Карактеристики за замена на DCC-1200CL-за Cuisinart CHW-12, CHW-12P1 COFFEMAKER CARAFE и повеќе модели

Карактеристики за замена на DCC-1200CL-за Cuisinart CHW-12, CHW-12P1 COFFEMAKER CARAFE и повеќе модели

DEN 2.00

Достапност

Капа за тенџере за кафе (не вклучува стаклена карафе) Овој капа за карафе за Центарот за кафе Cuisinart 12 Cup Coffeemaker. - Изработено од материјали од храна и издржлив и има долг животен век. Compatible with a wide range of Cuisinart coffeemakers : DCC-1200, DGB500 BK, CHW-12, CHW-12 P1, DCC-1100 BK, DCC-1200, DCC-2650, DGB-550 BK, DGB-550 BK1 DGB-625 BC, DGB-700 BC, и СС-12. (Забележете : Проверете го бројот и димензијата на моделот на Coffeemaker за да бидете сигурни дека ова е правилен капак за замена за вашиот сад за кафе. Додатоци за кафе машина Карафе Капакот за центар за кафе Cuisinart 12 чаша кофератор. Капакот за тенџере за кафе Cuisinart Cafe, погоден за стакло Carafe Cuisinart DCC-1200 CL. Димензија : 5,9*4,5*0. Тежина : 0,895 унци. Материјал : Направено од висок квалитет на пластичен материјал, издржлив. Пакет вклучуваат : 1 Заменски капак за тенџере за кафе. Компатибилност : . Compatible with a wide range of Cuisinart coffeemakers : DCC-1200, DGB500 BK, CHW-12, CHW-12 P1, DCC-1100 BK, DCC-1200, DCC-2650, DGB-550 BK, DGB-550 BK1 DGB-625 BC, DGB-700 BC, и SS-12. Проверете го бројот и димензијата на моделот на кафе, за да бидете сигурни дека ова е правилен капак за замена за вашиот сад за кафе. Забележете : Не OEM ,, туку ги исполнува OEM стандардите. Стаклен капак за карафе : Овој капа на карафе за Центарот за кафе Cuisinart 12 Cop Coffeemaker. - Направено од материјали за храна и го поминаа ригорозното тестирање на производителот, заштитата на животната средина, безбедноста- издржливо и има долг животен век. Компатибилност : Компатибилен со широк спектар на Cuisinart Coffeemakers : DCC-1200, DGB500 BK, CHW-12, CHW-12 P1, DCC-1100 BK, DCC-1200, DCC-2650, DGB-550 BK, DGB-550 BK1 DGB-625 BC, DGB-4 700 BC, и SS-12. (Забележете : Проверете го бројот и димензијата на моделот на Coffeemaker за да бидете сигурни дека ова е правилен капак за замена за вашиот сад за кафе. Димензија : 5,9*4,5*0.23inch, тежина : 0,895 унци. Лесно за инсталирање : Лесно за инсталирање и употреба, едноставна, брза и лесна без потребни алатки.


За производот

Избор на клиент

ZRSJ водоотпорен 300 парчиња транспарентна кутија за чевли, транспарентна пластична чевли за чување чевли чизми со високи потпетици
 • Новак

ZRSJ водоотпорен 300 парчиња транспарентна кутија за чевли, транспарентна пластична чевли за чување чевли чизми со високи потпетици

DEN 2.67

● Лесно за чистење и собирање Решетката за чевли гарантира дека чевлите не се засегнати од прашина, неч�

Ти си убиен мелејски држач за далечински управувач за бејзбол, смешна кутија за складирање на кутии за десктоп организатор со 5 оддели
 • Новак

Ти си убиен мелејски држач за далечински управувач за бејзбол, смешна кутија за складирање на кутии за десктоп организатор со 5 оддели

DEN 383.84

Пу Избрана PU кожа, водоотпорна и нелизга, се чувствувате мазно и удобно За чистење, се препорачува редов�

Назална обвивка Полиестерска подлога против подлога за под притисок Подлога за лице Удобна лента за замена на главата на назална
 • Новак

Назална обвивка Полиестерска подлога против подлога за под притисок Подлога за лице Удобна лента за замена на главата на назална

DEN 3.00

Функција : Перницата со полиестер за нос ги намалува бучните протекувања и ги елиминира црвенилото на л�

Housoutil корејски рамен 8 парчиња керамички лажици сина и бела порцеланска лажица кинеска супа лажица цветни лажици ориз, мала апетизатор
 • Новак

Housoutil корејски рамен 8 парчиња керамички лажици сина и бела порцеланска лажица кинеска супа лажица цветни лажици ориз, мала апетизатор

DEN 209.44

Керамички лажици сина и бела порцеланска лажица кинеска супа лажица цветни лажици од ориз, мала лажица �

Bsxgse Етикети Играчки Запечатување Налепници Ролна Налепница Ви Благодариме 500 Велигден Занаети Налепници Украсување Вас Уметнички Дела
 • Новак

Bsxgse Етикети Играчки Запечатување Налепници Ролна Налепница Ви Благодариме 500 Велигден Занаети Налепници Украсување Вас Уметнички Дела

DEN 1.67

Што Ќе Добиете : Ќе Добиете 8 Налепници За Велигденски Играчки Со Различен Дизајн ● Велигденски Подароц�

Клим за кучиња од кучиња Muhmu 2 3/4 инчи, прицврстувач на кучиња, прилагодлива завртка за шраф, клупа за обработка на клупи за клип, стоп,
 • Новак

Клим за кучиња од кучиња Muhmu 2 3/4 инчи, прицврстувач на кучиња, прилагодлива завртка за шраф, клупа за обработка на клупи за клип, стоп,

DEN 1.67

【Цврсто стегач】 : Прицврстувачите на прилагодливите клупи за кучиња се дизајнирани за цврсто држење н�

Beaupterty нокти рака од одмор- Маникир за нокти за нокти за рака, рачна уметност за рака, перница перница перница нокти додатоци алатки црна
 • Новак

Beaupterty нокти рака од одмор- Маникир за нокти за нокти за рака, рачна уметност за рака, перница перница перница нокти додатоци алатки црна

DEN 175.84

Stand столот за перница за перници за рачни перници може да го зачува вашиот бројач од производите за мани�

Винтерс 2-1/2 Големина на бирање, мерач на индустриски притисок исполнет со течност, месинг внатрешни месинг, 304 кутија од не'рѓосувачки
 • Новак

Винтерс 2-1/2 Големина на бирање, мерач на индустриски притисок исполнет со течност, месинг внатрешни месинг, 304 кутија од не'рѓосувачки

DEN 347.04

Идеално за пумпи, компресори, хидраулични преси, машини, пневматска опрема и мотори во груби околини Кор

Panduit LCC10-14AWH-L
 • Новак

Panduit LCC10-14AWH-L

DEN 163.20

Долгото барел го максимизира бројот на прегратки и обезбедува врвна јачина на влечење на жицата и елект

Божиќна хартија занаетчиски нож за нож за нож, нож, секач од не'рѓосувачки челик скриен сечил винил сека за затемнување на автомобили
 • Новак

Божиќна хартија занаетчиски нож за нож за нож, нож, секач од не'рѓосувачки челик скриен сечил винил сека за затемнување на автомобили

DEN 1.33

【Безбедно за употреба】 Алатките за винил за завиткување се изработени од не'рѓосувачки челик, неговот�

УСБ -полнач за шпионски фотоапарати Honboo, 1080p HD скриена камера, WiFi безжичен wallиден приклучок USB полнач [откривање на движење, адаптер
 • Новак

УСБ -полнач за шпионски фотоапарати Honboo, 1080p HD скриена камера, WiFi безжичен wallиден приклучок USB полнач [откривање на движење, адаптер

DEN 2.33

УСБполнач за шпионски фотоапаратиВградената скриена камера е совршено покриена во двоен USB полнач за д�