Екран За Приватност на Лаптопот 15,6 инчи, Компатибилен СО HP/Dell/Acer/Samsung/Asus/Lenovo/Toshiba, Анти Сина Светлина Отстранлив 16: 10 Аспект Заштитник На Екранот На Филтерот За Приват

Екран За Приватност на Лаптопот 15,6 инчи, Компатибилен СО HP/Dell/Acer/Samsung/Asus/Lenovo/Toshiba, Анти Сина Светлина Отстранлив 16: 10

DEN 399.84

Достапност

15,6 инчен екран за приватност за лаптоп, може против отпечатоци од прсти и против гребење Исто така, ако површините на екранот се валкани, може да се мијат со вода и повторно да се користат. Штит за екран за приватност на лаптопот, кој може да се отстрани и постави кога не е потребен. Можете да го лизнете филтерот во и надвор од екранот по потреба, многу погодно. ЗОЕГА 15,6 инчи 16 : 10 Приватност На Лаптопот. Понудивме 7 х 24 часа за да ги решиме вашите сомнежи и да ве спасиме од грижите за постпродажбата. Ако имате било какви проблеми или имате било какви предлози. Ве молиме слободно кажете ни, и ние ќе ви помогнеме сесрдно. €Модел На компатибилност zoegaa Филтерот ЗА Приватност НА Лаптопот е дизајниран за лаптопи со широк екран од 15,6 инчи со Сооднос 16 : 10, компатибилен со lenovo, HP, Dell, Acer, Asus, Samsung и други брендови на лаптопи. <(Ширина : 13,23" (336,1 мм), Висина : 8,27" (210 мм), Дијагонала : 15,6" (396,2 мм).Ве молиме проверете ги мерењата на ширината и висината на вашиот екран пред да нарачате бидејќи не се препорачува само да ја измерите дијагоналната големина на вашиот екран. €Супериорна Приватност И Анти Отсјај Q-екранот за приватност на лаптопот 15,6 инчи користете напреден повеќеслоен филтер за филм што го затемнува вашиот екран кога гледате од страна, додека одржувате кристално чист екран директно вклучен. Исто така, ги штити вашите очи од штетен сјај, УВ и сина светлина, ви овозможува полесно да се одморите на крајот од работниот ден и полесно да се одморите ноќе. ●Заштитете Ги И Очите На Екранот - екранот за приватност На лаптопот 15.6 го надгради материјалот, ја зајакна стабилноста и значително ги подобри перформансите на лаптопот на екранот за приватност 15.6 инчи, висококвалитетниот слој на филтерот може да намали 92% ОД УВ светлината и штетната сина светлина.


За производот

Избор на клиент

QDY -9/12 Прачки За Димни Четки, Комплет За Чистење Оџаци, Најлонска Четка За Чистење Оџаци, Комплет За Димни Четки За Отстранување На Сув
 • Новак

QDY -9/12 Прачки За Димни Четки, Комплет За Чистење Оџаци, Најлонска Четка За Чистење Оџаци, Комплет За Димни Четки За Отстранување На Сув

DEN 1361.60

Совршено за чистење на каминот од врвот до дното или преку вашиот камин Чистете ја шпоретот сам и заштед

CN Herb 3 парови папучи за еднократна употреба за гости, влечки од куќи за гости, отворени папучи за затворено удобно печење, мулти-бои
 • Новак

CN Herb 3 парови папучи за еднократна употреба за гости, влечки од куќи за гости, отворени папучи за затворено удобно печење, мулти-бои

DEN 160.00

направено во Кина Етилен винил ацетат ѓон 【Изградени за удобност】 Папучи за еднократна употреба се из

Блесок-трон [Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic Air 2S Оригинален дел спроводник на кабел за заштита
 • Новак

Блесок-трон [Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic Air 2S Оригинален дел спроводник на кабел за заштита

DEN 1.33

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Оригинални и тест

Покријте го држачот за приватност на Синџимуру, магнетски картички, магнетски телефонски паричник, како држач за кредитна картичка
 • Новак

Покријте го држачот за приватност на Синџимуру, магнетски картички, магнетски телефонски паричник, како држач за кредитна картичка

DEN 303.84

Компатибилност : Компатибилен со серија i Phone 14, 13 & 12, случаи на Magsafe и кој било телефонски тип кога е прика

Jhkzudg 360 ° вртење на вртливата столица со тркала, стол за столче за вртење на кожена висина, стол за лифт за хидрауличен гас, прилагодлив
 • Новак

Jhkzudg 360 ° вртење на вртливата столица со тркала, стол за столче за вртење на кожена висина, стол за лифт за хидрауличен гас, прилагодлив

DEN 2.33

Издржлив материјал : Ова е издржлива кожа тркалачки тркалачки тркала, кои се најпогодни за употреба на с

Забава експрес - Бургундија Честитки Градски чаши за еднократна употреба за дипломирање - Партиски материјали - Собор за пијалоци
 • Новак

Забава експрес - Бургундија Честитки Градски чаши за еднократна употреба за дипломирање - Партиски материјали - Собор за пијалоци

DEN 252.64

: Секое парче, пакет, кутија или полибаг со шифрирано со заглавието Пластични бургундски „Честитки Град

500 парчиња/лота шутираат столпчиња во стилот Метални парчиња совети за уметност за нокти маникир занаети DIY дизајн украси додатоци за стилизирање
 • Новак

500 парчиња/лота шутираат столпчиња во стилот Метални парчиња совети за уметност за нокти маникир занаети DIY дизајн украси додатоци за стилизирање

DEN 588.80

Боја : 3мм тркалезно злато Количина : 500 парчиња (еден стил) Големина : 3мм, 4мм, 5мм Материјал : Метал...

Прецизен шрафцигер постави алатки 21 парчиња магнетски мал шрафцигер со склопена филипс torx starвезда Пентаграм шрафцигери пинцети
 • Новак

Прецизен шрафцигер постави алатки 21 парчиња магнетски мал шрафцигер со склопена филипс torx starвезда Пентаграм шрафцигери пинцети

DEN 159.84

6pcs снопни шрафцигери : 1 6pcs Филипс шрафцигер : +0,8, +1 2 парчиња шрафцигери за пентаграм : 0,8, 1,2 2 парчиња шраф�

Фото&засилувач;Технолошки Мал Адаптер За Брзо Ослободување Клип За Камера со Тркалезни Навртки За Ремен За Камера, Сила на Кршење од 33 килограми
 • Новак

Фото&засилувач;Технолошки Мал Адаптер За Брзо Ослободување Клип За Камера со Тркалезни Навртки За Ремен За Камера, Сила на Кршење од 33 килограми

DEN 159.84

БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ : Овозможува брзо и практично прицврстување и одвојување за ременот на камерата кога

Фиксатор на држач за ленти за напојување Doefo 4PCS/8PCS | Нема фиксаж на налепници за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок |
 • Новак

Фиксатор на држач за ленти за напојување Doefo 4PCS/8PCS | Нема фиксаж на налепници за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок |

DEN 137.44

[Повеќе намени] Fixter на самоуправа за приклучок за десктоп е дизајниран за ленти за напојување, Wi Fi рутери

Јоциманго 304 Не'рѓосувачки челик рамен пин -шарки од не'рѓосувачки челик рамен пин пролетна брава Подвижна пролетна шарка од не'рѓосувачки челик
 • Новак

Јоциманго 304 Не'рѓосувачки челик рамен пин -шарки од не'рѓосувачки челик рамен пин пролетна брава Подвижна пролетна шарка од не'рѓосувачки челик

DEN 628.80

Заклучувањето на вратата е изработена од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик, кој е издржлив и отпо�