрасна нараквица врежана со пораки е совршена за сопрузи, синови или момчиња. Издржлив и модерен, ова го прави совршен моден додаток.


За производот

Избор на клиент

Чистач за вакуум на роботи со гува со метеж, мулти-површински чистење, пречки за избегнување Фонкции, супер тивок чистач на подот погоден
  • Новак

Чистач за вакуум на роботи со гува со метеж, мулти-површински чистење, пречки за избегнување Фонкции, супер тивок чистач на подот погоден

DEN 1.33

Три ефикасен режим на чистење : Роботскиот вакуум има различни интелигентни режими за чистење за да ги з

Антаиџихуа 304 Нерѓосувачки Челик Телескопски Преклопен Пароброд Решетка, Решетка За Топлинска Изолација, Решетка За Јајца На Пареа
  • Новак

Антаиџихуа 304 Нерѓосувачки Челик Телескопски Преклопен Пароброд Решетка, Решетка За Топлинска Изолација, Решетка За Јајца На Пареа

DEN 1361.60

●Материјал●висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик 304 долго време на употреба ●Фина израбо�

Миашуи ситни кратки панталони за жени жени, панталони од распрскувач на еластична половината, дното панталони женски зимски панталони
  • Новак

Миашуи ситни кратки панталони за жени жени, панталони од распрскувач на еластична половината, дното панталони женски зимски панталони

DEN 720.00

100% полиестер Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето 715 дена испорака Големина : 5 големини (S

Арана 2-парче автомобил шофершајбна за шофершајбна од сонцето, преклопување на автомобилски автомобил, автомобилски штит за сонце
  • Новак

Арана 2-парче автомобил шофершајбна за шофершајбна од сонцето, преклопување на автомобилски автомобил, автомобилски штит за сонце

DEN 159.84

✅ Чувајте се ладно во топли денови секогаш паркирајте го вашиот автомобил на отворено во топли летни д�

Коламо луксузна кора и стап за задно задникот, факс камен мешавина метална сребрена леплива леплива мозаична плочка, стап на арабески геометриски
  • Новак

Коламо луксузна кора и стап за задно задникот, факс камен мешавина метална сребрена леплива леплива мозаична плочка, стап на арабески геометриски

DEN 0.67

【Дизајн и пакет】 Единствена форма и стил се дизајн концепт на Коламо, а заоблените рабови се исечени со

Контејнери за Складирање акварел од животинска Панда Проѕирна Пластична Кутија Со Капаци Канти За Повеќекратна Употреба За Кујнски Житни
  • Новак

Контејнери за Складирање акварел од животинска Панда Проѕирна Пластична Кутија Со Капаци Канти За Повеќекратна Употреба За Кујнски Житни

DEN 1123.20

пластика Произведено во САД Или Увезено Големиначистата пластична тегла за складирање со капак е долга

Загана компјутер Стенд-десктоп штанд со 4 ротирачки тркала | Компјутерската кула стојат со прилагодлива големина, мобилниот процесорски
  • Новак

Загана компјутер Стенд-десктоп штанд со 4 ротирачки тркала | Компјутерската кула стојат со прилагодлива големина, мобилниот процесорски

DEN 287.84

Мобилна и прилагодлива големина : Има четири тркала кои можат да ротираат 360 степени, што е погодно за ле�

Тисосо Знак За Добредојде На Сончоглед Гроздобер Метални Ѕидни Висечки Знаци Декорација На Домашна Градина Декорација На Фарма
  • Новак

Тисосо Знак За Добредојде На Сончоглед Гроздобер Метални Ѕидни Висечки Знаци Декорација На Домашна Градина Декорација На Фарма

DEN 0.33

Смешна Големина На Знакот : 8 Х 12 инчи (20см Х 30см) Материјал : Професионален Квалитет Калај Метал Знак.Тие �

Хемотон 3 парчиња Пластични Клипови За Запечатување Со Истурете Свежо Држач За Стегач За Стегање Под Држачот На Кабинетот Клипови
  • Новак

Хемотон 3 парчиња Пластични Клипови За Запечатување Со Истурете Свежо Држач За Стегач За Стегање Под Држачот На Кабинетот Клипови

DEN 2.33

Користење на пп материјал со добар квалитет и фина изработка, силен и цврст за долг век на траење Млазни�

ПАМЕТЕН Часовник КАКТИН, Часовници За Мажи Жените Одговараат/Остваруваат Повик,Активност На Фитнес Тракер Со Бројач На Калории,Паметен Часовник
  • Новак

ПАМЕТЕН Часовник КАКТИН, Часовници За Мажи Жените Одговараат/Остваруваат Повик,Активност На Фитнес Тракер Со Бројач На Калории,Паметен Часовник

DEN 1.33

●Грижете Се За Вашето Здравје}Паметниот часовник може да обезбеди сеопфатно следење на здравјето, чеко