300 парчиња Неизолирани Конектори за Задник 22-18АВГ 16-14АВГ 12-10АВГ Мерач Беспрекорна Неизолирана Електрична Жица Терминален Комплет За Стегање На Кабел За Стегање За ?

300 парчиња Неизолирани Конектори за Задник 22-18АВГ 16-14АВГ 12-10АВГ Мерач Беспрекорна Неизолирана Електрична Жица Терминален

DEN 223.84

Достапност

Материјали : Изработени од висококвалитетен црвен бакар, има добра електрична спроводливост со калај обложен на површината, направете ги да имаат подобри перформанси против оксидација и отпорност на корозија, доволно издржливи. Пакувањето Вклучува : 100 парчиња 22-18 WG, 100pcs 16-14 AWG, 100pcs 12-10 AWG. Големина : неизолирани конектори за задник одговараат на големини на кабел/ жица : 10 -12 AWG / 14 -16 AGG / 18-22 AGG. Високи Перформанси : овие конектори за задник лесно се поврзуваат со електрична жица и ја зајакнуваат неговата сигурност и безбедност; структурата за запирање На Жицата е спроводлива за вметнување жица во вистинскиот простор за да се обезбеди ефект на компресија. Апликации : Функција на конектор за задник : работи добро кога градите сопствени жичани ремени или правите поправки на постојните жици. Спецификации : Боја и материјал : треска,Конзервиран Бакар. Перформанси : структурата за запирање На Жицата е спроводлива за вметнување жица во вистинскиот простор за да се обезбеди ефект на компресија. Лесно Спојување : овие конектори за задник се неизолирани, со бариера за запирање на жицата во центарот.


За производот

Избор на клиент

Тренингот на телефонски држач за мажи, спортски ќелии лента за пречки за трчање црна ноќна рефлексија бенд торбичка, ракав, црни тркачи, џогирање
 • Новак

Тренингот на телефонски држач за мажи, спортски ќелии лента за пречки за трчање црна ноќна рефлексија бенд торбичка, ракав, црни тркачи, џогирање

DEN 1396.80

Комплетен пристап до вашиот телефон : Нашиот телефонски амблем делува како држач за вежбање на телефон,

Миашуи затвореници Машки летни обични исечени панталони цврсти кратки панталони за кратки панталони за кратки панталони за кратки панталони
 • Новак

Миашуи затвореници Машки летни обични исечени панталони цврсти кратки панталони за кратки панталони за кратки панталони за кратки панталони

DEN 0.33

100% мешавина од памук Направени во САД и увезени Затворање на влечење Само миење на рацете Материјал : На�

Ангелџуан Вграден Капак На Масата Еластични Полиестерски Водоотпорни Крпи За Маса, Стари Дрвени Штици Текстура Стара, Вградена Квадратна Покривка
 • Новак

Ангелџуан Вграден Капак На Масата Еластични Полиестерски Водоотпорни Крпи За Маса, Стари Дрвени Штици Текстура Стара, Вградена Квадратна Покривка

DEN 575.84

● Совршено Вклопување : Одговара На Квадратна Маса 54х54 Инчи Бидејќи нашите вградени крпи за маса имаат �

Зеродеко Керамички Зачини Тегли Со Лажица Капак Кутија За Зачини Порцелански Зачини Сад За Шеќер Чинии Сол Визба Чај Кади Тенџере Тегла За Складирање
 • Новак

Зеродеко Керамички Зачини Тегли Со Лажица Капак Кутија За Зачини Порцелански Зачини Сад За Шеќер Чинии Сол Визба Чај Кади Тенџере Тегла За Складирање

DEN 225.28

с Тегла Со Порцелански СосШишето За Зачини е За Готвење во Ресторани и Кујни Керамички Сад За Сол и Шеќе�

Фламинго Безбедносен Ремен Капак 2 парчиња Меки Капаци За Безбедносни Ремени За Деца Подлога За Безбедносни Појаси За Автомобили За Возрасни
 • Новак

Фламинго Безбедносен Ремен Капак 2 парчиња Меки Капаци За Безбедносни Ремени За Деца Подлога За Безбедносни Појаси За Автомобили За Возрасни

DEN 1096.00

●Премиум Подлога За Појаси За Автомобил ● нашата подлога за појас за автомобил изработена од 100% Полиес

Фудакс прилагодлив агол на висина Лесна инсталација јасно визија лесен огледало за бебиња за бебиња, слатко огледало за безбедност
 • Новак

Фудакс прилагодлив агол на висина Лесна инсталација јасно визија лесен огледало за бебиња за бебиња, слатко огледало за безбедност

DEN 457.60

Тоа му овозможува на мајката на возење, само проверете го дејството на бебето на огледалото, не мора да б

Колекција на почетнички терапии со чакра 18-парчиња за лекување кристал, 7 оригинални скапоцени камења, 7 обоени скапоцени камења,
 • Новак

Колекција на почетнички терапии со чакра 18-парчиња за лекување кристал, 7 оригинални скапоцени камења, 7 обоени скапоцени камења,

DEN 2.00

Човечкото тело е електромагнетно поле, полноправно, како голем течен кристал Во ова електромагнетно по�

Барден Лежишта 124hcul Аголна Контакт Едно Топчесто Лежиште, Вретено, Запечатени, Светлина Предоптоварување, Контакт Агол 15 Степен, Создаден
 • Новак

Барден Лежишта 124hcul Аголна Контакт Едно Топчесто Лежиште, Вретено, Запечатени, Светлина Предоптоварување, Контакт Агол 15 Степен, Создаден

DEN 1.33

Текстил ламинат Фенолна смола кафез со надворешниот прстен центриран Нуди висока прецизност и одлична

Меканиксити Место Картичка Носителот Смола Коцка База Алигатор Клип Табела Број Фото Носителот За Партија, Свадба, Состанок Прикажување
 • Новак

Меканиксити Место Картичка Носителот Смола Коцка База Алигатор Клип Табела Број Фото Носителот За Партија, Свадба, Состанок Прикажување

DEN 1248.00

Држачите за картички главно се користат за држење картички или фотографии, главно се користи за клипира

Адаптер за филтрирање на филтер за прстен од 40,5 мм до 43мм за сите брендови UV ND CPL метални прстени за прстени за засилување на прстенот
 • Новак

Адаптер за филтрирање на филтер за прстен од 40,5 мм до 43мм за сите брендови UV ND CPL метални прстени за прстени за засилување на прстенот

DEN 1.00

【1】 40,5мм до 43мм Адаптер за филтрирање на прстенот за чекор 【2】 Направено од висококвалитетен анодизир�

АДВПРО Салон За Миленичиња Спа Куче Мачка Чешлање ДВОЈНА БОЈА ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак Зелена &засилувач; Сина 24 х 16 Инчи st6s64-i3814-gb
 • Новак

АДВПРО Салон За Миленичиња Спа Куче Мачка Чешлање ДВОЈНА БОЈА ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак Зелена &засилувач; Сина 24 х 16 Инчи st6s64-i3814-gb

DEN 2719.84

Вкупна големина : W 24 "x H 16" (W 600mm x H 400mm) Користете ЛЕР како извор на светлина, троши само 3 вати, животниот ве