Dell Прецизност M5510 4K UHD Екран На Допир I7-6820HQ 16gb 500GB HDD + 128GB SSD Квадро M1000M 2gb Победа 10 PRO

Dell Прецизност M5510 4K UHD Екран На Допир I7-6820HQ 16gb 500GB HDD + 128GB SSD Квадро M1000M 2gb Победа 10 PRO

DEN 5759.84

Достапност

156 " UHD Допир IPS 3840x2160 Широк ЛЕР. ИНТЕЛ I7-6820 HQ 3.6 GHz КВАДКОР ПРОЦЕСОР. 16 GB 2133 MHz DDR4. 500 GB HDD + 128 GB SSD. NVIDIA Quadro M1000 M 2 GB GDDR5. ПРОЦЕСОРОТ : ИНТЕЛ I7-6820 HQ 3. 16 GB 2133 MHz DDR4. 500 GB HDD + 128 GB SSD. Диск Графичка Картичка : NVIDIA Quadro M1000 M СО 2gb GDDR5 Екран : 15.6" Ultra Sharp UHD Допир IPS (3840x2160) Широк Поглед АНТИ-Отсјај LED-позадинско осветлување Со Премиум Панел Гаранција Оперативен Систем : Windows 10 Професионални 64 Bit безжични : Intel Двоен Опсег безжичен-AC 8260 Wi-Fi Безжична Картичка + Безжична Додај-Онс : Bluetooth 4.2 Батерија : 56 WHR, 3-ЌЕЛИЈА ЛИТИУМ-Јонска Батерија Тастатура : Позадинско Осветлување Англиски Тастатура ГАРАНЦИЈА : dell ограничена хардверска гаранција Плус Услуга Проспор : 7x24 Техничка Поддршка, 1 Година Проспор : Следниот Работен Ден на лице место, 1 Година.


За производот

Избор на клиент

Dbylxmn Притисни Врвот Контејнери Со Рачки Плоча За Кечап Мини Јадење Зачини Зачини Соја Закуска Кујна,Јадење &засилувач; Бар Перење Организација
  • Новак

Dbylxmn Притисни Врвот Контејнери Со Рачки Плоча За Кечап Мини Јадење Зачини Зачини Соја Закуска Кујна,Јадење &засилувач; Бар Перење Организација

DEN 1.67

100% пченица слама Големина : 7Х2, 5см(2, 75Х2, 46инч) Ќе Ви Се Допадне Малата Рачка На Нив Можете Да Го Најдете На

Шатор За Кампување Во Шатор хаибинг за Лице од 3-4 Луѓе, Водоотпорен Скокачки Шатор Со Двојна Врата, Лесен Шатор За Инстант Семејна Купола
  • Новак

Шатор За Кампување Во Шатор хаибинг за Лице од 3-4 Луѓе, Водоотпорен Скокачки Шатор Со Двојна Врата, Лесен Шатор За Инстант Семејна Купола

DEN 2311.68

€Капацитет Пространа за 34 Човек : Со големина на одвивање од 230*230*145см (90,5*90,5*57ин), самостоен шатор распол�

10-брзинска подлога за греење на контролата на температурата, потопло на телото, електрично ќебе назад, врат, рамо, подлога за греење
  • Новак

10-брзинска подлога за греење на контролата на температурата, потопло на телото, електрично ќебе назад, врат, рамо, подлога за греење

DEN 3.33

Оваа подлога за греење може да обезбеди релаксација на телото, брзо загревање и мека текстура за удобно

хиколити 72 Инчен Вентилатор НА ТАВАНОТ На МОТОРОТ СО Еднонасочна СТРУЈА СО LED Светло, Вентилатори За Внатрешни Тавани За Подрумот
  • Новак

хиколити 72 Инчен Вентилатор НА ТАВАНОТ На МОТОРОТ СО Еднонасочна СТРУЈА СО LED Светло, Вентилатори За Внатрешни Тавани За Подрумот

DEN 4160.00

ИНДУСТРИСКИ ТАВАНОТ ВЕНТИЛАТОР : 72 во индустриски тавански вентилатор може да се пофали со уникатен диз

Карирани панталони за пижами мажи истегнуваат ирваси на ирваси за графички панталони со џебови пижами pj панталони џемпери за џемпери
  • Новак

Карирани панталони за пижами мажи истегнуваат ирваси на ирваси за графички панталони со џебови пижами pj панталони џемпери за џемпери

DEN 1.00

100% полиестер ? 【Меки и удобни панталони за пижама】 : Нашите панталони за пижама се изработени од 95% поли�

Angoily 8pcs анти-акрилик мини чиста x пијачка маса Транспарентна закачалка cm вшмукување декорација за декорација чаши чаши со гума завртка
  • Новак

Angoily 8pcs анти-акрилик мини чиста x пијачка маса Транспарентна закачалка cm вшмукување декорација за декорација чаши чаши со гума завртка

DEN 2.00

ПВЦ, железо Стаклена маса на топки Тие се мулти и погодни за висина за украсување, занаети, кадифен кукли

Делови за квалитетни делови од 20 парчиња делови од не'рѓосувачки челик од 12мм со дијаметар на завртки за завртки за нокти Модел: 92AS197QO87
  • Новак

Делови за квалитетни делови од 20 парчиња делови од не'рѓосувачки челик од 12мм со дијаметар на завртки за завртки за нокти Модел: 92AS197QO87

DEN 2.33

Секоја големина на капачето : 12 x 8mm / 05 "x 0,31" (d*t) Име на производот : завртка за нокти на огледала; боја : сре

Cabilock 5 парчиња преклопени парфеми Полирани колекционери околу вашите декоративни обетки Пододелни часовници гледајте cm кукли накит
  • Новак

Cabilock 5 парчиња преклопени парфеми Полирани колекционери околу вашите декоративни обетки Пододелни часовници гледајте cm кукли накит

DEN 2.00

Акрилик База за складирање на украси за кукли : Може да се користи за многу прилики како што се дом, канце

Црвена светлина терапија со рак на болно ладно болно третман на усни, инфрацрвен уред со лесна терапија за уста уво нос раце зглоб
  • Новак

Црвена светлина терапија со рак на болно ладно болно третман на усни, инфрацрвен уред со лесна терапија за уста уво нос раце зглоб

DEN 3.00

【Црвена светлина терапија 2 во 1】 без напор забрзано закрепнување на ладното болно на усната, брзо осло�