Глава Масажер Канџа, Пластични Рачни Скалпот Масажер Раст На Косата Главата Гребење Стрес Олеснување Длабока Релаксација За Домашна Спа Канцеларија Патување Упот

Глава Масажер Канџа, Пластични Рачни Скалпот Масажер Раст На Косата Главата Гребење Стрес Олеснување Длабока Релаксација За

DEN 0.67

Достапност

Како Да Се Користи : Ставете ги канџите за масажа на главата, притиснете надолу или тресете лево и десно, порамнете ги испакнатите делови долж линијата на главата со скалпот и притиснете и чешлајте нагоре Масажер За Коса На скалпот : масажерот За Глава ги стимулира точките на акупунктура на главата, стресот на скалпот се релаксира, ја промовира циркулацијата на крвта и го елиминира заморот. Раст на косата Скалпот Масажер : скалпот масажер алатка масажа во насока на раст на косата за да се промовира раст на косата. Рачен Масажер : можете да ги ставите во џебот и ранецот, погодни за домашна, канцелариска И туристичка Употреба. Рачни Масажери За Скалпот : Изработени од висококвалитетен пластичен материјал, мека глава за масажа, немаат штета на кожата. Мека глава за масажа, нема штета на кожата, масна површина, удобна за употреба, удобна и практична. Изработен од висококвалитетен пластичен материјал, добра отпорност на притисок, лесен за чистење, издржлив. Стимулирајте ги точките на акупунктура на главата, опуштете ги напнатите мускули, промовирајте ја циркулацијата на крвта и елиминирајте го заморот. Во согласност со ergономскиот дизајн, лесен за држење и ракување, добар ефект на физикална терапија и ве тера да уживате во масажата. Исклучителна изработка, мала тежина и во мала големина, лесна за чување и носење, совршена за употреба при патување. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Предмет Тип : Глава Масажа Канџи Материјал : Пластична Функција : 1. Ослободете го притисокот и масирајте ја главата во секое време. Опуштете ги напнатите мускули, промовирајте ја циркулацијата на крвта и елиминирајте го заморот.


За производот

Избор на клиент

ストリックスデザイン пластичен Прибор за јадење со голем капацитет За еднократна употреба, Изработен Во Јапонија, Јасен, 10, 10см, мини
 • Новак

ストリックスデザイン пластичен Прибор за јадење со голем капацитет За еднократна употреба, Изработен Во Јапонија, Јасен, 10, 10см, мини

DEN 7407.20

Прибор За Јадење За еднократна употреба Направен Во Јапонија : овие мини лажици за еднократна употреба �

Далија Пината Цвет Печатена Силиконска Кутија За Воздушни Ознаки Со Заштитен Капак За Приврзоци Држач За Додатоци За Пронаоѓач На
 • Новак

Далија Пината Цвет Печатена Силиконска Кутија За Воздушни Ознаки Со Заштитен Капак За Приврзоци Држач За Додатоци За Пронаоѓач На

DEN 233.44

Силикон Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна заштитна футрола за аитаг е изработена о�

Подарок За Тато Ласерски Врежани Житни Убиец Лажица-Смешни Подароци На Денот На Татковците-Вистински Договор За Житни Љубовник-Житни Лажица
 • Новак

Подарок За Тато Ласерски Врежани Житни Убиец Лажица-Смешни Подароци На Денот На Татковците-Вистински Договор За Житни Љубовник-Житни Лажица

DEN 2.33

Дизајн : оваа врежана лажица за убиец на житни култури е печат со убав череп и рачна буква "убиец на житни

Автомобил Жица Терминал Отстранување Алатка Во Собата 26 ПАРЧИЊА Депинирање Алатка Електричен Конектор Игла Отстранување Алатка Комплет
 • Новак

Автомобил Жица Терминал Отстранување Алатка Во Собата 26 ПАРЧИЊА Депинирање Алатка Електричен Конектор Игла Отстранување Алатка Комплет

DEN 156.80

Се користи за расклопување на автомобилски жични терминали без оштетување Еден Пински Дијаметар : 0.0 мм

Американски Честитки Реверзибилна Хартија За Завиткување Џамбо Ролна &засилувач; Реверзибилна Хартија За Завиткување Џамбо Ролна
 • Новак

Американски Честитки Реверзибилна Хартија За Завиткување Џамбо Ролна &засилувач; Реверзибилна Хартија За Завиткување Џамбо Ролна

DEN 591.68

Производ 1 : Џамбо ролната е широка 30 инчи на 840 инчи, вкупно 175 квадратни метри и може да завитка приближн�

Мама Мечка Музика Tpu Случај За AirTag Со Заштитен Капак Со Приврзок За Клучеви Пронаоѓач На Воздушни Ознаки Држач За Додатоци За Тракери
 • Новак

Мама Мечка Музика Tpu Случај За AirTag Со Заштитен Капак Со Приврзок За Клучеви Пронаоѓач На Воздушни Ознаки Држач За Додатоци За Тракери

DEN 495.84

Материјал : оваа смешна заштитна футрола за airtag е изработена од tpu,финото сечење совршено одговара на ва�

Тестер ЗА Истекување На Чад Од Чад 4 Во 1 Алатки За Откривање На Истекување На Цевки За Цевки за Автомобилски Цевки, Детектор За Истекување
 • Новак

Тестер ЗА Истекување На Чад Од Чад 4 Во 1 Алатки За Откривање На Истекување На Цевки За Цевки за Автомобилски Цевки, Детектор За Истекување

DEN 2.67

Во согласност со техничките барања на тестот ЗА ИСПАРУВАЊЕ на продавницата ЗА поправка на автомобили SDT

Каикаи Бебе 2 ПАРЧИЊА Чаши За Виски со 2 Калапи За Производител На Ледени Топки, Старомодни Карпести Очила за Бурбон,Скоч,Рум, Подарок
 • Новак

Каикаи Бебе 2 ПАРЧИЊА Чаши За Виски со 2 Калапи За Производител На Ледени Топки, Старомодни Карпести Очила за Бурбон,Скоч,Рум, Подарок

DEN 1.67

Комплетот вклучува 2 стари модни очила и 2 калапи за производители на ледени топки, пакување во убава кут

Свесност За Рак На дојка Пеперутка Префрлување Налепница За Кожа Убава Шема Целосна Обвивка Заштитник На Кожата Тенка Налепница
 • Новак

Свесност За Рак На дојка Пеперутка Префрлување Налепница За Кожа Убава Шема Целосна Обвивка Заштитник На Кожата Тенка Налепница

DEN 223.84

Пвц отстранлив лепило поддршка Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна налепница за прек

4 Парчиња 13 Џебови Проширување На Датотеката Пластична Папка Шарени А4 Големина На Буквата Организатор На Датотеки Хартија Документ
 • Новак

4 Парчиња 13 Џебови Проширување На Датотеката Пластична Папка Шарени А4 Големина На Буквата Организатор На Датотеки Хартија Документ

DEN 399.84

Доволно Капацитет : 4 парчиња секоја папка за проширување на датотеки има 13 џебови, може да се примени за

Кујна славини Кујна Славина Миксер допрете Месинг Кујна Славина Антички Месинг Кујна Тапа гроздобер топла И Ладна Вода Тапа Кујна Тапа
 • Новак

Кујна славини Кујна Славина Миксер допрете Месинг Кујна Славина Антички Месинг Кујна Тапа гроздобер топла И Ладна Вода Тапа Кујна Тапа

DEN 0.67

Допрете На Славини Изработено од месинг, едноделно обликување на преса, антипауза, убаво Отпорен на кор�

Метална Паста лак Лепак Огледало Микроскулптура Лепак Кука Работ Влечење Линија Лепак Свила Боја Лепак Сликарство Цвет Влечење Линија Лак
 • Новак

Метална Паста лак Лепак Огледало Микроскулптура Лепак Кука Работ Влечење Линија Лепак Свила Боја Лепак Сликарство Цвет Влечење Линија Лак

DEN 780.80

Шармантниот Ефект Ви Овозможува Да Креирате Прекрасни Дизајни На Нокти За Кратко Време Забелешка : Добр

ЖЈБД 80 парчиња 20мм~1/2 Женски/Машки Конектори ЗА Пвц Цевки Аквариумски Аквариумски Резервоар За Риби Адаптер За Кујнски Споеви За Тапа Градинарски
 • Новак

ЖЈБД 80 парчиња 20мм~1/2 Женски/Машки Конектори ЗА Пвц Цевки Аквариумски Аквариумски Резервоар За Риби Адаптер За Кујнски Споеви За Тапа Градинарски

DEN 2682.40

Издржлив и долг животен век, широко прифатен од корисниците Добар стандарден адаптер за пвц цевки Откак

Мевутал 2 ПАРЧИЊА Метални Очила Стојат Држач За Телефон Со Црна Мрежа Решетка За Прикажување Визит Картички За Состанок Во Канцеларија
 • Новак

Мевутал 2 ПАРЧИЊА Метални Очила Стојат Држач За Телефон Со Црна Мрежа Решетка За Прикажување Визит Картички За Состанок Во Канцеларија

DEN 191.84

Севкупна Големина На Држачот За ВизитКартичка : 122 € 81 Основна Големина : 122×81 Багажник за картички : 97€42�

35000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Професионална Машина За Дупчење Нокти, Пренослива Електрична Машина За Дупчење Нокти На Полнење За Акрилни Нокти
 • Новак

35000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Професионална Машина За Дупчење Нокти, Пренослива Електрична Машина За Дупчење Нокти На Полнење За Акрилни Нокти

DEN 3.00

●Променлива Брзина до 35000 ВРТЕЖИ во МИНУТА ● нашата супериорна вежба за нокти е опремена со моќен лежиш